Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:39 12.06.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Re: Какво разбрах в споделено?нови [re: blood2]  
Автор blue jewel ()
Публикувано27.02.18 16:57



Какво общо има пък жена му в случая? Ти съвсем откачи.



Тема Re: Какво разбрах в споделено?нови [re: Finntroll73]  
Автор blue jewel ()
Публикувано27.02.18 16:58



Прав си, обаче с Блъд имате нещо общо. И двамата все сте жертви и постоянно оплаквате съдбата си. Промяна в мисленето - това ви трябва и на двамата.



Тема Re: Какво разбрах в споделено?нови [re: blue jewel]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано27.02.18 17:56



Ако го изрита ще се оправи за неколко месеца.



Тема Re: Какво разбрах в споделено?нови [re: ellynora]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано27.02.18 18:00



Метафората на брака се разбира само от бракуваните. Пишеш тука веднъж на месец, като за веднъж ти е лесно го изтърпиш и да си състрадателна, пробвай обаче секи ден да си тука да та вида какво ще му кажеш на финтрола. Щото той е тука всеки ден, по много пъти.



Тема Re: Какво разбрах в споделено?нови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор DarkSide ()
Публикувано27.02.18 18:04



квото и да му кажеш - все тая - той е чукча писател, не чукча читател





Тема Re: Какво разбрах в споделено?нови [re: DarkSide]  
Автор tirtirlin (ветеран)
Публикувано27.02.18 18:09



Кой китаец беше казал, че е важното котката да лови мишки ?

Друг някой некитаец, беше казал, че свободната конкуренция е между лисици и кокошки. А трети, че ако не искаш да си наковалня, трябва а станеш чук.





Ся, искам писателче да спретне постинг,- монолог на лисица коя се оплаква че пъргави кокошките , и снасят яйца на непредвидими места.



Тема монолог на анонимна лисицанови [re: tirtirlin]  
Автор DarkSide ()
Публикувано27.02.18 18:30



Начи сипи сега тука едно, начи аз може и да съм тройкаджия кат лисица, обаче в живота съм отличник - хлъц ... обаче ти тва от мен да го знаеш - кокошките в тая норвегия са пълни гаднярки и мишкарки, а аз гаднярките и мишкарките много ги мразя ...

А пък те останалите лисици успяват, щот все се навеждат и нагаждат - имахме една полярна - получаваше бонуси от кокошките щото все слухтеше къде ходим да дебнем и после ни издаваше на кокошките ... Уж и тя беше наужким недоволна от това или онова, пък се оказа че всичкото й е било тактика - да почнем ние с недоволството и излиянията. За да може да им донася какво мислим за тях.

Ама аз съм истинска лисица, качествена лисица с истински чуства и емоции. И затова винаги са ме гледали странно и като голям камък на моменти.

Ако бях разбрал доста по-рано за тези неща, отдавна да бях уредил помежду свестните няколко лисици - да й метнем едно одеало по стълбите докато отива пак да се скатава да пуши..и един казачок да й извъртим по стълбите надолу..та с шутове от 5 до 1 етаж по задните аварийни стълбища.
Пък като я питат после кой те би... да рече...едно одеало.

Една мечка набързо по стълбите и после с патерици и в болницата.
Голям боклук се оказа.Жалко че я мислех за свестна толкова дълги години.
Последния път в който я видях ми предложи безплатно кафе, ама аз си го платих. Щото аз мишкарите и нагждачите ги мразя!
И кокошките също ги мразя! И баджанаците на кокошките! И тъщите им! И брюото по труда кокошкарско, и него мразя!

То стига да получа каквото и да е, и се махам към по-топла държава и никакви кокошки не ми трябват. В която 1200 евро пенсия да речем или малко повече са доста повече. В България ще е най-добре, ама няма да ми я дадат. Пък и там кокошките са още по нагли - всичките са се писали от ГЕРБ и никой не смее да ги закача. Сипи още едно за здравето на бате Бойко!

До къде бех стигнал? Значи аз тебе много тъ уважавам ... хлъц!

Никого не искам да обвинявам. Всеки дава това което има, нали?
Няма как от трънка да се родят банани нали?
Та не съм и ядосан на никой реално.
Глупав бях да съдя нещата от моята си камбанария, понеже в нея се намирам единственно аз.
Само некой една пенсийка да можеше да ми даде бе, толкова ли много искам?!?
А наздраве!



Тема Re: Какво разбрах в споделено?нови [re: Finntroll73]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано27.02.18 21:15



не правете на чужд гроб помен.
Да не вземе да се окаже вашия накрая.


- си е клетва. В стил - внимавайте, че ще има възмездие. Престани с тоя тъп маниер. Ако вярваш в нещо наистина изобщо, представи си игричката на енергии около нас. Някой тип си дълбае в някакви мрачности и аха да му се случи нещо, се озъбва и пожелава ли, пожелава. А то се начуди пожеланото къде да свърне, пък си се върне откъдето е дошло. Представи ли си го?

Спри да мислиш за лошо, за връщане, за наказания, за отмъщения, пускай ги по пързалката тия мисли. Предпочитам да ме напсуваш, отколкото тая песен с клетвите. Ти не му викаш клетви и не слушаш като ти казваме за нас какво е, ама е гадно и говори лошо за теб. А пожеланото възмездие не ти е лично робче, има си равновесие във Вселената, ич не му пука, че на теб ти била накривена капата, ами си прескача нормалните хора като стой та гледай, защото по-добре от теб усеща дали си справедлив или не.



Тема Re:нови [re: tirtirlin]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано27.02.18 21:16







Тема Re: От модератора.нови [re: Finntroll73]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано27.02.18 21:37



Аз лично за много колеги, през целия си живот /когато съм работила и с други хора/, съм изглеждала подмазвачка и нагаждачка. Никой не го казва в очите, но те се усещат тия неща. И в момента съм в позиция, в която се страхувам, че го мислят за мен. Последния път ми вмъкнаха, че съм била амбициозна. Е, някои хора пък за мен са кръшкачи и мързеливци. Неуважителни, невъзпитани и некоректни. Какво подмазване е да си вършиш честно и съвестно работата?? Какво точно нагаждачество е да си благодарен на шефа си, че ти плаща?!!! Какво навеждане се пада когато се стараеш да го подпомагаш с всичко, което зависи от теб, понеже неговият бизнес вади твоите пари? Ей, много сте големи! Шефът е по-умен, по-оправен, по-опитен, по-хитър и по-голям от теб. Не ти ли изнася - довиждане. Седнал да коментира кой какъв бил.

И още, щото знам, че ще извадиш картата за гръцкия ресторант. Да се стараеш и да тичаш - за това са ти плащали. Ако си се старал и тичал за по-малко пари, отколкото работата е заслужавала, да си си тръгнал. Не да роптаеш, че старателно си работил. Ти си бил длъжен щом си там, да я работиш тая работа. В мига, в който прецениш, че сделката е неравностойна, я разваляш. Какво има да му правиш сметка на човека какво да иска от работниците си и как да ги оценява. Толкова иска, толкова дава, не те устройва, заминаваш. Какви са тия достойни човеци и огромни души дето само ги размяташ. Това си е бонус за някои длъжности, но за това, дето ти си го правил, не е.

Не, никога няма да разбера как човек може да не си харесва работата, да мърмори срещу шефове и колеги, а да продължава там да стои.


Фин, ти на мен ако си ми колега, ще ме намразиш бе.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.