Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:13 11.06.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Re: Какво разбрах в споделено?нови [re: Finntroll73]  
Автор blood2 ()
Публикувано25.02.18 13:04



Спомни си какво ми каза за фена на ЦСКА дето го носили на ръце. Мислиш ли си, че жена ти ти помага емоционално и всякак.



Тема Re: Какво разбрах в споделено?нови [re: holi_day]  
Автор Finntroll73 (Twelve steps)
Публикувано25.02.18 13:06



Може и така да е. Но по принцип дебелашки шеги и нагли хора не понасям. Това е. Държа се уважително със всички. И в момента в който някой ми изнаглее, просто е до там.
Не съм изобщо нагъл и нахален човек. И не обичам наглите и нахални хора. Едно е да си нахакан и пробивен в добрия смисъл на думата държащ на добрия тон и уважението, друго е да бъдеш от този тип хора които се пробват да унижават другите.
Понеже в живота е така че н знаел утре къде може да те постави живота. Примери има милиони за това.

По-добре анонимен алкохолик, отколкото известен пияница!


Тема Re: Какво разбрах в споделено?нови [re: Finntroll73]  
Автор Alice in WL (упорита)
Публикувано25.02.18 13:07



Не знам какви представи имаш за бъдещата си пенсия. Във всяка нормална държава нормална пенсия се получава след почти цял живот непрекъсната работа и редовно внасяне на несимволични пенсионни осигуровки. Доколкото разбирам, ти си много далече от това и няма начин да наваксаш. В най-добрия случай след много разправии ще получиш нещо като социална пенсия, колкото да не умреш от глад и пак същото.

ad infinitum ...


Тема Re: Какво разбрах в споделено?нови [re: blood2]  
Автор Finntroll73 (Twelve steps)
Публикувано25.02.18 13:08



Помага ми, доколкото може и тя. Аз съм мъжът в къщи, аз трябва да помагам. И вътрешно се изяждам че съм в тсзи ситуация. Но за добро или лошо накрая всичко ще се промени. И най-лошото също има край, рано или късно!

По-добре анонимен алкохолик, отколкото известен пияница!


Тема Re: Какво разбрах в споделено?нови [re: blood2]  
Автор Alice in WL (упорита)
Публикувано25.02.18 13:09



Така ли? Ако допуснем, че ти имаше достатъчно пари, би ли ми купил на мен щастие? Или ще предпочетеш да ги изядеш и изпиеш?



ad infinitum ...


Тема Re: Какво разбрах в споделено?нови [re: Alice in WL]  
Автор Finntroll73 (Twelve steps)
Публикувано25.02.18 13:10



То стига да получа каквото и да е, и се махам към по-топла държава. В която 1200 евро пенсия да речем или малко повече са доста повече. В България ще е най-добре, ама няма да ми я дадат.



По-добре анонимен алкохолик, отколкото известен пияница!


Тема Re: Какво разбрах в споделено?нови [re: Alice in WL]  
Автор Finntroll73 (Twelve steps)
Публикувано25.02.18 13:11



А бе дай ми ти добра работа, с уважителни и стабилни шефове, с нормални смени и заплата.. И ще видиш дали ще съм нещастен?!



По-добре анонимен алкохолик, отколкото известен пияница!


Тема Re: Какво разбрах в споделено?нови [re: Alice in WL]  
Автор Finntroll73 (Twelve steps)
Публикувано25.02.18 13:12



Изобщо е много далеч от всякакви адекватни истини блъди.

По-добре анонимен алкохолик, отколкото известен пияница!


Тема Re: Какво разбрах в споделено?нови [re: Alice in WL]  
Автор blood2 ()
Публикувано25.02.18 13:20



Да за да ядем и пием заедно.



Тема Re: Какво разбрах в споделено?нови [re: Finntroll73]  
Автор Alice in WL (упорита)
Публикувано25.02.18 14:22



За такъв вид работа се искат образование, квалификация и опит, каквито ти нямаш. Естествено е неквалифицираните работи да са неприятни и нископлатени. Не става само с 'дай ми'.

ad infinitum ...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.