Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:02 11.06.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Re: Абе Хък Фин,нови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано01.03.18 00:57



Отне ми три прочитания докато стопля.

Много мило!

Няма да обещавам. И се радвам, че си цял.



Тема Re: Абе Хък Фин,нови [re: Bezsynna]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано01.03.18 01:31



Разсейваш ме с тоя сексапилен почерк.





Тема Re: Какво разбрах в споделено?нови [re: Bezsynna]  
Автор Finntroll73 (Twelve steps)
Публикувано01.03.18 02:23



АЗ не мисля никому лошото. Просто говоря по принцип. Всеки да се замисли. Понеже повярвай ми, не нападам аз пръв хората!
Обикновенно съм потърпевш в споровете. Понеже един или друг се изявява като нравоучител.
В случая лефскарите по спортните сайтове се оляха в заяжданията.
Ама съм сигурен че Гришата без да говори изобщо ще им орговори ама с яки шамари за титлата и купата на терена.
Пък да мучат пак колкото си искат. Че са цъфнали и вързали и те със близо 30 милиона дългове, ама в чуждото канче все надничат и злобеят.

По-добре анонимен алкохолик, отколкото известен пияница!


Тема Re: Абе Хък Фин,нови [re: NAKOlMUPUKA]  
Автор Finntroll73 (Twelve steps)
Публикувано01.03.18 02:26



Никъде не съм казал че ще ходя. Моите теми са.. Както казват норвежците-Jeg leverer en ekte vare-Аз доставям един истински(качествен) продукт.


Понеже всичко е в графата ИСТИННО И ПРЕЖИВЯНО.
Не съшито с бели конци.

По-добре анонимен алкохолик, отколкото известен пияница!


Тема Re: Абе Хък Фин,нови [re: holi_day]  
Автор Finntroll73 (Twelve steps)
Публикувано01.03.18 02:28



Идея си нямаш през какво съм преминал в живота.

По-добре анонимен алкохолик, отколкото известен пияница!


Тема Re: Абе Хък Фин,нови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор Finntroll73 (Twelve steps)
Публикувано01.03.18 02:29



Като съм си с късмета, и ми върви като на бясно куче тоягите..



По-добре анонимен алкохолик, отколкото известен пияница!


Тема Re: монолог на анонимна лисицанови [re: holi_day]  
Автор Finntroll73 (Twelve steps)
Публикувано01.03.18 02:38



Кой е казал че аз съм бил това?
А за тези които са били.. Ами факт е че бяха УДОБНИ, мазни и бяха в "ПОЛЗА" на фирмата. Като хрътки и маши в ръцете на собственниците. Във всяка фирма има поне няколко нагаждача, натегача и гъзолизеца.


Факта че точно тези са все още на работа, а ние свестните не-говори всичко за тая лайняна фирма.
Те не че не ряботят, ама много скатават и олабват като цяло. В натоварените моменти се криеха. И ние изнасяхме теглото на гърба си. 5-6 работни пчелички, от близо 25-30 човека по онова време. Неслучайно и най-натоварените смени и дни бяха за нас. На това му виках аз "норвежка справедливост" на работата.
Понеже щом можеш, влачиш на гърба си и скатавките. РИБАТА СЕ ВМИРИСВА ОТКЪМ ГЛАВАТА!
Не веднъж съм ги обвинявал и собственници и шефки по отдел че им липсва нацяло справедливост и чуство за нормална преценка.


По-добре анонимен алкохолик, отколкото известен пияница!

Редактирано от Finntroll73 на 01.03.18 02:40.



Тема Re: От модератора.нови [re: Alice in WL]  
Автор Finntroll73 (Twelve steps)
Публикувано01.03.18 02:43



Ами поне 1500 евро на месец.

По-добре анонимен алкохолик, отколкото известен пияница!


Тема Re: От модератора.нови [re: Finntroll73]  
Автор Alice in WL (упорита)
Публикувано01.03.18 10:55



Това вече с лекота е постижимо за оправен и квалифициран човек. Самата аз и то преди пет години в София взимах почти цяла година по 2000 евро на месец докато водех един проект, който ми извади душата.
Погледни вероятно занижените данни на статистическия институт за средна раб. заплата за 2017 -

. И това е средна! Като сложим цената на живот, която е приблизително два пъти по-ниска от тази в зап Европа, то направи си сметката.

ad infinitum ...


Тема Re: Абе Хък Фин,нови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор tirtirlin (ветеран)
Публикувано01.03.18 11:19



Като се сета че имаше истинска сливенска перла, не ми го връзва главата тия къдет купуваха виски за какво го правеха освен за фукнята. Това е отврат, четри петилетки се опитвам да науча да го пия и ми се не отдава, да не говорим че салата с уиски е по-зле от филия ляб намазана с графитна грес.


Пиим само бърбън. Ракиите отдавна са само етилов алкохол и есенции.

Апропо има компактни дестилерии, кат на Аладин ламбата, слагаш га на масата, една свещ отдолу и ти дестилира една чашка, да кажем 50 мл.

Нищо не трябва да са прай ! От купуването по лесно няма !






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.