Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:31 25.05.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: Флиртът...нови [re: holi_day]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано17.02.18 08:16



ми щом смяташ, че очите не са важни...

п.п. за кога ще си запишеш час?





Тема Re: Флиртът...нови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано17.02.18 09:43



Аз още първия ден щях да се обеся и зарязах връзките. Понастоящем вече и очилата. Виждам монитора трапецовиден, значи нещо не е наред, започнах по-зле да фокусирам без очилата и ги зарязах от страх да не се повредя съвсем, а нямам време да ида на друг лекар.





Тема Re: Флиртът...нови [re: Bezsynna]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано17.02.18 09:48



зная, че и двамата искате другият да победи по бързина за отиване при офталмолог
така че запишете час в един ден и споделете
да не се налага аз да ви водя


че сте ми далече, особено единият



Тема Re: Флиртът...нови [re: holi_day]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано17.02.18 09:49



Аз като си получих очилцата от доктор, кел файда. Като ги сложа, виждам монитора с различни страни, нещо определено е сбъркано. Иначе да, с тях ситен шрифт разчитам по-добре, отколкото без тях. Но на пет лекаря вероятно ще трябва да ида, докато уцелят каквото ми трябва...



Тема Re: Флиртът...нови [re: holi_day]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано17.02.18 09:51



Хаха! Ами той гледам няма проблем - отишъл, забърсал някакви очилца и ойе. Ще трябва да го навиваме по-упорито за лекар.





Тема Re: Флиртът...нови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор Alice in WL (упорита)
Публикувано17.02.18 10:19



'пак сички очила се събират в тоалетната'


И аз влизам задълго в тоалетната с четиво, но без очила засега. Взимам и лаптопа често. Обаче не смея с телефона или таблета да не ги изпусна не където трябва.

ad infinitum ...


Тема Re: Флиртът...нови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор ShokoLada (dance me...)
Публикувано17.02.18 10:39



в тоалетната с очила?...

....дообреее....: )))))



Тема Re: Флиртът...нови [re: Bezsynna]  
Автор tirtirlin (ветеран)
Публикувано17.02.18 11:30



За малко да сключа договор с Кока Кола, за два милиона очила.

Викат за кво са ни ?

- Ами отвътре на стъклата ще напечатам кока кола,кока, кола,кока кола,-пийте кока кола..............

Може би още мислат на предложението





Тема Re: Флиртът...нови [re: Bezsynna]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано17.02.18 14:57



казано е, че стъклата са важни
"сложи ламаринените очила" - това са очила за непукисти, слагаш и не ти дреме
"сложи розовите очила" - очила за безхаберие
"сложи синьо безбрежие" - очила за отпуска



ми докторите са като синоптиците с уцелването
а ние ги слушаме невярващо даже като ни казват истината



Тема Re: Масажът...нови [re: ShokoLada]  
Автор Alice in WL (упорита)
Публикувано17.02.18 18:33



Пробвах веднъж с шоколад, не ми хареса. Беше в един претенциозен спа хотел в Испания.
На клипа, който си дала, мадамата е по нещо като прашки, а аз обичам като ще е, да е, съвсем голичка. В този хотел имало препоръка масажът да е по бански, даже написано го видях на испански и английски на няколко места. Може за всякаква да ме мислите тук, но аз според поговорката, когато ходя в Рим, се старая да се държа като римляните. За щастие беше само препоръка. В допълнение, когато ме водеха по халат към студиото,мернах зад една от случайно открехнатите завеси съвсем голичка клиентка в процес на масаж. Значи не било много строго и няма да ме порази нравствен гръм, ако се съблека напълно.

Стигнахме до мястото, уютна малка стаичка преградена със завеса.
Масажистът се оказа латвиец, иначе много готин с дълги тънки пръсти на около 35. Говореше прост английски със забавен акцент. Учудено го попитах какви чак толкова традиции има Латвия в изкуството на масажа. Той отговори точно че няма и затова е заминал в чужбина, за да работи любимото си след като е завършил спортното училище, доста приказлив. Свалих халата, а той запелтечи и млъкна като заби поглед в пода! Чак пък, в масажно студио сме все пак! На други места където съм била не е имало проблем, даже са ми се радвали. Да не съм объркала нещо с благоприличието? Попитах го може ли така или да се върна в стаята да си взема банския. Той измънка можело. Подадох му да ми закачи халата, а той с все така забит надолу поглед опипом ми го взе от ръката, стараейки се да не се докоснем. Естествено го изпусна и бърборейки хаотични извинения се наведе да го вдигне, като не пропусна да огледа тайно краката ми. Изправи се и вече смело ме погледна в лицето. В следващия миг очичките му паднаха и светкавично се хлъзнаха по мен надолу! Сякаш вече съм намазана с много хлъзгаво масажно масло. Много се кефя на този специфичен мъжки поглед, когато съм в състояние на голота по някакъв нормален повод, като масаж или на по-свободен плаж.

Проснах се на леглото в очакване да започне. Той седи и нещо си мърмори. Оказа се, че трябвало да легна по корем и все пак не било съвсем редно аз да съм така едвам поприкрита само с лак за нокти. Рядко ползвам лак за нокти, така е призказката. Добре, станах и измуших мекото коланче на халата и си го вързах на кръста. Така става ли? Ставало. Като че ли внезапно може да нахлуе педантичен инспектор по масажите! Разбрахме се като стигне процедурата до кръста, да преместя коланчето.
Най-после започна да ми маже краката с шоколад, като на клипа. Да, ама аз на обяд бях хапнала само една тънка зеленчукова супица и ябълка, а действието се развиваше към пет и бях вече доста изгландяла. Като ми замириса апетитно не се сдържах и топнах два пръста в купичката и ги облизах. Масажистът подскочи и смутено взе да ми обяснява, че това не бил истински шоколад а такъв за масаж, не за ядене.

Следва продължение при желание ...



ad infinitum ...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.