Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:25 25.05.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема И поздравнови [re: ShokoLada]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано16.02.18 21:11







Тема Re: Флиртът...нови [re: tirtirlin]  
Автор ShokoLada (dance me...)
Публикувано16.02.18 22:04







Тема Re: Флиртът...нови [re: Alice in WL]  
Автор ShokoLada (dance me...)
Публикувано16.02.18 22:13








Тема Re: Флиртът...нови [re: Bezsynna]  
Автор ShokoLada (dance me...)
Публикувано16.02.18 22:17



мии нямах си червено рокле...и нета ми предложи....и аз не отказах..иии вече си имам...: )))
еее точно утре..едва ли...


ама тея дена...: )))
а ти с какво ново се сдоби...



Тема Re: И поздравнови [re: Bezsynna]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано16.02.18 22:27



Некой да помага, хлътнах, Буик-а сенчъри ривиера ли е или супер ривиера? Прилича на мелез, пътните условоя приличат на куба, коет ще обясни донекъде мулатските черти на буика. Но може и да има буик с такава генетична комбинация, ако некой в час да казва!



Тема Re: Флиртът...нови [re: ShokoLada]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано17.02.18 00:05



Купих си въженца за очила. Почнах да не вида наблизо. Бавно започна, само като прекала с мониторите, но по някое време започна рязко да нараства недовиждането.

Като се отдалеча обаче, виждам си. Карах така докато ми окъсеха ръцете, трябва вече го оставя четивото и си занеса стола до вратата да го прочета оттам.

Купих едни очила от гастронома, нямам навици за очила обаче. Мине не мине и почвам ги търса а тука, а там, а одвънка къдет пуша, накрая ги намера в тоалетната. Нема да я бъде така, отидох и си накупих 7-8 чифта, наслагах ги насекъде и да видиш, цял ден кеф, дори следващата сутрин.

Оказа се непрактично, пак сички очила се събират в тоалетната. И сега си взех тия въженца, но сега нови двайс - оплитам се с въжетата и слушалките на телефона, а и още едни слушалки на компиутерът, щях се обеса десетина пъти за два дена.



Тема Re: Флиртът...нови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано17.02.18 00:25



точно от гастронома се купуват очила


ходи ли на очен лекар? или ути бъчваров ти ги изписа? а иван звездев те консултира?



Тема Re: Флиртът...нови [re: holi_day]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано17.02.18 00:40



Жено, тебе ако ти дотрябва тесла на инженер ли ще ходиш да ти я изпише! Ми отиваш в халите и си земаш една коят ти пасва на китката. В щатие тесли няма, само за сведение, даже не знаят какво е. Очилата за четене, без рецепти са тука.



Тема Re: Флиртът...нови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано17.02.18 02:30



малко вероятно е двете очи да имат еднакъв диоптър
а тия очила са така направени
+3 и на двете и готово


универсални патерици могат да ти свършат работа, но ако са направени като за теб, ще ти е по-удобно
гумите на колата на око ли ги помпиш, ей така меки или твърди са, с шут или пощипване или ти трябва измерваш



Тема Re: Флиртът...нови [re: holi_day]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано17.02.18 06:21



Права си дейва, но аз ходя на доктор когат ми се повлече черво. Тия инжинерите, не могат ли да направат монитори дето си ги настройваш според диоптрите? Сутрин е големи тормози, куде има очила наоколо, виждам че имам петнайс емайла на телефона но не мога ги прочета.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.