Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:21 01.05.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема Да те лишат от палачинкинови  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано27.01.18 08:56



наумил/а си си да правиш палачинки за закуска
тръгваш войнствено към кухнята - решително и леко гордо
все пак е специалното съботно утро, в което можеш да се направиш на добра домакиня
е, да
ама "съквартирантите" ти вече са станали в 6 часа, закусили и изпили прясното мляко, разходили са се с кучо и не чакат закуска
палачинките и за теб отпадат



е, не мога да стана в 5, за да направя палачинки навреме
освен ако не съм си лягала преди това
да ги направя и да си легна след това

приятни почивни дни за всички



Тема Re: Да те лишат от мекицинови [re: holi_day]  
Автор Ludo2 (бях svestna)
Публикувано27.01.18 09:03



В почивните дни аз правя кафето

...

П.П. По едно и също време говорим за ядене, аз за мекички в другата тема, ти за палачинки . Виртуални

Всичко, което виждате в мен, не е мое-ваше е. Мое е това, което виждам във вас! Ерих М.Ремарк

Тема Re: Да те лишат от мекицинови [re: Ludo2]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано27.01.18 09:06




ми като мина времето за обсъждане на зимните гуми, мога спокойно да се включвам с кулинарни теми
а и огладнях вече
у дома не се пие кафе 11-та година

Редактирано от holi_day на 27.01.18 09:12.



Тема Re: Да те лишат от мекицинови [re: holi_day]  
Автор Ludo2 (бях svestna)
Публикувано27.01.18 09:12



Изобщо не знам какво ще правя, ако нямам кафе ... и зимни гуми



Палачинките ги правя с овесено брашно или фитнес брашно, много рядко ползвам бяло брашно. И без мляко, щот все е свършило
Неделната закуска е принцески с кайма и кашкавал, много обичам ... в събота не се яде!

Всичко, което виждате в мен, не е мое-ваше е. Мое е това, което виждам във вас! Ерих М.Ремарк

Тема Re: Да те лишат от мекицинови [re: Ludo2]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано27.01.18 09:13



ясно, ясно



Тема Re: Да те лишат от палачинкинови [re: holi_day]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано27.01.18 09:36



У нас се правят палачинки и в два посред нощ. При едно поредно шушаркане в кухнята дъщеря ми ми предава реплика от приятел на скайп - вий сте откачени бе, верно ли сега правите палачинки?!



Няма ли да си направиш поне за теб? Ше има да те търсят за обяд!



Тема Re: Да те лишат от мекицинови [re: Ludo2]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано27.01.18 09:37



Ами срамота! А аз даже не съм закусила!
Май ще се правят... палачинки.





Аааааах! Поправката в заглавието сега я видях! Лоша си начи. Събуди се, Гераскоооооооо!

Редактирано от Bezsynna на 27.01.18 09:39.



Тема Re: Да те лишат от палачинкинови [re: Bezsynna]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано27.01.18 09:38



в момента и аз правя
боря се за правата си! и ги отстоявам с тиган в ръка





Тема Re: Да те лишат от палачинкинови [re: holi_day]  
Автор Ludo2 (бях svestna)
Публикувано27.01.18 09:43




Сега почвам и моите права да отстоявам

Всичко, което виждате в мен, не е мое-ваше е. Мое е това, което виждам във вас! Ерих М.Ремарк

Тема Re: Да те лишат от палачинкинови [re: holi_day]  
Автор dama spatia (зеленоока)
Публикувано27.01.18 09:47



Между другото, вчера за закуска правих палачинки

Но пък скоро имах случай, подобен на твоя. Смятах да приготвям ядене с кашкавал. Кашкавалът стоеше от дни в хладилника. И точно, когато реших да го използвам, беше изяден от сина ми Яденето с кашкавал беше заменено с друго. Знаеш ли какво съм правила? Примерно съм решила да нсправя това и това, но се опасявам, че когато синът се прибере и отвори хладилника, ще посегне точно на това, което ще ми трябва за готвене. И тогава оставям бележка в хладилника, до продукта, че ще ми трябва И агнето цяло и вълкът сит




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.