Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:29 30.04.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Рожденият ден на клубанови  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано05.02.18 03:02



Оставям предишния текст, но вмъквам редакция:

Многохилядното събитие се отлага.

За към средата на март. Нещо такова.





- - - -
На 26.02. се пада. Предлагам да го отбележим със среща, отдавна не съм канила.

Иска ми се да направим един средно-късен обяд в неделята, 25-ти. Към 14ч.
Ако някой пътува, да може да се прибере. Например Влечугото бих запитала, ей го къде е Пловдив.

Не обичам да правя допитване, защото всеки почва да иска нещо различно и става страшно, предпочитам да ковна час и място и айде. От друга страна обаче, ако сме пет човека на кръст изобщо желаещите да се клубосъберем, по-добре да се наговорим за кога и какво помежду си.

Така че моля, бихте ли споделили, ако ще дойдете? Да се преброим и тогава да решим дали събота или неделя и дали да е обяд, вечеря или клуб с танци. Ако сте твърде разнопосочни, ще карам по изпитаната схема - решавам кое-как, пускам нова тема с ден, час и карта на мястото и това е. До 15-ти да сме се разбрали, на 15-ти пускам официална покана.

Съседите по клубове да се чувстват поканени също. Мисля, че всеки със всеки наоколо вече е разговарял.

Благодаря за вниманието.


Редактирано от Bezsynna на 18.02.18 13:29.



Тема Re: Рожденият ден на клубанови [re: Bezsynna]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано05.02.18 03:52



Мажете да не ходат! Само ако вече са в менопауса. Жените да отидат по тогчета и да си направат снимки. Снимката на Безсънка да се криптира и по вероятностен алгоритъм от спортния тотализатор да се прати на случайна планета. Саответното пробабалистично уравнение за местоположението и да се предаде на лични белешки на мене. Който го реши, за него си е. Търса скафандър в ебай в момента и съм много зает!



Тема Re: Рожденият ден на клубанови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано05.02.18 09:21



Ех!




Това е добра подсказка обаче. На сбирките на тоя клуб не се води документация. Снима се само след питане и при получено съгласие. Репортерите ще трябва да се въздЪржат, че да не си омешаме капите. За отсъстващите сме правили снимки да не се чувстват откъснати и пак ще направим - например на тортата, на вдигнати ръце или на мястото. Не е до неудобство или криене, въпросът е принципен.


И сър, ако ти пратя снимка, ще се лиша от удоволствието да си те представям по скафандър, я по-добре кажи ми на коя планета да те чакам?



Тема Re: Рожденият ден на клубанови [re: Bezsynna]  
Автор dama spatia (зеленоока)
Публикувано05.02.18 11:21



Радвам се, че и за нас, отсъстващите сте помислили. Аз пък отдалече ще ви изпращам виртуален привет. Дето има една приказка - Наш'та маса поздравява ваш'та маса





Тема Re: Рожденият ден на клубанови [re: dama spatia]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано05.02.18 12:15



В съседна тема се появи Ангел, веднъж ни свири на китара и пя по скайп от далече, беше много приятно, на теб може да ти се пък обадим за едно наздраве.

Много сме разхвърляни географски в момента и не очаквам навалица, но ей така да отбележим. 16 години.



Тема Re: Рожденият ден на клубанови [re: Bezsynna]  
Автор ShokoLada (dance me...)
Публикувано05.02.18 12:16



пиано бар с танци...: )))



Тема Re: Рожденият ден на клубанови [re: ShokoLada]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано05.02.18 14:38



Май твойта ще стане. Току-що колегите казаха, че точно на 25-ти няма шанс някой да почива, всички ще сме на работа...



Тема Чаргоггагоггманчауггагоггчаубунагунгамаугг !нови [re: Bezsynna]  
Автор tirtirlin (ветеран)
Публикувано05.02.18 19:11



Ааа..... не ми се фамилиарничи с никой.






Или ако перефразираме името му “Ти ловиш риба на своя бряг, аз ловя риба на острещния бряг, и никой не лови риба по средата (на езерото).”

Аз пиша моя си постинг, ти пишеш твоят си постинг, ма нима карай ти гледам физийномийта.

Редактирано от Bezsynna на 05.02.18 20:26.



Тема Re: Рожденият ден на клубанови [re: Bezsynna]  
Автор dama spatia (зеленоока)
Публикувано05.02.18 19:34



И 5 човека да сте само, няма лошо. 16 години. Чудесна тийнеджърска възраст





Тема Re: Чаргоггагоггманчауггагоггчаубунагунгамаугг !нови [re: tirtirlin]  
Автор dama spatia (зеленоока)
Публикувано05.02.18 19:38



Каква е тази тема, изкълчих си езика . Ми то да кажеш -
НЕПРОТИВОКОНСТИТУЦИОНСТВУВАТЕЛСТВУВАЙТЕ , е по- лесно


Редактирано от dama spatia на 05.02.18 19:40.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.