Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:53 28.05.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: Темата на Финтролнови [re: ShokoLada]  
Автор Finntroll73 (Twelve steps)
Публикувано09.02.18 13:08



Така е.Изборите са си мои.И сега искам да направя правилните избори.Да не се налага да се натискам за лудо където и да е.Да не се налага да търпя емоционално-нестабилен психар-истерик,и да гледам как е станал днес от леглото.Клюки не съм разнасял,информирах моята за ситуацията.Колкото по-бързо го картлегем(един вид преценим и разузнаем),толкова по-добре.Страдах си преди от това да търпя отвратителни шефове преди,заради една заплата.А тук се очертава и заплати да няма особенно.И глухи периоди на затворени ресторанти без заплата.Не е нормално в една фирма на третия ден да станеш свидетел на скандал,истерии,сълзи сополи и пр.На нервен и крещяш шеф,сестра му и тя свила устни и премрежила поглед от злоба да нарежда с показалеца на готвачката,която в същото време беше избухнала в плач.Чакай малко бе,това да не им е детска градина?Да те натикат в ъгъла със сила,при първия път в който си потърсиш правата.Да не е концлагер?


Поляка готвач се беше избъзикал и написал на английски -дни в затвора..задраскани черти на дните,и отдолу-храна за затворници-паста.
Смешно ми стана и даже снимка си направих в телефона.Ама като се замисля сега,не ми е много смешно.Днес бях на лекар,на пеницилин на хапчета съм,яко са ми завишени стойностите на кръвта.И му писах веднага че лекаря ми е дал болничен,един вид потвърждение че съм болен и да си остана в къщи до понеделник.Вече над 4 часа го чакам да ми отговори на смса.Понеже аз съм точен човек.На секундата давам инфо за каквото трябва.Почвам винаги по рано на работа,точен съм за всичко.Ама генерално никой точност не ми дава насреща.А само претенции и изисквания.Да погледанат първо себе си.Дори и ако да са шефове.
Почна ми с това че не бил най-добрия човек на света,не бил и най-лошия.И аз се засмях ,отговорих му нормално ..ама вътрешно си рекох..е ,браво-че можеш да го изтърсиш току така на новодошъл.
Поне да си беше казал-един чишит нервак съм,и истерик.Който си мени настроението постоянно.И тушира нмапрежението с алкохол.
Няма изобщо да му навредят сбирките на АА.Ама изобщо.


По-добре анонимен алкохолик, отколкото известен пияница!

Редактирано от Finntroll73 на 09.02.18 13:12.



Тема Re: Темата на Финтролнови [re: Ludo2]  
Автор Finntroll73 (Twelve steps)
Публикувано09.02.18 13:18



Работа си имаше,заготовки,рязане,сандвичи,подреждане..и никой накрая!
Понеделник и вторник заготовки правих,в сряда тоя с яд ме изкомандва да вадя всичко отдолу,и изхвърли 1/3 от това коеъо бях приготвил.


Така че недей,работа си има.Приготвяме за лудо,и после мъртвило.Ами да не приготвяме пък чак толкова.Понеже хвърляме.Това е негова отговорност да преценява.Хем брак и в кофата,хем ток му върви и разходи,хем пък и заплати.Аз да речем не,ама на другите плаща.Напълно го разбирам,много тежко е.Поставям се на негово място.Ама си мисля най-вече за себе си.Не искам ФАЛШСТАРТ!


По-добре анонимен алкохолик, отколкото известен пияница!


Тема Re: Темата на Финтролнови [re: Finntroll73]  
Автор Alice in WL (упорита)
Публикувано09.02.18 13:19



В собствено жилище ли живеете или сте под наем?

ad infinitum ...


Тема Re: Темата на Финтролнови [re: Alice in WL]  
Автор Finntroll73 (Twelve steps)
Публикувано09.02.18 13:22



В собственно сме,апартамент.

По-добре анонимен алкохолик, отколкото известен пияница!


Тема Re: Шефът ми влезна във вестниците.. нови [re: Finntroll73]  
Автор Finntroll73 (Twelve steps)
Публикувано12.02.18 00:44





Шефът ми влезна във вестника. Едното от заведенията му е пред фалит. Данъчните са го подгонили. Не е внасял данъците за едното явно, понеже нямя никакви клиенти. Уж е обещал че щял да оправи нещата. Ама нещата са на приключване от моя страна. До лятото може и да фалира нацяло. Та от тази седмица олабвам нацяло. То се видя че и хората при него почват да се ориентират, има конфликти, пък и той самия не може да си владее нервите.

По-добре анонимен алкохолик, отколкото известен пияница!

Редактирано от Finntroll73 на 12.02.18 00:45.



Тема Re: Шефът ми влезна във вестниците..нови [re: Finntroll73]  
Автор Finntroll73 (Twelve steps)
Публикувано12.02.18 00:47



Линка не се отваря на вестник БА, понеже са мизерници и искат абонамент, за да можеш да четеш. Другаде прочетох новината, и знам какво пише. Утре ще пратя линк и снимка на новината на моята където ми помага.. Да види че няма бъдеще там.И че няма особен смисъл да натиска. А липно аз ще гледам да го изкарам извън нерви, та в в близките дни да ми посочи вратата. За мое добро ще е. За първи път се налага да не се справям умишленно. Колкото и вътрешно да не го искам и по принцип дс ми е заложено да се доказвам. Здравия разум обаче говори друго сега. Трябва той да не ме издържи накрая и изгони. Понеже ако аз си тръгна, ще имат повод бюрото да се заядат. Че не съм опитал достатъчно. И че лесно съм се отказал. И може да ми спрат парите и направят мизерия. Така че ор утре, още по хлабаво. Нищо лично, просто бизнес.. И тактика.



По-добре анонимен алкохолик, отколкото известен пияница!

Редактирано от Finntroll73 на 12.02.18 00:52.



Тема Re: Шефът ми влезна във вестниците..нови [re: Finntroll73]  
Автор Alice in WL (упорита)
Публикувано12.02.18 10:42



Все пак и от хора като теб има нужда. Да дават негативен пример колко лесно е да се провали един живот, поради външни причини и самозаблуди.

ad infinitum ...


Тема Re: Шефът ми влезна във вестниците..нови [re: Alice in WL]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано12.02.18 11:22



влезе ли в някоя фирма и тя фалира
и гърците, и италианците...
чиста случайност си е
за да не фалира цялата държава, трябва да му превеждат огромно обезщетение.
иначе фирма по фирма ще съсипе норвегия

многото свободно време, което има в последните години,
няма какво да прави и него съсипва
хубавее си на воля

докато доказва колко е лош светът

но сериозно - вреден е за себе си
това е така
ако има как да му монтират чип и с дистанционно жена му да го командва - кога да пие, кога да говори, кога и какво да работи... има някакъв шанс да се пооправят нещата



Тема Re: Шефът ми влезна във вестниците..нови [re: Finntroll73]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано12.02.18 11:31



смени си вече сигнатурата, че ми "боде" очите някой да е алкохолик
нали вече не си?



Тема Re: Шефът ми влезна във вестниците..нови [re: holi_day]  
Автор Alice in WL (упорита)
Публикувано12.02.18 12:31



И на мен.
Освен това смятам, че той никога не е бил истински алкохолик. И на тази си позиция не е работил усърдно и компетентно.



ad infinitum ...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.