Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:41 27.05.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: Може, ама не си изпипала детайлите на бизнесплана.нови [re: Alice in WL]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано29.01.18 20:58



Аз пък никога не съм ходила на масаж. Ама ни-ко-га.
Моя колежка /от предишното ми назначение/ днес ми разправяше за чудеса от спа на Правец и пита да ме включат ли, ако навие шефа за тийм-билдинг там.

Аха-аха съм се навила, другите слушам, тебе чета! Но и малко страшно изглежда!



Тема Re: НАЙ-ДОБРАТА СТРАНА ЗА ЖИВЕЕНЕ В СВЕТАнови [re: DarkSide]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано29.01.18 21:07



Нешънъл Джиографик имат поредица за емигрантите, построили САЩ. За всяка диаспора отделен филм. Сигурно ги има епизодите онлайн, но не мога да изгледам всичко, което ми се иска. Изцяло гледах само за поляците, направено с голямо уважение и благодарност, така го усетих и ми хареса.



Тема Re: Може, ама не си изпипала детайлите на бизнесплана.нови [re: Bezsynna]  
Автор Alice in WL (упорита)
Публикувано29.01.18 21:53



За някои хора, най-вече жени, първите няколко минути от наистина добър масаж може да са плашещи. После бързо им минава и се пристрастяват дори. Говоря ти за професионални масажисти, които няма да ти направят нищо лошо и знаят как да те пипат, за да избегнат твое изненадващо и за теб посегателство върху тях.
Бъди сигурна, че като се съблечеш напълно изведнъж ще се почувстваш много красива, дори и да не си харесваш тялото съвсем. Съветвам те да опиташ. Ако не ти хареса, няма да продължаваш.



ad infinitum ...


Тема Re: НАЙ-ДОБРАТА СТРАНА ЗА ЖИВЕЕНЕ В СВЕТАнови [re: holi_day]  
Автор Alice in WL (упорита)
Публикувано29.01.18 21:57



Аз не бих работила като дегустаторка. На втория ден ще ми писне, а ако откарам повече, ще намразя сьомгата за цял живот, даже няма и да си помислям за нея.



ad infinitum ...


Тема Re: Може, ама не си изпипала детайлите на бизнесплана.нови [re: Alice in WL]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано29.01.18 21:58



блаженство





Тема Re: НАЙ-ДОБРАТА СТРАНА ЗА ЖИВЕЕНЕ В СВЕТАнови [re: Alice in WL]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано29.01.18 22:05



Значи не си му конкуренция, като се яви на интервюто за работа





Тема Re: Може, ама не си изпипала детайлите на бизнесплана.нови [re: holi_day]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано29.01.18 22:44



Не мога ви четя повече, излизам





Тема Re: Нещо не ти разбрахнови [re: Bezsynna]  
Автор Phillip (Трансмегист)
Публикувано29.01.18 23:13



Ясно.

~~~
«»


Тема Re: Нещо не ти разбрахнови [re: Phillip]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано29.01.18 23:34



Ей такива ги върша:



А така се подмазвам:


Ще имаш да ми връщаш един повишен тон с ръкомахане.



Тема Re: Нещо не ти разбрахнови [re: Bezsynna]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано29.01.18 23:43



Като си почнала, поразгмечи ме и мене






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.