Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:18 27.05.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: Може, ама не си изпипала детайлите на бизнесплана.нови [re: Nukem Dukem]  
Автор Alice in WL (упорита)
Публикувано31.01.18 09:45



И това също. Имам познати, които добре си живеят така. Несамо програмисти. Има много поръчки за просто въвеждане и редактиране на данни. Разбира се е по ниско платено от програмирането, но пък е лесно.
Безплатен съвет, един от популярните сайтове за фрилансери всякакви



ad infinitum ...


Тема Re: Нещо не ти разбрахнови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор Alice in WL (упорита)
Публикувано31.01.18 09:50



Мислиш масажистите не са ревниви?
Аз пробвах една нова масажистка, защото предишната ни беше много добра. Титулярът ми така се обиди и все беше 'зает' за мен дълго време, докато му мина. Казах му, че масажистката не е толкова добра като него, няма да я ползвам и му се оправи настроението...



ad infinitum ...


Тема Re: Може, ама не си изпипала детайлите на бизнесплана.нови [re: Nukem Dukem]  
Автор Finntroll73 (Twelve steps)
Публикувано31.01.18 16:29



Е,за това ми трябва университет с дипломи.Тук полу-специалистите по принцип не вървят.

По-добре анонимен алкохолик, отколкото известен пияница!


Тема Re: Може, ама не си изпипала детайлите на бизнесплана.нови [re: Alice in WL]  
Автор Finntroll73 (Twelve steps)
Публикувано31.01.18 16:34



Нямам чак такива понятия от компютри.Оправям се добре като цяло.Но програмиране,това тук е съвсем друга летва.И се искат дипломи и университет.Знаеш ли че е бъкано с програмисти тук,и повечето норвежци.С топ дипломи и познания.Човек трябва да е реалист!
Имам позната българка,мъжа и норвежеца е програмист.Правят приложения за гугъл плей и Айфон.
Знаеш ли че няма личен живот.И си носи работата нон-стоп в къщи.Ко-съдружник е,а него товарят предимно да си носи работата в къщи.Преди години искаха да им направим услуга да им събираме сметките и да им ги пращаме в бг в Бургас откъдето е тя,та да си ги плащали оттам.Три месеца той уж беше във ваканция,ама работна.От 8-4 на компътъра.И си дойде бял от бг.Почти не беше имал време за плаж.Да ти го нафукам в почивката разправяше.Работил на топло на балкона и на слънце с коктейл в ръка,ама работа.Не е да е на почивка.Дори и съботите го карали да работи.Голям праз че си в бг.Поне си беше отпил на евтин алкохол,след работа.



По-добре анонимен алкохолик, отколкото известен пияница!

Редактирано от Finntroll73 на 31.01.18 16:35.



Тема Към момента е..нови [re: 1ombre]  
Автор Finntroll73 (Twelve steps)
Публикувано31.01.18 16:43



..близо 16 следобяд,а ни вест ни кост от италианеца и жена му.
Благодаря ти господи,че явно ме предпазваш.


Оставил съм се в ръцете му,и на волята му!
В крайна сметка което беше в моя власт го направих на повече от 100 процента!


Господи,
благослови ме да приемам със смирение нещата, които не мога да променя.
Дай ми кураж да променя нещата, които мога, и мъдрост да правя разлика.


По-добре анонимен алкохолик, отколкото известен пияница!


Тема Re: Може, ама не си изпипала детайлите на бизнесплана.нови [re: Alice in WL]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано01.02.18 08:21



Няма да питам как го приема твоя приятел.
Щом е с теб, отдавна е наясно, че хедонизъм и алис са идентични понятия.

Или поне първото се е вплело във второто.
Питай го, ако не ми вярваш.



Тема Re: НАЙ-ДОБРАТА СТРАНА ЗА ЖИВЕЕНЕ В СВЕТАнови [re: Alice in WL]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано01.02.18 08:23



точно пъ конкуренция му трябва и то със сходни езикови характеристики





Тема Re: Може, ама не си изпипала детайлите на бизнесплана.нови [re: Finntroll73]  
Автор Alice in WL (упорита)
Публикувано01.02.18 09:37



Не се прави на разсеян!
Казах за работа просто въвеждане и редактиране на данни, за която никой няма да ти иска диплома за висше. Със сигурност ще е по-добре платена от мияч на чинии или социална помощ. А твоите норвежки експерти с дипломи няма да ти се пречкат, понеже това за тях ще е падение в сравнение с програмирането.

ad infinitum ...


Тема Re: Може, ама не си изпипала детайлите на бизнесплана.нови [re: holi_day]  
Автор Alice in WL (упорита)
Публикувано01.02.18 09:51



Не си права да ми говориш така кротко и разбиращо!
Възмутете се от моя скандален начин на живот!



ad infinitum ...


Тема Re: Може, ама не си изпипала детайлите на бизнесплана.нови [re: Alice in WL]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано01.02.18 14:41



обичаш да скандализираш


но не мога да ти угодя да се преструвам на озадачена поне




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.