Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:54 27.05.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: НАЙ-ДОБРАТА СТРАНА ЗА ЖИВЕЕНЕ В СВЕТАнови [re: Bezsynna]  
Автор Finntroll73 (Twelve steps)
Публикувано30.01.18 15:23



Един единствен път се наложи жена ми да се прибере сама в България,сина беше на 3 годинки още.Бях на работа и тя дойде с документи от полицията че трябва подпис от бащата че е съгласен да се изведе детето от майката извън държавата.Подписах.И след малко ми звъни жената-идвай в полицията,че без да дойдеш не може.Искат лично да присъстваш.С паспорт,наново подписи,печати и пр.Понеже има много отвличания на арабски деца от родителите им и ги женят тайно и после по хареми в арабския свят,затова са тези строги мерки.Детето ако го направим този номер,ще го издирват с интерпол.А може и за нас да има санкции.Може и гражданството да ми отнемат.Или пък да се водя с условни присъди,както и ограничителна присъда.
Много е сложно тук,нали имам директни сведения..покрай на жената работата.Постоянно през годините едно или друго става с децата и родителите,където тя работи.Инфото е поверително.Просто имам от първа ръка инфо.
Повече не мога да кажа,понеже жена ми е под клетва.
И е наказуемо,ако говоря в детайли.



По-добре анонимен алкохолик, отколкото известен пияница!


Тема Re: НАЙ-ДОБРАТА СТРАНА ЗА ЖИВЕЕНЕ В СВЕТАнови [re: Alice in WL]  
Автор Finntroll73 (Twelve steps)
Публикувано30.01.18 15:25



Обяснил съм в съседния пост,защо не мога да говоря.Жена ми е под клетва.Иначе знам много пиперливи истории.Но не искам да я гледам през решетки.


Цру-то слухти навсякъде,даже и по нета.

По-добре анонимен алкохолик, отколкото известен пияница!


Тема Re: Може, ама не си изпипала детайлите на бизнесплана.нови [re: Alice in WL]  
Автор Finntroll73 (Twelve steps)
Публикувано30.01.18 15:27



То ако ставаше толкова лесно.Норвежците са си на тези длъжности.А и Берген не е Ню йорк.Едно село сме.Центъра е с големината на Калофер,идеалният център.Останалото са паланки и баири.

По-добре анонимен алкохолик, отколкото известен пияница!


Тема Re: НАЙ-ДОБРАТА СТРАНА ЗА ЖИВЕЕНЕ В СВЕТАнови [re: DarkSide]  
Автор Finntroll73 (Twelve steps)
Публикувано30.01.18 15:32



Норвегия прилича не един лъскав целофан на къщичка с фиорди,затревени покриви и козички по тях..и идилията свършва като отвориш целофана.Омазваш се с лайна.От една екскурзия тук нищо няма да разбереш.Ама ти трябват 5-6 месеца живот.И ако си интелигентен,ще почнеш да зацепваш.Аз който хвалеше Норге първите две години в началото,рязко си смених мнението няколко години по-късно.И с времето мнението просто ми се дозатвърди.
За съжаление.И да имаш положение и пари тук,живееш в една селска държава реално.Където макар и да имаш две бани и две тоалетни в къщата,пикаеш зад къщата отзад.
Както оная лудата рускиня пишеше за норвежеца с който беше живяла.И не помниш откога не си се къпал.



По-добре анонимен алкохолик, отколкото известен пияница!


Тема Re: НАЙ-ДОБРАТА СТРАНА ЗА ЖИВЕЕНЕ В СВЕТАнови [re: Alice in WL]  
Автор Finntroll73 (Twelve steps)
Публикувано30.01.18 15:35



хаха,всички шведи идват тук.Понеже заплатите са по-високи.Ако го кажа на някой това,ще умре от смях.Тук в Икея си ги водят директно от швеция.И на шведски те обсслужват направо.
Все едно сърби в бг да ти говорят на сръбски на касата.


Пълно е с явла свенскан(шибаните шведи),по квартири,на комуни живеят..и пр.


По-добре анонимен алкохолик, отколкото известен пияница!


Тема Re: НАЙ-ДОБРАТА СТРАНА ЗА ЖИВЕЕНЕ В СВЕТАнови [re: Alice in WL]  
Автор Finntroll73 (Twelve steps)
Публикувано30.01.18 15:44



Такова е.Осъзнах че в Норге станах социалист и ляв по убеждения.Понеже десните боклуци за 7-8 години сринаха Норвегия реално.С временните договори,процентовата заетост,и вноса на евтини поляци,литовци,латвийци и пр.
Негодуват норвежците против тези неща,а пак гласуваха за дебелата свиня Ерна сулберг.И сив йенсен.
Защо не гласуваха за левите или абайдерпартиет.Имаш проблеми с експлоататори и капиталисти,див капитализъм взе да се разиграва тук..по де гровесте..най-лошото..и въпреки всичко гласуваш отново за десните боклуци,понеже щели да им намалят данъците за къщите .И разни други джвачки с които ги зарибиха.
Лошото е че глкасувайки за десните ,прецакват живота на тези които са с ниски доходи.Просто ни направиха безработни.А за хората в неравностойно положение да не говорим.Щом можеш да дишаш-на работа.С памперс дори.
Жената има такъв личен лекар..на над 70 години и заспива като говорят.В 2 следобяд вече е уморен човека.
Да не говорим че е и гинеколог и всякакъв.
Веднъж му беше отказала да я прегледа.Сложил ръкавици на ръцете си,а отдолу орлови черни мръсни нокти.
Сякаш излиза от автосервиз.
Доста мърляв,небръснат и неугледен като цяло.Ама иначе капацитет.Вечнбо закъснява.Поне с час отгоре.


Аз съм и казвал на жената,трябва да си луда да го държиш още тоя.Забравя,склерозата го е натиснала,отделно че заспива и дреме докато тя му говори.Да не говорим за хигиената му.Недопустимо е.Джипи-мизерник.
Моя поне ер чист,окумуш и върши работа.


По-добре анонимен алкохолик, отколкото известен пияница!


Тема Re: НАЙ-ДОБРАТА СТРАНА ЗА ЖИВЕЕНЕ В СВЕТАнови [re: DarkSide]  
Автор Finntroll73 (Twelve steps)
Публикувано30.01.18 15:49



Иди бачкй ти,да те видим колко дълго ще изкараш там горе.Всички много говорите,ама като опре нещо подобно да работите като натоварване,и се покривате по дупките.

По-добре анонимен алкохолик, отколкото известен пияница!


Тема Re: НАЙ-ДОБРАТА СТРАНА ЗА ЖИВЕЕНЕ В СВЕТАнови [re: holi_day]  
Автор Finntroll73 (Twelve steps)
Публикувано30.01.18 15:52



Ами среднист съм.С диплома за шлосер-монтьор.Нещо което никога не съм работил.Нормално е да търся все пак по браншовете в които съм работил и имам опит.Друг въпрос е,дали ставам за повечето браншове.

По-добре анонимен алкохолик, отколкото известен пияница!


Тема Re: Нещо не ти разбрахнови [re: Alice in WL]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано30.01.18 18:06



Ами ами, само масажисти сме тука





Тема Re: Може, ама не си изпипала детайлите на бизнесплана.нови [re: Finntroll73]  
Автор Nukem Dukem ()
Публикувано31.01.18 08:57



Тя има предвид да научиш език за програмиране и да станеш т.нар. фрийлансер, т.е. да си програмираш от вкъщи за някоя голяма фирма... Обикновено това имат предвид под "нещо с компютри". Ама то и това ако ставаше толкова лесно.





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.