Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:32 11.06.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Re: Tror du eller ikke? Вярваш ли или не?нови [re: Bezsynna]  
Автор Alice in WL (упорита)
Публикувано25.01.18 18:08



Не съм гледала такива предавания, но разбирам, че телевизиите ги обичат, защото винаги имат висок рейтинг.
Аз предполагам, че в Норге е имало случаи на отнемане на деца по повод лошо изпълнение на родителски задължения, но това се прави и във всяка цивилизована страна. А 'пострадалите' родители, които реално в основата са си кофти хора съответно са вдигнали шум до бога, а едва ли някой е очаквал те да си замълчат виновно и се е създало това впечатление.

ad infinitum ...


Тема Re: Tror du eller ikke? Вярваш ли или не?нови [re: Alice in WL]  
Автор Finntroll73 (Twelve steps)
Публикувано26.01.18 05:56



Тук и без да кажеш каквото и да е те гледат подозрително. При зъболекаря( който е един от главните които звънят на детските служби заради развалени зъби на деца), при среща с учителите, при срещи насам и натам свързани с деца.. навсякъде трябва да пращиш от позитивизъм, да си с онзи ококорен фалшиф налудничъв ухилен и щастлив поглед.. а вътрешно да ти идва да разкъсаш някой.
Аз реално мога да бъда много добър и подмолен актьор. Алкохолиците сме царе в измамата. Ама не искам повече. АА ме събуди за честността и откровенността. А тук когато си откровен те гледат като враг. Като натрапник.
И те вкарват в аналите и статистиките.
На 18 години като стане сина ми, ще дам банкет. Че края на театъра е дошъл. И вече барневерна не ме притежават психически. ВЕЧЕ ЩЕ СА НИКОИ!
Не че е имало повод. Но не е живот това да живееш на тръни!

По-добре анонимен алкохолик, отколкото известен пияница!

Редактирано от Finntroll73 на 26.01.18 05:57.



Тема Re: Tror du eller ikke? Вярваш ли или не?нови [re: Finntroll73]  
Автор Finntroll73 (Twelve steps)
Публикувано26.01.18 06:15



Норвегия е адски клюкарска и снобарска държава.
Всеки калъф ще дойде да ти се намеси и да ти каже.. не така, ами така.. Това не правиш правилно, онова също..


За едни дрехи дойде една дърта бабичка.. при мъртвило навън в квартала. тичала от етажите горе на блока.. да дойде да ми каже че трябвало да сортирам дрехите за към втора употреба в торби по отделно. Не като мен всичките смесени в чували.

Че щели от Фретекс (втората употреба) ако ме видели тези където изпразват контейнерите да ми се карат. Да ме глобят дори.
Слушах я тая.. И и рекох-щом искат ясни правила, да го има ясно написано на контейнерите с големи букви. Да се научат да дават инфо на хората. Понеже едва ли има по-зле от вас норвежците в това отношение и рекох-никакво инфо, и после глоби!
Трябва да съм врачка и рекох на тая, да знам колко струват половината стоки в н
магазина . Една цена нямат подредена като хората.
Тая пак нещо ми мрънка и ми се обяснява.
Млъкнах.. И като мръдна на 15 метра от мен поглеждайки към мен назад.. И като се разпсувах на българо-английско-норвежки.
Да ти.. майката, fucking shit.. и каквото ми дойде наум. Седят по терасите и прозорците като ЦРУ-та тук в квартала.

В нищото бях спрял веднъж на един път, и един дъртак дойде да ми каже да се махна, че било частен път това. И съм пречил уж на някакви си гаражи, които бяха на 20 метра отстрани.
Ех да ми паднат в бг на слънчев бряг.. ще ги скъсам от даване на съвети и корекции.

Мога война и мир да напиша за такива и подобни случки. Едва ли съм магнит за такива боклци, просто всичко им пречи на тия. Пречи им че живеят дори. Затова се мятат от мостовете депресарите. И то за съжаление се мятат от мостовете по-свестните и чуствителните. Които не могат да "паснат" във самфюнет(обществото).


По-добре анонимен алкохолик, отколкото известен пияница!

Редактирано от Finntroll73 на 26.01.18 06:19.



Тема Re: Tror du eller ikke? Вярваш ли или не?нови [re: Finntroll73]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано26.01.18 22:05



ако смяташ останалите за боклуци само за това, че са ти направили забележка...

и аз хич не обичам упреци, особено за нещо, което не е ясно как е точно, но е изказано негативно предположение


неразбираемо ми е, че веднага се наежваш
ти сам разбираш ли, че това е излишно
хората са добронамерени с тези съвети
дали са ти съвет за сортиране на дрехите, за да могат да бъдат наистина повторно използвани от някой, на когото ще станат
ако човекът носи размер XL, а си опаковал дрехи на сина ти L, твои 2XL и шапка на жена ти, няма как този пакет да му свърши работа
ще го скъса и разпердушини и.... нищо и половина
после половината неща ще отидат на боклука, след като ги разрови още някой



Тема Re: Tror du eller ikke? Вярваш ли или не?нови [re: Finntroll73]  
Автор DarkSide ()
Публикувано26.01.18 22:14



ебахти и държавата, само клюкари, снобари, аутисти, безбожници, ксенофоби, расисти, педераси, гърци, араби и мангали, отнемат ти децата насила и ги раздават на педофили, убийствата са безнаказани, празнуват в багажниците на колите си, не дават никакво инфо на хората, социалните служби нищо не вършат, само харчат бюджетите, карат те да си сортираш дрехите за втора употреба, а за един нищо и никакъФ лекар се чака по три месеца ...

ми кво правите тогава в тази държава, дето се съдирата да я плюете - някой насила ли ви държи в нея?





Тема Re: Tror du eller ikke? Вярваш ли или не?нови [re: DarkSide]  
Автор Ludo2 (бях svestna)
Публикувано26.01.18 22:21



ми кво правите тогава в тази държава, дето се съдирата да я плюете - някой насила ли ви държи в нея?
- пиенето ги задържа и помощите



Всичко, което виждате в мен, не е мое-ваше е. Мое е това, което виждам във вас! Ерих М.Ремарк

Тема Re: Tror du eller ikke? Вярваш ли или не?нови [re: Ludo2]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано26.01.18 22:25



Финтролай женен, той няма свободна воля. Виж, другия му не знам положението.



Тема Re: Tror du eller ikke? Вярваш ли или не?нови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор Ludo2 (бях svestna)
Публикувано26.01.18 22:28



То, поне единият трябва и да работи



Всичко, което виждате в мен, не е мое-ваше е. Мое е това, което виждам във вас! Ерих М.Ремарк

Тема Re: Tror du eller ikke? Вярваш ли или не?нови [re: Ludo2]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано26.01.18 22:30



има мега яки концерти
меломаните държат на това



Тема Re: Tror du eller ikke? Вярваш ли или не?нови [re: holi_day]  
Автор Ludo2 (бях svestna)
Публикувано26.01.18 22:33



В четвъртък, през лятото на открито

... АА

Всичко, което виждате в мен, не е мое-ваше е. Мое е това, което виждам във вас! Ерих М.Ремарк


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.