Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:52 28.04.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема Какво искат жените  
Автор blood2 ()
Публикувано17.01.18 13:41



Направих статистика какво искат жените от сайтове за запознанства и се получава това. За жени на възраст от 32 до 50 години.

Визуално физически да е в добра форма,добро възпитание,добър характер,почтен,Да спрат да пишат обвързани хора,Интелигентен,романтичен и отговорен,Точни, коректни, знаещи какво искат мъже.Подържани, забавни. Да е сериозен, да уважава другите около него.обича Планината и преходите. seriozen i otgovoren,4esten i dobar. Ценя доброто възпитание и чувството за хумор.Sporten tip.Харесвам красивото в живота,Надявам се да срещна земен и борбен човек. Искрен, истински. Всичко което ме зарежда с положителна енергия. Очакванията ми са само положителни качества и те са искрен,честен,отговорен,всеотдаен,романтичен и добър. да е мил и добър човек. Мъжете на това десетилетие тотално са размили образа на това ,което би трябвало да представлява поведението на един ,,истински мъж". Ръст:
над 180 см. Харесвам интелекта - той краси главата. искренност и отговорност. готин.Пораснал и да знае какво търси и харесва. Хубаво е да имате самочувствие,стига самочувствието да не е единственото,което имате. Сериозен, уважителен, с отворено сърце. Моите очаквания за човека, който търся:големи. Честност, коректност, позитивизъм. Стойностен човек . Позитивно мислещи и отговорни хора. Позитивен, свободен и весел. Честен, открит, с чувство за хумор, интелигентен. Да намеря мъжа на живота си, сродната си душа. Обичам красотата в живота. Амбициозни,знаещи и можещи. Чувство за хумор, внимание, търпение, взаимното желание за пътуване и опознаване на нови места. Да бъде мъж с интелектуални интереси, толерантен, честен. Сериозно и отговорно отношение към себе си и околните. чувство за отговорност, интелигентен, мил и романтичен, способен да обича. Нормален,без психически отклонения. Сериозен и отговорен мъж.


Хубаво е човек понякога да си припомни какво искат жените. И това е само началото. Научат ли се да искат все искат и няма да им стигне.

Редактирано от blood2 на 17.01.18 13:42.



Тема Re: Какво искат женитенови [re: blood2]  
Автор M1l1tary M1nD (ɡoʊl&)
Публикувано17.01.18 15:38



Това е какво си мислят, че мъжете искат да видят, че те искат. А всъщност не искат това, ако въобще знаят какво искат.



...and that\'s all just fine as long as you got something to salute, huh?

Тема Re: Какво искат женитенови [re: M1l1tary M1nD]  
Автор blood2 ()
Публикувано17.01.18 15:55



Значи искат да ги мислят за гадни и лоши.



Тема Re: Какво искат женитенови [re: blood2]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано17.01.18 16:05



тъкмо разбрахме къде се губиш
е, вървят ли запознанствата там



Тема Re: Какво искат женитенови [re: holi_day]  
Автор blood2 ()
Публикувано17.01.18 16:09



Не те разбирам. Като си въобразявам, че искам да общувам и започвам да търся какво искат жените в сайтовете за запознанства и се успокоявам, че е добре че не искам да общувам с тях.



Тема Re: Какво искат женитенови [re: blood2]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано17.01.18 16:17



Мъж отива на кино.
Касиерката го пита:
- Какъв филм искате да гледате?
- Любовен.
- За любов между мъж и мъж, жена и жена, мъж и животно, жена и животно?
- Не, не! Между мъж и жена.
- А-ааа, исторически значи.

та и ти ли така
искал да общува, а не общува, а отдалече прави статистика
страх ли те или много?



Тема Re: Какво искат женитенови [re: holi_day]  
Автор blood2 ()
Публикувано17.01.18 16:48



Общуването не ми помага. То е за тези които го могат. След определена възраст човек е луд, той не се страхува, а се надява. И не ще такива неща, които му отнемат надеждата.

Редактирано от blood2 на 17.01.18 16:49.



Тема Re: Какво искат женитенови [re: blood2]  
Автор blue jewel ()
Публикувано17.01.18 18:21



Ми хубави неща искат момичетата. Ти да не би да си очаквал да напишат: "Търся депресиран мъж, който нищо не може да прави и да иска да го издържам. По възможност да прилича на клошар."?

Редактирано от blue jewel на 17.01.18 18:35.



Тема Re: Какво искат женитенови [re: blue jewel]  
Автор blood2 ()
Публикувано17.01.18 20:20



Това искам.



Тема Re: Какво искат женитенови [re: blood2]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано17.01.18 20:31



Ми напиши си го в профила там.
Еди какъв съм, която би ме харесала, да ми пише, щото аз на никоя не смея да пиша. Само чета профили и си водя статистика.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.