Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:27 09.05.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Тема Re: безобразиенови [re: Ludo2]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано09.02.18 22:06



Скъпа-любима, шъ има, само време да прескоча. Че много зор от няколко посоки. Дръннн-дрънн! Поздрави!

Трети ден вечерям вишновка със сладолед, ненам кой повече е издрънчал!





Тема Re: безобразиенови [re: Bezsynna]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано09.02.18 22:09



Трети ден вечерям вишновка със сладолед

Убих та, да не загубиш някой прелестен килограм!





Тема Re: безобразиенови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано09.02.18 22:24



Като се гледам, няма такава опасност!





Тема Re: безобразиенови [re: Bezsynna]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано09.02.18 22:50



Хапни нещо, не ме тревожи. Виж левитация





Тема Re: безобразиенови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано09.02.18 23:08



Показвай, обичам. Ся че не ми е ясно кво точно се случва, ти няма да ми придиряш.

Ииии може да се потревожиш малко

, тегаво ми само аз да се тревожа...



Тема Re: безобразиенови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано09.02.18 23:37



Стисни едни палци утре бързо да намерят кои тръби са ми попукани, че съм се озъбила. Отпълзявам да си доглеждам Властелинът на пръстените от леглото, лека нощ, Сър...



Тема Re: безобразиенови [re: Bezsynna]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано10.02.18 02:53



Милейди!

Тоест, майстор ще ти идва? Внимавай, гаддове са, особено водопроводчиците! Виждал съм по немски филми! Не му позволявай!

Те ако твои тръби са спукани би трябвало комшията отдолу да разбере, а ко се разбира в твоята баня начи са на комшията отгоре. Това за оточните тръби, ако са пък тия с налягането, гният в плочата. Говоря за металните тръби на по-старите кооперации.

Ще стискам





Тема Re: безобразиенови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано10.02.18 05:56



Отточните извътре в моя под. Ама нали може да е спукано на едно място, а да избива при комшиите на друго. Ако разбият банята, а се наложи да стигнат до кухнята, ще умра. И ще внимавам разбира се, къде ще ходя.





Тема Re: безобразиенови [re: Bezsynna]  
Автор tirtirlin (ветеран)
Публикувано10.02.18 10:28



Я не свиквайте с комплименти ! Я се не приучавайте !



Човешко ! Твърде човешко !


Някой да напсува ! Ей така за здраве и берекет, в таз грипна епоха и данъчна повинност.



Тема Re: безобразиенови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор tirtirlin (ветеран)
Публикувано10.02.18 10:45



Аз съм единственият естествоизпитател, които е провел изследване на кръговрата на водата и вторичният конденз, на процесите и явленията кои се случват между горните две тавански плочи на панелните блокове. вервай твай ней лесно, дистанцията да кажем е метър и десет, на пода стъклена вата, тръби, коришки и десетки от години умрели гълъби. За да не пострадам психически и се стресна, внуших си че съм рис избягал от зоопарка, гонят ме, но само тук съм на сигурно място.
Горе, с влагата на атмосферният въздух, с отделни капчици откъснали се от уламата на асансьорната кула и всичко що е молекулярна влага се случват колосални метаморфози. Реки текат по тавана в левитация, естуарът е на няколко метра от зоната на вторичен конденз. Топлината на долната плоча е в контраст със студът по горната.

Зона трудна за придвижване, с множество тръби, самите те поради хидрофилната си повърхност и по ниска температура се явяват кондензатори.
От многото гълъби реших че хващам птичи грип, и се привеждам курбан в името на науката и откривателството.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.