Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:37 21.05.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: Сън на гладнонови [re: Bezsynna]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано09.01.18 23:57



Да, дебела тестяна кора.



Тема Re: Сън на гладнонови [re: Alice in WL]  
Автор blue jewel ()
Публикувано10.01.18 12:20



А аз снощи явно преядох с едни локумки със свинска мас (отдавна мислех да ги направя) и сънувах, че за да си оправя стомаха, трябва да пия препарат за пране. На него пишеше, че бил и за пране, и за пиене.

Сипах си в едно канче колкото милилитра трябваше, гледах го, гледах го, и така и не се престраших.
Днес май ще съм на пречистваща диета.

А въобще това беше част от по-голям и интересен сън, но почти нищо не помня вече. Сънувам много цветни сънища, цели истории - различни места, случки и хора - и веднага после ги забравям. :(



Тема Re: Сън на гладнонови [re: blue jewel]  
Автор Alice in WL (упорита)
Публикувано10.01.18 12:40



За пиене може да не става, ама за къпане да.
Веднъж се прибирам при нашите след един дълъг туризъм, много мърлява. Те заминали на море и от банята взели с тях де що има сапун и шампоан. Изкъпах се с препарат за пране!



ad infinitum ...


Тема Re: Сън на гладнонови [re: Alice in WL]  
Автор Nukem Dukem ()
Публикувано10.01.18 13:25



Сънуваш интересно и богато, блазе ти.

Аз обикновено сънувам ужаси или любовни сюжети, в които неизменно съм нежелан от обекта на моите мечти.

Примерно наскоро сънувах как искам да вляза на гости у едно бивше гадже. Беше ми любопитно как е и какво прави, но осъзнах, че не бива да и се натрапвам и се събудих доброволно.

Преди това ми се яви дядо, но не помня детайли. Предната вечер пък се набирах на една огромна релса.

Много пъти съм сънувал как ходя на ръце по стълбите на блока. Също и, че щом реша, започвам да правя невъзможни акробатически номера, да речем m-орно салто с n-орен винт – и винаги се приземявам на крака!

От ужасните имам един, при който излизам от външната страна на прозореца и слизам по водосточна тръба от високия етаж до земята, и друг, при който скачам и се приземявам като птица. Този вид сън мисля, че ми го причиха хора като

и . Миналата година гледах и по въже между несъществуващите вече кули на Световния търговски център в Ню Йорк, но с годините спрях да се впечатлявам от подобни подвизи и не вярвам да го сънувам. Като споменах кулите близнаци, веднъж сънувах, че се намирам на последния етаж по време на 9/11 и няма кой да ме спаси – наблюдавах себе си отвисоко, от трето лице, сякаш съм в хеликоптер, който кръжи около горящата сграда.

След толкова много кошмари се научих да управлявам сънищата си и да осъзнавам, че всичко е само насън. В такива случаи си казвам – това е само сън, събуди се! Нездравословно е човек да се буди, но поне се лишавам от неприятното чувство на ужас.

Не искам да навлизам в подробности относно причината да сънувам такива сънища, но да речем, че съм роден с 1-2 седмици преждевременно и после ми бе открит невинен шум на сърцето, което травмира моето детство.




Тема Re: Сън на гладнонови [re: Alice in WL]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано10.01.18 21:42



Ох. Веднъж пуснах пералнята с препарат за под. Ми и двете с червени капачки, взела там квото взела, чисти си бяха дрехите.

Но майка ми когато решила да пусне миялната с веро, си стана екшън, не го правете!



Тема Re: Сън на гладнонови [re: Bezsynna]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано11.01.18 14:37



преди години, в нова пералня, обърках и сложих прах в мястото на праха за предпране
бях пуснала само 1 чалшаф, колкото да не е празна
извадих чаршафа - отлично изпран
е, викам си - това е пералня, без прах да пере така добре





Тема Re: Сън на гладнонови [re: holi_day]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано11.01.18 14:46



Прахът беше ли си на място непокътнат в отделението след това пране? Моята пералня като стигне до второ отделение, пълни и първото, тоест и да объркам, все ще си вземе препарат.



Тема Re: Сън на гладнонови [re: Bezsynna]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано11.01.18 14:48



непокътнат
икономична работа
екологично пране само с топла вода


трета пералня ми е оттогава, но не са така икономични следващите



Тема Re: Сън на гладнонови [re: holi_day]  
Автор Alice in WL (упорита)
Публикувано11.01.18 15:02



Разочаровате ме!
Способни сте на нещо доста по-скучно и битово да напишете в темата МИ!



ad infinitum ...


Тема Re: Сън на гладнонови [re: Nukem Dukem]  
Автор M1l1tary M1nD (ɡoʊl&)
Публикувано11.01.18 15:29



Никак не искам да съм груб, но това не е интересно сънуване. Да увиснеш на предястието с такъв апетит(и то не само за храна), не изглежда дори богато(с изключение откъм детайли). Та за да не критикувам само, ще отбележа, че може и повече.

Ти пък си намерил, къде да си съвестен, точно в съня си.

...and that\'s all just fine as long as you got something to salute, huh?



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.