Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:49 25.04.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Отново двоен стандартнови  
Автор Secret face73 (Human)
Публикувано16.12.17 00:23



Здравейте, бях се позагубил. Бях на курс за мотокари. Теорията я взех отлично за три дни. 102 страници. Но днес ме скъсаха на кормуването. И то понеже не бях чак толкова по-зле от другите, а защото наглите ми колеги норвежци като се качаха на мотокара, и караха по 40 минути. Докато аз само няколко пъти на ден, по 15 минути максимум. И все ме сваляше инструктора, друг да се упражнявал.
Те си бяха избрали кой ще пуснат и кой не. И приоритираха тези които харесваха. Отделно че не ми издържава нервите и ги попитах защо за едни може по 40 минути, а за други не?!
И че не е справедливо така.
Отделно си казах че за 13 години в Норге съм се нагледал на двоен стандарт, както и на приоритиране на наши и ваши.
Не съм бил нацяло готов. Да ама не. Не бях по-зле от може би половината. И то на половината време каране. В сравнение с останалите. Просто ме изтикаха в ъгъла. Тия са луди. 3 мотокара, 12 човека и за два дни искат да сме факири. Отделно че е само по 5,5 часа на ден без паузите чисто. Както и да е, отвратен съм от системата им. Не съм се оплаквал на учителите, че са се държали в Норге расистки с мен. А просто споделих пред част от колегите. И може би ме чуха инструкторите. След час чакане днес да слезне някой, се прекръстих и казах-най-после. Време беше. Иначе за какво съм тук?!
Аз рано или късно ще го взема. Тънко и подмолно с четки и усмивки. Но след това ще ги скъсам от жалби и ще опиша случая. Нека само да го взема практическият изпит.
Просто имам желание да си събирам багажа и да се махам от тази държава на ухилени двулични измекяри
Следващият път като ми дадат място за изпит, кача ли се на мотокар.. няма да слезна!
С полиция ще ме свалят. Или отивам с часовник-хронометър, и с аларма. И засичаме на всеки по равно.
От 12 човека само аз и още една жена и едно момче без шофьорски книжки за кола ни скъсаха. Имам книжка Б категория от 1991.
Направих малки грешки, ама не било достатъчно.
Следващият път съм щял да го взема.Даже още първия ден до обяд ако съм карал добре щели да ми го дадат. И да го взема, вече ще е без желание. И ще подам жалба срещу тях. Заради този първи път. Някой трябва да си плати. Че не става за учител. И не мери с еднакъв аршин за всички.
Явно им е тактика. Да смучат от бюрото по труда пари по този начин, за да ходим отново и отново.
Просто да споделя.

Чуствам се отвратително. За детето не знам. Но аз един ден след време ще се прибера в България. Все по-малко вече ги понасям тук. Навсякъде е това. Двоен стандарт! И субективност.
Иска ми се да имам фирма, и аз да коля и беся. И аз да приоритирам. Това са ми дали, това искам и аз да им дам.
Няма да се правим на майки Терези я!


Редактирано от Secret face73 на 16.12.17 00:25.



Тема Re: Отново двоен стандартнови [re: Secret face73]  
Автор Secret face73 (Human)
Публикувано16.12.17 00:37




Justice is lost, justice is raped, justice is gone..




Тема Re: Отново двоен стандартнови [re: Secret face73]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано18.12.17 21:45



Няма да се правим на майки Терези я!
и друг път съм ти го казвала - никога няма да си спокоен и щастлив, докато не се научиш да правиш добрини на други хора
добър пророк съм, не се съмнявай в това



Тема Re: Отново двоен стандартнови [re: holi_day]  
Автор dama spatia (зеленоока)
Публикувано18.12.17 21:50



Холи, подкрепям с две ръце мнението ти. Абсоютно си права





Тема Re: Отново двоен стандартнови [re: Secret face73]  
Автор Alice in WL (упорита)
Публикувано19.12.17 12:16



С несправедливости се сблъскваме всички непрекъснато. Но така и предполагах, че все нещо независещо от теб ще ти попречи да започнеш нормална работа.

ad infinitum ...


Тема Re: Отново двоен стандартнови [re: holi_day]  
Автор Infinitoid (Shadowchaser)
Публикувано19.12.17 16:45



Дефиниция за добрини? Може да им съчувстваш, да им даваш пари или да ги отървеш от мизерното им битие? М?



Може би...Едва ли...

Тема Re: Отново двоен стандартнови [re: Infinitoid]  
Автор Alice in WL (упорита)
Публикувано19.12.17 18:25



Ти си лош!



ad infinitum ...


Тема Re: Отново двоен стандартнови [re: holi_day]  
Автор E T l 73 (B. O. C. )
Публикувано20.12.17 10:57



Добрини мога да правя само към добри хора.Това е.




Тема Re: Отново двоен стандартнови [re: dama spatia]  
Автор E T l 73 (B. O. C. )
Публикувано20.12.17 11:00



Освен да отида да му се поклоня на инструктора и да му благодаря освен?Че ме приравни с най-неможещите.
А карах доста добре като цяло.При всички положения имаше хора които караха по-зле от мен,но го взеха.Как би оценила това?


Няма значение,аз ще го взема.Ако не следващия,по следващия път.Но след това ще подам жалба.След като си видя документа в ръцете.Жалба срещу инструкторите-за различно отношение и приоритиране.Знам че системата нищо няма да им направи,но искам да влезнат и те в черния спиосък и хрониките.


Редактирано от E T l 73 на 20.12.17 11:05.



Тема Re: Отново двоен стандартнови [re: Alice in WL]  
Автор E T l 73 (B. O. C. )
Публикувано20.12.17 11:12



Все още не ми е попречило.Трябва ми книжката за мотокари,и ще я взема рано или късно.Щом толкова много отваряла врати,да видим дали наистина е така.


Проблема е друг,че като цяло в света щом си по-свит,по-дваш път на другите те изтикват в ъгъла.Нормално е щом си карал 20 минути,и те да карат 20 минути нали?А не като се качат и да забравят че вися отвън.
Като се качвах на мотокара карах 15-20 минути,за да имат и другите време да се качат.Като се качаха,и нямаше кой да им каже да слезнат по един час почти.Това е до липса на самосъзнание,лош учителски контрол,както и си е до всички тях генерално.Че са нагли и нахални.
С наглите и нахални хора,можеш само да се бориш с наглост и нахалство както и те.Следващия път кача ли се на мотокар,ще карам и аз близо час.Всеки път в който се кача.

Щом тия инструктори за нищо не стават.

Не искам да нося кухненски хронометър или пък да включвам брояча на телефона си,за да не кажат че се заяждам.Нищо няма да говоря изобщо следващия път.Прочитам теорията и положенията при каране отново два дни преди изпита да си опресня нещата и се надявам и аз с нахалство да успея.
Не съм нахален човек,но преминат ли границата-ствам двойно по-нагъл и нахален от тях.Това е моят вид реванш и отмъщение.
С техните камъни,по техните глави.Ще се научат да търпят критики.Но този път изобщо няма да се разправям.С действия ще постигна целите си.



Редактирано от E T l 73 на 20.12.17 11:15.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.