Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:24 28.04.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Има ли някой...  
Автор 1ombre (всепознат)
Публикувано24.12.17 12:52



който да ми отговори на въпроса:

- Кой произвежда сънищата ми? Кошмарни и блаженни?



Ако нямате нещо разумно да кажете по една тема не влизайте само за нападки с/у автора и!

Тема Re: Има ли някой...нови [re: 1ombre]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано24.12.17 23:03



самият ти чрез подсъзнанието си





Тема Re: Има ли някой...нови [re: holi_day]  
Автор dama spatia (зеленоока)
Публикувано25.12.17 14:08



Точно по подобен начин смятах и аз да отговоря. С мислите си. Честита и весела Коледа





Тема Re: Има ли някой...нови [re: dama spatia]  
Автор 1ombre (всепознат)
Публикувано25.12.17 17:06



Ч.Р.Х.

Нямам никакви негативни мисли. Никакви конфликти с никого.
Водя един съвсем спокоен иначе живот.



Ако нямате нещо разумно да кажете по една тема не влизайте само за нападки с/у автора и!

Тема Re: Има ли някой...нови [re: 1ombre]  
Автор ellynora (x)
Публикувано26.12.17 01:38



Има пророчески сънища, но те не се явяват на всеки. Всичко е енергия, пространство и време и те могат да преливат в една или друга посока.



Тема Re: Има ли някой...нови [re: 1ombre]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано26.12.17 11:36



Водя един съвсем спокоен иначе живот.
а със страховете как си?



Тема Re: Има ли някой...нови [re: 1ombre]  
Автор Alice in WL (упорита)
Публикувано26.12.17 12:55



Аз произвеждам блажените сънища с мое участие в тях.
Кошмарите ги произвеждат лошите хора.



ad infinitum ...


Тема Re: Има ли някой...нови [re: 1ombre]  
Автор tirtirlin (ветеран)
Публикувано28.12.17 13:48



Ако ги произвеждаме самите ние, не можем да си произведем изненада.Изненада обаче има, героите вътре си правят каквото си искат, свободна воля тоест имат. Обикновено са гадняри.
Аз предпочитам да не сънувам, защото е труд това, безплатен, ма никой ме не пита



Най криво е, сънуваш романтично, и дойде време за оная работа, и каже че я боли главата.



Тема Re: Има ли някой...нови [re: tirtirlin]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано28.12.17 19:32



Сънувах че имам лада 1500s. На село съм, хода пеша и гледам ти идеш откъм стопанския двор и ме овикваш че не съм със зимни гуми, а колата е в нас, ти откъде знаеш? Задна дясна гума е зимна, и знам че истината казвам.

Секунди по-късно - бегай бегай да се не опърлиш! вика некой ... двама наобиколили една ябълка пълна с гъсеници, но много гъсеници, направили паяжини в листата, а тия пърлят паяжините с бензинови лампи. Какви гъсеници, то трябваше да е зима дейва!?!?

И докат се чудя, нещо ми се навря в ухото. Изчовърках го на земята - паяк! И като почна да расте, появи му се една мъхната топка на гърба и яз скочих навърху него да го змачкам. Скачам, скачам, той сес гъне като мехур с вода докат плавно се не превърна в малко зайче. Спрях са, един крак върху него още, а около мен тълпа недобрителни погледи. Паяк беше бе! казвам им, а онез ме гледат като безумец. Извинявай ма това аз не бих го измислил, не и доброволно, некой да дойде поне да изтълкува.



Тема Омбрезия,нови [re: 1ombre]  
Автор NAKOlMUPUKA (Жега)
Публикувано10.01.18 09:46



Къде се загубе бре?
Само минаваш и после забравяш!




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.