Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:27 22.06.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: Отново двоен стандартнови [re: E T l 73]  
Автор E T l 73 (B. O. C. )
Публикувано31.12.17 09:16



Когато имах проблеми с колата и акумулатора,ми помогна баджанака на тоя дрисльо,разлигавеното гевезе което даже работи и при мен навремето.И съм го оправял във фирмата за всичко.Като документи,система и пр.И веднъж ми се наложи помощ,той така и не си вдигна телефона.Не само на деня,а изобщо просто.
Минаха седмици,и го срещам..и му обяснявам случката и му казвам че съм му звънял на пожар,ама така и не ми е звъннал обрато..и това разлигавено гевезе-чалгаджия с най-голяма наглост ми рече..ааа,аз ти звънях.Няколко пъти по-късно ти звънях,ама ти не ми вдигна.
Пълни лъжи бяха това.

То се виждаше как докато се измъкваше и въртеше очите да ме лъже..се виждаше как му е неприятно че трябва да ме лъже.
Замълчах си.
Понеже няма смисъл да споря с такива хора.Баджанака му на тоя е поне човек.И се отзова веднага и дойде и ми подаде ток момчето.Каних ги на гости после,но не дойдоха.Срамежливо е момчето.Такива хора обичам,които действат и помагат без да говорят.
Е..довечера пак сме в залата им.Понеже..жена му стана отговорничка във фирмата по по почистване,където доскоро беше просто чистачка..като така и не ми помогна с работа..понеже много обещаваше..и сега се изживява като командаджийка.
Баджанака ми я е кръстил на галено ГЕНЕРАЛЧЕТО.


Понеже все много командори кое как да е.И организира партита.Уж кани хора,пък после ги плюе зад гърба им.
И после пак ги кани.
Не я разбирам тази логика?
Защо се занимаваш с хора които половината не харесваш?

Със сигурност говори и против нас.Понеже една част хора охладняха към нас.

Едно мислим,друго говорим,трето казваме,четвърто правим.
И мъжа и той е същия.
Поне нея я мислех за по-сериозна от мъжа и,ама и двамата не стават.

Та довечера ще е бясна чалга,с тумба селяци от Силистра.Начело с ГЕНЕРАЛЧЕТО.

Взимам си ай пода в джоба,и слушалките.И като ми дойде в ного простотията,някъде по-настрани..и медитация с Флоид да речем.



Редактирано от E T l 73 на 31.12.17 09:27.



Тема Re: Отново двоен стандартнови [re: E T l 73]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано31.12.17 15:12



Взимам си ай пода в джоба,и слушалките.И като ми дойде в ного простотията,някъде по-настрани..и медитация с Флоид да речем.
защо ще ходиш там, като не ти харесва идеята да си там
толкова ли не можете да си прекарате вкъщи само двамата/тримата приятно или на ресторант за 4 часа, като нито компанията одобряваш, нито музиката, нито атмосферата като цяло...
ако някога изобщо си медитирал, щеше да ти е ясно, че медитация е различно нещо от това да си в алкохолен делириум


после цяла седмица няма да ти стигне да описваш хората и кой какво правил там - спести си го, след като ти е дразнещо да си с тези хора



Тема Re: Отново двоен стандартнови [re: E T l 73]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано31.12.17 15:16



Помагали са ми съвсем различни хора,в сюблимни моменти.





Тема Re: Отново двоен стандартнови [re: ShokoLada]  
Автор Well (Сянката Му)
Публикувано31.12.17 17:23



Шоколадче, не така !
Мера според Мера, казал го е Народа. Не можеш да бъдеш добър с всички. Трябва да си като огледало - кой каквото си е заслужил, така да се държиш с него. Другото е глупост, па макар и от добрина - ГЛУПОСТ Е.



Тема Re: Отново двоен стандартнови [re: Well]  
Автор ShokoLada (dance me...)
Публикувано01.01.18 10:18




нее..тук въобще не става въпрос за добрина, или да сме добри...а за силата да отминеш и да не се потапяш в негативи..това човек го прави за себе си...а не заради другия.
Когато се приеме нечия агресия, човек се превръща в участник, защото той отвръща...другия също..иии става мазало. А когато отмине, агресията си остава в другия, той да си се оправя с нея.
Ама съм съгласна, че понякога се и отвръща де...
та хич не съм майка Тереза...



Тема Re: Отново двоен стандартнови [re: holi_day]  
Автор E T l 73 (B. O. C. )
Публикувано01.01.18 12:18



Вчера пих 2 бири и то рано, за цяла ввчер. Едвам ги изтраях до 2 часа. Искаше ми се още в 10 да си тръгна.
Ама уж да не сме сами. Толкова много долна и гнусна чалга+сиртакита не бях слушал наскоро. Тия където организират залата, са най-големите чалгаджии от всички. Азиси, шушани, какви ли не други виещи и мякащи изпълнители. 95 пр чалга. И тук там по някое хоро. От 20 песни -17 чалга, едно хоро и 1-2 техно. Ама чалга-техно. Кошмар просто. Щом дори и хора слушащи чалга просто накрая стояха като мъченици по масите, смятай. И 99 пр от тези празнуващи-бесни чалгаджии. Аз ще предприема мерки. Няколко семейства сме, които все пак не сме чалгари. Ще направя така, че да си правим наши си партита. И ако може 2019 да си я посрещнем отделно, най-добре. Очертава се и в края на март великден да празнуваме пак. И ако това семейство дойде с нас на вилата, аз просто ще обявя бойкот. Взимам си моята тонколона, в стаята вечерите, и ще си празнувам сам ако трябва. Надявам се да не идват. Понеже не са на 100 пр сигурни. Нямам намерение 3 вечери тогава да ми се правят на диджеи.
Нека си слушат помиите в общата зала. Най-много да се наям и да заявя на всеослушание-който иска стойностна музика-в нашата стая.
Просто беше 8 часа ТОРМОЗ снощи. От 6 вечерта, до 2 през ноща.
Жена ми стоеше, и сълзите и капеха. А аз просто стоях, клатех глава от погнуса, псувах ги първо на ум, накрая и на полуглас.. И пожелахме на малкото свестни хора лека нощ и си тръгнахме. Чак до 3 часа не заспахме от ужас. Искам един ден аз да им водя музиката-8 часа аз да ги тормозя с траш, дет метъл и грайнд кор.






Тема Re: Отново двоен стандартнови [re: ShokoLada]  
Автор E T l 73 (B. O. C. )
Публикувано01.01.18 12:23



Отмини чалга-тормоза с усмивка тогава. Пожелавам всекиму тогава чалга олигофрени да го тормозят цяла нощ с чалги.
Да ви видя колко смирени ще сте.
Аз ще предприема изолация и опит да дръпна свестните да си празнуваме отделно. Ще им се наложи да избират. Ако искат все пак простотията им е мило за чалгарите, да си стоят при тях.
Аз подобна нова година, никога повече няма да карам. По-добре сам, отколкото зле придружен.




Тема Re: Отново двоен стандартнови [re: E T l 73]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано01.01.18 12:38



Ти просто прекаляваш. Или уважаваш хората, или не ходиш въобще. Как пък не се засрами всеки път да ги плюеш. Започваш Новата година пак с мрънкане и възмущения. И аз не вирея на чалга, но на много такива партита съм била. Общуването, хората, компанията, празнуването заедно - това е по-важното, а не на теб великия как не са угодили. С това очакване всичко да е напаснато по теб така и ще си останете сами с жена ти.



Тема Re: Отново двоен стандартнови [re: Bezsynna]  
Автор E T l 73 (B. O. C. )
Публикувано01.01.18 12:53



Чуствам се като прегазен. По-лошо. Изнасилен брутално. Няма как да уважавам хора които изобщо не ги интересува да сменят от време на време музиката от уважение поне към малкото различни хора. Чалгар и толерантност?
Такова животно няма!
Дъни си помиите цяла нощ, и им е през онази работа че на някои хора им идва да направят тонколоната на парчета.
Моя си е грешката. Повече нови години в тази зала, няма да има с нас.
Догодина ще прсзнувам или с част от нечалгослушащите. Или ако предпочетат чалгата-ще си организирам парти с моя приятел норвежец. Там поне ще е на 100 пр метъл и рок!




Тема Re: Отново двоен стандартнови [re: E T l 73]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано01.01.18 13:00



Ти и миналата година така говореше. Вместо да пообсъдиш малко с хората какво искаш и да намерите средно решение, си проспал цяла година без да направиш абсолютно нищо.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.