Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:25 08.06.24 
Контакти
   >> Споделено
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема Re: Отново двоен стандартнови [re: E T l 73]  
Автор ShokoLada (dance me...)
Публикувано24.12.17 11:46



Ми ето това вече е решение...така и ти ще се чувстваш по-уверен..ще натрупаш и опит..
А досега не си ли осъзнал, че няма справедливост, няма и как да има, защото хората сме субективни..
И стига с тези желания да навредиш на някого..безсмислено е..махаш с ръка и отминаваш...око за око, зъб за зъб е тъпо..хем ти ще си без око и зъб..хем още един човек...и? Двамата губите...



Тема В Норвегия, даже на краля му е зле!нови [re: Secret face73]  
Автор tirtirlin (ветеран)
Публикувано28.12.17 14:06







Тема Re: Отново двоен стандартнови [re: E T l 73]  
Автор Alice in WL (упорита)
Публикувано28.12.17 14:30



Сега ти видях мнението.
Ако оригиналът е на норвежки, можеш да ми го постнеш сканиран на бележка. Като изтриеш личните данни, разбира се. Не се притеснявай за превода.
А аз може да измисля нещо да ти помогна.

ad infinitum ...


Тема Re: Отново двоен стандартнови [re: Secret face73]  
Автор tirtirlin (ветеран)
Публикувано28.12.17 18:19



Сетих се ! Казваш че си гей, евреин, и защитник на изтребваните морски крави в Беринговият провлак, и че отношението им към теб е тенденциозно, и това си личи, ще видят и други не само ти.





Тема Re: Отново двоен стандартнови [re: ShokoLada]  
Автор E T l 73 (B. O. C. )
Публикувано30.12.17 16:22



Така е. Но аз се променям, спряно това как хората се държат с мен. Неминуемо е.




Тема Re: Отново двоен стандартнови [re: Alice in WL]  
Автор E T l 73 (B. O. C. )
Публикувано30.12.17 16:24



Няма смисъл. На никого нищо вече няма да доказвам. Свърши тая. Койти иска да ме приема, който не.. прав му път!




Тема Re: Отново двоен стандартнови [re: E T l 73]  
Автор ShokoLada (dance me...)
Публикувано30.12.17 18:24



Ми това е тъпо...
след като ти приемаш лошото и негативното и връщаш с такова, с какво си по-различен, от тези които ти го причиняват?



Тема Re: Отново двоен стандартнови [re: ShokoLada]  
Автор E T l 73 (B. O. C. )
Публикувано30.12.17 19:32



Няма смисъл на никой нищо да доказвам, или да ги уча. Повярвай, всеки знае най-добре. Никой не иска да го поучават. Може да не е правилно, но пък почват да мислят.. Защо аз така?!
Така има и шанс да си видят действията. И да прозрят че може би не са били прави. Отдавна вече не го играя самарянин.
Понеже и от това съм си патил. Обикновенно на най-големите добрини, повечето отговарят с висша неблагодарност. Имам много опит в това, чрез наблюдения и случки. Дори и косвенни.


Просто хората са така устроени, неблагодарници са повечето.


Редактирано от E T l 73 на 30.12.17 19:33.



Тема Re: Отново двоен стандартнови [re: E T l 73]  
Автор ShokoLada (dance me...)
Публикувано30.12.17 19:38



Нее въпрос да го играеш някакъв..и не е въпрос да си добър..така съхраняваш себе си иначе потъваш в отмъщения, мисли как да си върнеш...иии
Струва ли си?
Хората са си екстра...има ги всякакви...ти какво..искаш да ги променяш ли?



Тема Re: Отново двоен стандартнови [re: ShokoLada]  
Автор E T l 73 (B. O. C. )
Публикувано31.12.17 09:01



Не.Не искам да ги променям.А искам да ме приемат такъв какъвто съм.И да ме уважават за това което съм.
А не щом нямат кяр от мен,или нещо което могат да използват,да не ме бръснат за слива.
Жена ми отново вчера беше в ужасно настроение.Че нямаме късмет,че не ни търсят,освен ако не е по сметка.
Че ние каним хора,идват,наядат се и се напият..и после трябва ти да ги подпитваш и да си просиш гостито у тях едва ли не.За това че всеки тича когато е на маса,а реално ние истински приятели нямаме.
Помагали са ми съвсем различни хора,в сюблимни моменти.Понеже повечето така и не си вдигнаха телефоните и не ми звъннаха обратно.Когато например колата на два пъти не запали,и уж големите прияели ги нямаше да дойдат да ми подадат ток за 5 минути с кабелите.
Не мога да хвана непознати от пътя да ги викам за такова нещо.


И то не е само за това,а са насила по принцип с няколко семейства срещите.Ако жена ми не работеше в детска градина,никой и нямаше да ни покани никъде.Понеже сега са на зор,че имат малки деца..и жена ми е актуална,да и обяснява за градината и системата.
Отделно,че все пак имам баджанак в сервиз.И като ги поканят някъде..знаят че ще спт у нас,та канят и нас.

Последния път ми направи много грозно впечатление това семейство,което никога не отговаря на позвъняванията.
Поканиха ни един час преди партито.Изобщо не сме били в плановете им за гости.Ама явно са се усетили че вече знаем че баджанака ще са у тях на гости,и после пак у нас ще спят,та беше едно насила и изпросено гости.
Аз и казах на жената,че не ми се ходи.Отидохме за час-два да отбием номера и си тръгнахме.
Гадно е да знаеш че си последен вариант за покана,и те канят заради други,или просто понеже може да се обидим.
Поне така аз го преценям.
Колкото и да сме различни..по вкус,по това че не сме чалгари със жена ми,по това че търсим по-сериозни и социални теми за дискусии..все пак е грозно.
За мен живота не е чалгийка,салата,ракийка и простотии.
Ако искам простотия,си пускам Хиподил.

Търсим друго нещо ние.Но все не можем да намерим хора с по-дълбоки и зрели разсъждения.Все на повърхностни фукльовци ни върви.



Редактирано от E T l 73 на 31.12.17 09:04.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.