Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:29 09.06.24 
Контакти
   >> Споделено
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема Re: Отново двоен стандартнови [re: Alice in WL]  
Автор blood2 ()
Публикувано21.12.17 17:15



Можеш много неща, защото имаш хубави гени по рождение.



Тема Re: Отново двоен стандартнови [re: blood2]  
Автор Alice in WL (упорита)
Публикувано21.12.17 18:19



Не знам как се доказват хубавите гени, но днес като започвах една работна задача, точно по твое внушение опитах следното.
Казах-
'Гени! Хайде да ми свършите работата! Аз ще си взема чай от автомата и ще се разходя цял следобед.'

Хич не се е и помръднаха гените! Май не са ми добри значи. Трябваше сама да се напъна...



ad infinitum ...


Тема Re: Отново двоен стандартнови [re: Alice in WL]  
Автор blood2 ()
Публикувано21.12.17 21:58



Ти можеш много неща. Аз пък съм глупак.



Тема Re: Отново двоен стандартнови [re: blood2]  
Автор Alice in WL (упорита)
Публикувано22.12.17 20:05



Първото ти твърдение е вярно, второто не.



ad infinitum ...


Тема Re: Отново двоен стандартнови [re: holi_day]  
Автор E T l 73 (B. O. C. )
Публикувано24.12.17 10:23



Злобея когато са се отнесли несправедливо с мен. Трябва да имаш първите 7 години. Ако ги нямаш, просто няма смисъл.






Тема Re: Отново двоен стандартнови [re: Alice in WL]  
Автор E T l 73 (B. O. C. )
Публикувано24.12.17 10:27



Нормална работа?
Работата си е работа. Все за един или друг нагляр ще работиш. Въпроса е да ав чустваш ценен, уважаван и да имаш опции да се рязвиваш в една фирма. Както и да плащат естественно. Аз за без пари нищо не правя, освен ако не е за мен си. Мога да помогна на хората, правя го по принцип. Но да не ме взимат за даденост.




Тема Re: Отново двоен стандартнови [re: Alice in WL]  
Автор E T l 73 (B. O. C. )
Публикувано24.12.17 10:29



Точно така, не ми се работи. Най-вече за боклуци. Искам да работя за пари, и за хора най-вече. За мен е важен РАБОТНИЯТ КЛИМАТ на едно място. Не е ли добър, си хващам пътя.
Мързелив не съм, но си знам цената вече!
Така че сапунисването и приплакването вече приключи.




Тема Re: Отново двоен стандартнови [re: blood2]  
Автор E T l 73 (B. O. C. )
Публикувано24.12.17 10:32



Ще работя бе, ама за хора. Не за животни занапред. Животни ли са, карам стратегически една година.. И после още две години пак да ме храни социалната. Годината ще е максимума в който ще работя за лайнари.
Просто да си опеча работата за социалната.
Вече сме го отработили. И го напасвам в движение.






Тема Re: Отново двоен стандартнови [re: Alice in WL]  
Автор E T l 73 (B. O. C. )
Публикувано24.12.17 10:38



Ами ако искаш ще ти ги постна в оригинал и превод освен?
Миалгия, дегенеративни изменения на гръбнака и лявото рамо, сенебетенелсе(перманентно възпаление на сухожилията), тромбоемболия, антиколагуланти до живот и тромбофлебит.. не са ли достатъчно малки диагнози?
Отделно имам и шипове във врата. И световъртеж и високо кръвно периодично. На младини имам и прекаран туберкулозен лимфаденит, още в казармата. Отделно 5-6 години по-късно тотален перитонит и мезентриална тромбоза. Ако не е достатъчно като диагнози.. ще се моля богу горещо богу, да ме лепне левкемия да речем. Та да е достатъчно "достоверно" и свриозно за теб.
Нямам ДУМИ просто.




Редактирано от E T l 73 на 24.12.17 10:39.



Тема Re: Отново двоен стандартнови [re: ShokoLada]  
Автор E T l 73 (B. O. C. )
Публикувано24.12.17 10:43



Вече говорих с познат. Има бивш шеф който може да ми даде мотокар за ден-два по няколко часа на ден да въртя, товаря и да се упражнявам. За да съм в пъти по-добре на изпита.
Надявам се да стане, за да нямат наистина за какво да се хванат следващия път. Ще го взема, но трудно забравям неправдите.





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.