Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:19 13.06.24 
Контакти
   >> Споделено
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Re: Това е изцепканови [re: Chromanin]  
Автор E T I 73 (B. O. C. )
Публикувано18.12.17 10:07



Бях ядосан до крайна степен,наранен и подивял от яд от видната несправедливост срещу мен.Света не е справедлив,но колкото търся по-добри и справедливи неща и хора,и по-качественни отношения-толкова все повече идва в живота ми това което не понасям и не искам.
В случая-двойния стандарт на инструкторите.Аз практическия изпит за мотокар ще го взема,ако ще и още няколко пъти да ме скъсат.Проблема е съвсем друг-че за едни има двеста,за мен две.


Че едни им беше дадено време да карат по 40-50 минути,докато на мен след 15тата минита ми казваха да слизам,да се упражнявали други.
Гадното е че тоя боклук ни беше отсял още в начална фаза,и приоритирал.Никъде в света за два дни не можеш да станеш факир-мотокарист.
Искат за два дни чудеса да правим.Ами то първия ден се запознаваш с мотокара още.И караш половин ден до обяд,за да му свикнеш.
Ако ти се даде време да караш.
Направих го на проблем че вися в студа 1 час и отгоре,докато другите карат 1 час.И се качих за няма и 20 минути,и дойде време за обяд.

Някои били готови и щели да си ходят,понеже го били взели,пък ние ще сме имали повече време да се упражняваме.3 мотокара на 12 човека.И като има наглец който забравя да слезне..или пък учителя му дава карт бланш да карал още..какво да кажа?
Пред още една която я скъсаха и нея просто споделих че за 13 години съм се нагледал и лично изпитал на гърба си какви ли не методи на различно отношение към мен.Спрямо другите.И че в Норвегия са прекалено субективни органите и хората от които зависим.
Може и да са ме чули,когато и го казвах.Съжалявам,ама аз на черното бяло не мога да кажа.
Както и да е..с тактика,мазнене и усмивки ще го взема.Колкото и да не ми в природата да съм такъв.Следващия път думичка няма да кажа.И ще се хиля и усмихвам като за последно.
Пък нека да ми дойде в ръчичките книжката,и тогава ще има яки жалби с дълго описание на първия път.

Някой трябва да влезне в статистиките и той.


Редактирано от E T I 73 на 18.12.17 10:10.



Тема Re: Хората са различнинови [re: E T I 73]  
Автор blood2 ()
Публикувано18.12.17 10:24



Хората са хора. А това дали стават или не е друг въпрос. Те ако бяха извънземни щеше да има и други.

Хората са нахални. Освен, че се държат невъзпитано и те обиждат искат и от теб много неща. Да имаш хубави гени по рождение и да работиш. Много е сложно и те измъчват.



Тема Re: Хората са различнинови [re: blood2]  
Автор E T I 73 (B. O. C. )
Публикувано18.12.17 10:42



Не хората искат да имаш хубави гени и да бачкаш,а монополистите и капиталистите искат да те изсмукват като батерия.
За жалост в този свят няма много места където да избягаш от ежедневните узурпатори .Било то в материален или духовен план.
Аз оцелях на невъзможно място над 10 години понеже имах музиката си,която ме оформи като човек.С жажда за справедливост и принципи.
Това няма как да ти отнемат.
Всеки би ти казал-защо си търсиш правата,защо им влизаш в черния списък,защо не преклониш глава..да би мирно седяло,не би чудо видяло..
Тази робска наша психика.При норвежците е почти същото.
Норвежеца може да е бъкан с бъгове и грешки отвсякде,ама не обича някой да го критикува.Понеже се чуства повече от другите нации,повече от чужденците.Макар че никога не би си го признал.Толкова а двулични мекотели,че много пъти съм бягал от места,хора и ситуации..понеже ми се е повръщо от това което чуват ушите ми и виждат очите ми.
Позапознах се с един норвежец,покрай курса.Малко по-голям от мен на години,и по-нормално изглеждащ уж.Поне по-обективно уж звучеше.Веднага си личат хората които все пак си признават грешките и са по-земни.Ерген все още,без семейство и деца,страдал и е той физически и психически донякъде.
Иска да сменя професията.Бил цял живот по строителството,а сега го пращали да се пробва по разни ресторанти и лафки.
Как щял да сипва храна,да реже зеленчуци и да оправя чинии.
Боже,ако знае аз през какво съм преминал..?
Ами по-добре ли е да си по обектите в дъжда и студа навън?
Аз като търсих работа генерално през живота си гледах да е на закрито,да не по студа и навън,да не е по нощите,и все пак да има къде порция да хапнеш,къде нещо отгоре да има.
В строителството е така,че си до време.
Ресторантьорския бранш е голяма лайнарщина и той.Но поне си на закрито и под покрив.






Тема Re: Хората са различнинови [re: E T I 73]  
Автор blood2 ()
Публикувано18.12.17 10:51



Капиталистите искат да те експлоатират. Вие в Норвегия сте добре, защото това е най-добрата страна на света.

А те експлоатират заради жените. Жените все искат мъже богати, а не бедни. Богатите мъже дават и помагат на много жени. И за веселби в разни заведения. Ако нямаше заведения и имаше жени които искат любов за без пари, нямаше да има такава експлоатация.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.