Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:55 25.04.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Сред себеподобни или не  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано10.12.17 19:59



да ви питам

ако човек е болен, къде би му било по-благоприятно като атмосфера - сред хора с неговото заболяване или сред здрави хора?

ако е алкохолнозависим - сред алкохолици или трезвеници?

ако е тъжен - сред депресирани хора или сред весели, спокойни хора?

ако е уморен - сред уморени, мърморещи и оплакващи се хора или сред хора, изпълнени с енергия, вечно правещи нещо?

ако е изнервен - сред нерваци или спокойни хора?

ако е песимист - сред песимисти или сред оптимисти?

ако е темерут - сред мълчаливи хора или бърборковци?


.......


и друго - ако влиянието е благотворно на средата върху отделния човек, то значи ли, че този с проблемите е повлиял негативно на средата?
или негативното не успява да повлияе в лоша посока?



Тема Re: Сред себеподобни или ненови [re: holi_day]  
Автор blood2 ()
Публикувано10.12.17 20:33



Хората са различни.



Тема Re: Сред себеподобни или ненови [re: blood2]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано10.12.17 20:46



ситуациите - също

самотният човек - сам или сред други хора има шанс да се чувства по-малко самотен?



Тема Re: Сред себеподобни или ненови [re: holi_day]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано10.12.17 20:51



Всички сред различни, но /някак ми се струва че/ темерутът ще се чувства по-добре сред себеподобни.

Относно влиянието - обикновено мнозинството надделява. Ако негативният е обаче особено нахален или досаден, макар само един, може да вкисне и десет.



Тема Re: Сред себеподобни или ненови [re: holi_day]  
Автор blood2 ()
Публикувано10.12.17 20:51



Хората са различни.

Редактирано от blood2 на 10.12.17 20:52.



Тема Re: Сред себеподобни или ненови [re: Bezsynna]  
Автор dama spatia (зеленоока)
Публикувано10.12.17 20:54



Да, има логика в това, което пишеш.



Тема Re: Сред себеподобни или ненови [re: holi_day]  
Автор Ludo2 (бях svestna)
Публикувано10.12.17 21:07



Може би между близки хора, колкото и шаблонно да звучи, независимо дали е тъжен, нервен, ядосан и т.н. Или сам, за събиране на мисли... за кратко!
Не съм сигурна, че определената категория търси подобни. Струва ми се, че даже се избягват, освен случаите на принудително "съжителстване" - затворници, алкохолици, дроги, комуни и други зависими.
А средата и обкръжението влияят върху зависимостите, но струва ми се, че обратното е по-трудно.
Ето, този клуб е един ярък пример за едно общество със своите щастливи, ядосани, песимистични, депресивни и т.н. членове



Всичко, което виждате в мен, не е мое-ваше е. Мое е това, което виждам във вас! Ерих М.Ремарк

Тема Re: Сред себеподобни или ненови [re: Bezsynna]  
Автор Ludo2 (бях svestna)
Публикувано10.12.17 21:10



Аз пък нерваците ги мисля, в една стая



Всичко, което виждате в мен, не е мое-ваше е. Мое е това, което виждам във вас! Ерих М.Ремарк

Тема Re: Сред себеподобни или ненови [re: holi_day]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано10.12.17 22:16



В Библията е казано - шугави магарета брез девет дерета са надушват.



Тема Re: Сред себеподобни или ненови [re: holi_day]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано10.12.17 22:33



и друго - ако влиянието е благотворно на средата върху отделния човек, то значи ли, че този с проблемите е повлиял негативно на средата?

Вобще ня бях дочел, не очаквах да ти толко умна!
Влизаш в терията на разтворите и сплавите, влиянието на примесите бърху механичните свойства, а понякога и на магнитните. Предлагам отпочване с желязо-въглеродната диаграма, категоричен съм тиртирлин щме подрепи.

Да намерим финансиране за научен проект - влияние на концентрацията на алкохолици върху модула на обществена еластичност ... почнах се пълня с идеи, свиди ми да ги давам без пари.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.