Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:21 06.06.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | >> (покажи всички)
Тема За щастието  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано10.12.17 01:06



Зачетох се в статия за щастливи моменти

, погледнах линка "" и хм - те били сън и секс. И така си продължих да цъкам.

"Дайл Карнеги винаги е твърдял, че най-доброто лекарство е, човек да бъде винаги зает. Според него свободното време е причина за депресия, защото тогава имаме твърде много време да мислим дали сме щастливи или не." Напълно съгласна!!

Стигнах и до това - "".

Какво ви прави щастливи? Кой момент е напълнил сърцето ви така, че и днес да ви става топло като си спомните?

Прииска ми се да ви кажа, че светът е чудесен и да ви пусна поздрав:



Лека нощ!



Тема Re: За щастиетонови [re: Bezsynna]  
Автор blood2 ()
Публикувано10.12.17 11:12



Всеки ни съветва за това как да бъдем щастливи, но никой не иска да ни направи щастливи. Хората са егоисти, които искат да са те лидери и да са по-добре от другите.

Когато е зает с това, което той иска да прави и както той иска да го прави. Тогава е щастлив. Не е лесно щастието, ако имаш лоши гени по рождение.

За съня. Така е. Има много хора като мен които са щастливи само когато сънуват, защото в реалността имат лоши гени и никой не ги харесва.

Човек се ражда, живее, умира. Мъчи се и фантазира, че е щастлив. Понякога си фантазира сам и е пълен нещастник, понякога с други хора.



Тема Re: За щастиетонови [re: Bezsynna]  
Автор ShokoLada (dance me...)
Публикувано10.12.17 11:36



Знаеш ли колко е лесно човек да е щастлив и доволен?
Да благодариш за това което имаш и да действаш за това което искаш...
А и щастието е в дребните неща..в погледа, усмивката въобще в радостта че човек е жив и му се случват разни неща..





Тема Re: За щастиетонови [re: blood2]  
Автор ShokoLada (dance me...)
Публикувано10.12.17 11:41



Блъдиии...щастието се крие в нашето възприятие към света...
Ако ти виждаш всичко в черно, няма как човек да ти покаже че има и бяло и нюанси...ти сам трябва да ги видиш.
Четох те и в другата тема...ама се въздържах да пиша. Ти си си напълнил главата с тотални глупости и не виждаш малките, красивите неща от живота. Виждаш само себе си пич, само твоите мисли, облякъл си ризницата на Великия Блъди и ти е тъмно..нормално!



Тема Re: За щастиетонови [re: Bezsynna]  
Автор dama spatia (зеленоока)
Публикувано10.12.17 12:10



Няма човек, който да не иска да бъде щастлив в една или друга степен. Щастието може да се изрази и в малките неща. Ако примерно допринесеш нещо хубаво да се случи някому и той явно изразява радостта си, това до някаква степен те кара да се чувстваш щастлив. Защото си съумял да направиш друг човек щастлив

Харесва ми темата



Тема Re: За щастиетонови [re: dama spatia]  
Автор blood2 ()
Публикувано10.12.17 12:22



Заблуда е че можеш да направиш лесно някой щастлив.



Тема Re: За щастиетонови [re: blood2]  
Автор dama spatia (зеленоока)
Публикувано10.12.17 13:13



Не, не е заблуда. Ако някой се нуждае от помощ, а не може да се справи сам, ада му помогнеш , е в твоите възможности и се отзовеш. Тогава щастието ще е двойно, защото си помогнал на един нуждаещ се. Няма ли да иузпиташ щастие, като видиш радостта в очите му?



Тема Re: За щастиетонови [re: dama spatia]  
Автор blood2 ()
Публикувано10.12.17 13:15



Не можеш да направиш хората щастливи. Всички ще умрем.

За щастие се изискват прекалено много неща. Не мога да съм щастлив в този свят.

Редактирано от blood2 на 10.12.17 13:15.



Тема Re: За щастиетонови [re: Bezsynna]  
Автор T a n y a (Таня)
Публикувано10.12.17 13:18



Има една книжка:

Философия на щастието: От Йов до Фройд
Лудвиг Маркузе

... ако ти се чете. :)



Тема А бе, Блъде, можеше и да е по-лошо.нови [re: blood2]  
Автор Phillip (Пучдемон)
Публикувано10.12.17 13:22



Блъди> Всички ще умрем.

Я си представи не всички. Примерно некакви си 5% по загадъчни причини не умират, а и са много щастливи. А ти си от останалите, като има някакъв теоретичен и неясен шанс да минеш в групата на безсмъртните, но все не става. Тогава как ли щеше да се чувстваш!?



~~~
«»


Тема Re: За щастиетонови [re: blood2]  
Автор T a n y a (Таня)
Публикувано10.12.17 13:25



... насила убост не става. :))



Тема Re: За щастиетонови [re: blood2]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано10.12.17 14:36



Ти си паразит за всяка нормална тема, отивай си в твоите!
Да не те намачкам най-усмихнато ей тъй както ме гледаш!



Тема Re: За щастиетонови [re: ShokoLada]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано10.12.17 14:39



Знам бе! Ставам днес и гръб не ме боли! Егати!


И се разходих, и си купих някакви неща, и въобще, даже маааай може да хапна нещо на фона на тотално напоследък липсващия ми апетит, слънце грее, мърдам! И такива неща!



Тема Re: За щастиетонови [re: dama spatia]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано10.12.17 14:45



Какво ще кажеш за 13-те неща, дето устойчивите хора не правят? Справяш ли се без тях? Допадна ми някак тоя списък, едно приятно добре се почувствах. Пък и тая бройка 13, което ми е любимо число.



Може генерално да не си щастлив, а някак вътре в душата си, да си. Не знам как да го обясня. От малките неща ще да е сигурно, по капка до океан.



Тема Re: За щастиетонови [re: T a n y a]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано10.12.17 14:48



... ако ти се чете. :)

Да си призная, никак. Не ми се чете изобщо, имам чувството, че нищо в главата си не мога да поема. Ако я има онлайн, ще я сваля, но имам цяла папка такива "за четене"... нечетени.





Тема Поздравче.нови [re: Bezsynna]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано10.12.17 14:52



Така по случай неделята.





Тема Re: За щастиетонови [re: Bezsynna]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано10.12.17 15:25



Не се намерих из статиите. Тази за психиатрично силните ми изглежда да я е писала Шоколада





Тема Re: За щастиетонови [re: Bezsynna]  
Автор dama spatia (зеленоока)
Публикувано10.12.17 15:29



Може би поради забързаното ежедневие, натовареният живот , устойчивите хора не могат да спазят на 100 процента. Когато носят 100 неща на гърба си е трудно. Може би поради тази причина понякога прилагат точка 8. Трябва да си Супермен в определени моменти

Изобщо не отдадох значение за фаталното число. Не вярвам много в това. 13-ти си е 13-ти, число като всички останали. Нищо фатално не виждам в него :)))



Тема Re: За щастиетонови [re: dama spatia]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано10.12.17 15:34



Да приложиш точка 8 значи да не повтаряш грешки. Изглежда нелогично, но за мен логично, прилагането на 8 = неприлагане на 10 + несправяне с 6.



Тема Re: За щастиетонови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано10.12.17 15:46



Еееее, айде сега, не се бил намерил! Със сигурност поне спиш! И сигурно си гушкал котка!

Щоколада ми е отнесена, разсеяна и често по инерция на кестерме, такава ти изглежда статията или нещо друго?



Психически издръжливи и после надолу - умствено силни, иди разбери за кои точно говорят. Ако се погледне като на препоръки, са много добри, ще ме прощаваш.



Тема Re: За щастиетонови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор dama spatia (зеленоока)
Публикувано10.12.17 15:47



Понякога и устойчивите хора изпадат в емоционални състояния, което не ги прави автоматически емоционално нестабилни. Важното е да съумеят да се овладеят.



Тема Re: За щастиетонови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано10.12.17 15:49



прилагането на 8 = неприлагане на 10

Протестирам. Може да се провалиш осемнайсет пъти и то по различни начини, не като тъпо магаре по един и същ.





Тема Re: За щастиетонови [re: blood2]  
Автор dama spatia (зеленоока)
Публикувано10.12.17 15:50



Не може да бъде щастлив човек, когато постоянно мисли песимостично.



Тема Re: За щастиетонови [re: dama spatia]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано10.12.17 15:55



Гледай как не са написали какво правят устойчивите хора. А какво не правят. И всяка точка трябва да я гледаш, да я отречеш и после чак с това едно наум и с известно усилие - да четеш. Като цяло да започва нещо оптимистично /или съветващо към по-добро/ с отрицание носи лош заряд. Ако се изразих човешки.

А осем се случва, ама е особено тъпо да се случва по същия начин. Само от разсейване или неглижиране евентуално. Си мисля.



Тема Re: За щастиетонови [re: Bezsynna]  
Автор ShokoLada (dance me...)
Публикувано10.12.17 16:15



Екстра!
Мен цяла нощ ме боля главата...ама инат, не станах да пия нещо...сега се наспах и мина..: )
Имам макарони на фурна...ммммм...
А след двуседмично пребиваване в къщи..утре съм пак на работа...



Тема Re: За щастиетонови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор ShokoLada (dance me...)
Публикувано10.12.17 16:18




Грешка! Шоколада едва ли ще седне да пише такива неща и да определя граници, кой какъв е...
А ти си се чумери на воля, дракай се също..не ми пречиш...



Тема Re: За щастиетонови [re: Bezsynna]  
Автор ShokoLada (dance me...)
Публикувано10.12.17 16:28



Няма грешки..има опит.
И човек не се учи от грешките си, те дават просто по-широк поглед върху нещата и водят до промяна.
Ако нещо си "сгрешил", ми промени го, но не спирай да опитваш, докато не го получиш във вида който го искаш...
Хич не съм отнесена и разсеяна в момента..а много ми се иска..но и това ще стане...ей така да си се шматкам и разсейвам на воля...: ))
А тези статии по принцип са смешка...защото всеки е силен и слаб, всеки е психически устойчив и неустойчив в определени периоди от живота си...





Тема Re: За щастиетонови [re: Bezsynna]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано10.12.17 16:45



За теб 18 грешни начина, за мен 18 неуспеха да стане по тоя начин





Тема Re: За щастиетонови [re: Bezsynna]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано10.12.17 16:47



Със сигурност поне спиш! И сигурно си гушкал котка!

Хорта казват - наспан и намембан, къде ме туряш мене в тия групи





Тема Re: За щастиетонови [re: ShokoLada]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано10.12.17 16:55



Правих гювечета вчера. Мързея ме да отида заз люти чушлета и сложих едни туршиени, турски, стои буркана втора година. Обаче с пресен домат наситнен кат строителна мозайка и полски колбас. Имам само две истински гювечета от България, другите купувах от интернет, ми не стават майка им мечка. Наслагах каквот намерих, даже едно малко прокиснато вино турих да накисне сиренето, а и намерих слънчогледово ольоо. После продължих с вино, намерих друга бутилка понеже, гледах филм, ужасен, добре че не гледам вече, и заспах. Добър ден за българската емиграция.



Тема Re: За щастиетонови [re: Bezsynna]  
Автор dama spatia (зеленоока)
Публикувано10.12.17 17:11



Те и докторите казват, че пушенето е вредно, ама на и те пушат





Тема Re: За щастиетонови [re: Bezsynna]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано10.12.17 20:08



книгите на дейл карнеги преди години ми бяха доста интересни
и имам някои от тях
други съм чела в нета, по едно време ги имаше в спиралата.нет
после ги свалиха оттам
примерно - как да спечелим приятели; как да преодолеем чувството за безпокойство и др. като как да овладееш ораторското изкуство и да можеш да говориш пред публика
книгите му всъщност са лекциите, които е изнасял самият той
изпълнение са с много примери, за разлика от сухарските книги на български психолози, които винаги се стремят да са издържани в академичен стил
а приложната психология е ориентирана да бъде разбрана с примери и лесно се възприема
въпреки, че са писани назад във времето, все още има много какво човек да научи от тези книги, читейки ги



Тема Re: За щастиетонови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано10.12.17 20:52



Добре! И за теб сега почвам да се тревожа!





Тема Re: За щастиетонови [re: Bezsynna]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано10.12.17 22:20



Издръжлив съм, то пък и да си щастлив сякаш голям кяр. Като си щастлив сичко ти е лесно, летиш, подфръкаш поне. Истинският мъш обаче трябва да му е трудно, то как да го разбереш мъж ли е ако го не туриш в сложно положение!



Тема Re: За щастиетонови [re: Bezsynna]  
Автор M1l1tary M1nD (ɡoʊl&)
Публикувано11.12.17 10:03



Най-щастливите ми мигове, са несподелени.

...and that\'s all just fine as long as you got something to salute, huh?


Тема Re: За щастиетонови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор Alice in WL (упорита)
Публикувано11.12.17 11:36



Аз моя го поставям в трудно положение като му скоча на дивана и с ловка хватка достойна за боец с черен колан, му изтръгна дистанционното от ръката...



ad infinitum ...


Тема Re: За щастиетонови [re: Bezsynna]  
Автор Baldrian ()
Публикувано11.12.17 13:53





Посочи ми коафьора си, за да ти кажа какъв си!

Тема Re: За щастиетонови [re: Alice in WL]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано11.12.17 18:43



Пу-пу да не са ти уроки





Тема Re: За щастиетонови [re: Bezsynna]  
Автор Infinitoid (Shadowchaser)
Публикувано11.12.17 19:27



състояние на духа. понякога приема странни и леко неразбираеми за околните форми. удоволствие е да го споделиш. удоволствие е да го рададеш. щастие е да те разберат и да го приемат.



Може би...Едва ли...

Тема Re: За щастиетонови [re: Baldrian]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано11.12.17 20:50



Много приятно!



И аз ти пращам поздравче:




Тема Re: За щастиетонови [re: Infinitoid]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано11.12.17 20:55







Тема Re: За щастиетонови [re: Bezsynna]  
Автор Baldrian ()
Публикувано12.12.17 18:24



изключително подходящ поздрав!


Благодаря!

Посочи ми коафьора си, за да ти кажа какъв си!

Тема Какво ви прави щастливи?нови [re: Bezsynna]  
Автор Chromanin (рак пустинник)
Публикувано12.12.17 19:19



Аз съм. Това е всичко и е напълно достатъчно.

Не е лесно, но в никакъв случай не е невъзможно.


Тема Re: За щастиетонови [re: Bezsynna]  
Автор tirtirlin (ветеран)
Публикувано12.12.17 19:42



Пледирам за умереното щастие. Приземеното щастие. Приземяване другари, приземяване.



Ка са сета че съм седемдесет процента вода, почти братовчед на краставицата и Суецкия канал, и може би съм гОла вОда, ма мож да го не знам

Щастието като смирение, имаше тема за смирението. Ами опитвал съм се да осмисля Вечността и Безкрая. Да кажем пътувам с мисъл в парсеци, поря мисловно из Вселената. Мчи аз се изморих само в нашата галактика, а до другата е далеч, и еднообразно ми се виде, но основното че тва е много път, нищо че с мисъл, бензин не слагаш, но протяжно, бавно, той парсекът, ми след него втори, па трети, пети......бе аз кога ще живея бе щом ще се разбия от пътуване.

И така, сипвам си нещо в чашата, и гледам да не си помисля за някви дълбочинни информационни фрактали които всъщност са текстурата на тинктурата !
Тоя израз току що го измислих, хубавото в него е, че нищо не значи, вие не знаете какво значи, аз не знам какво значи, и така мож да решим че сме прости, а това е такова облекчение за духът човешки.



Тема Виж сега,нови [re: tirtirlin]  
Автор Chromanin (рак пустинник)
Публикувано12.12.17 19:50



голата вода с умерена добавка от дестилирани продукти на въглехидратната ферментация може да те накара да се почувстваш щастлив, поне временно. Смея да го твърдя от личен опит



Не е лесно, но в никакъв случай не е невъзможно.

Тема Re: Виж сега,нови [re: Chromanin]  
Автор ShokoLada (dance me...)
Публикувано12.12.17 21:34




Наздраве!



Тема Re: За щастиетонови [re: Bezsynna]  
Автор osvoboden pich (ей такъв един)
Публикувано17.12.17 09:25



Нищо не може да ме направи щастлив освен аз самият.
Ако не откривам щастието у себе си а навън е просто временно, което минава и отминава.
Щастието е у нас самите и никъде другаде.





Тема Re: За щастиетонови [re: Bezsynna]  
Автор blood2 ()
Публикувано17.12.17 11:32



Не мога да разбера защо като други в тема дето съм пуснал спамят не било спам, а аз като по някаква тема имам мнение било спам. Предполагам, че хората все искат да е тяхното, а не се съобразяват с мен и затова съм нещастен. А, дори клубарките не ме и харесват.



Тема Re: За щастиетонови [re: osvoboden pich]  
Автор blood2 ()
Публикувано17.12.17 12:35



Така е. Като няма готина жена която да ми помага, ще си мечтая за нея, за да съм щастлив. Човек може само да си мечтае.

Редактирано от blood2 на 17.12.17 12:36.



Тема Re: За щастиетонови [re: blood2]  
Автор T a n y a (Таня)
Публикувано17.12.17 12:42



Предполагам, че хората все искат да е тяхното, а не се съобразяват с мен и затова съм нещастен.

Едни искат едно, други друго. Нормално е. :)
Съобразяването е двустранен доброволен процес.



Тема Re: За щастиетонови [re: T a n y a]  
Автор blood2 ()
Публикувано17.12.17 12:45



И за това, че имат таланти все тяхното става, а на другите се подиграват.



Тема Re: За щастиетонови [re: Bezsynna]  
Автор T a n y a (Таня)
Публикувано17.12.17 12:55



Не я намерих книгата он-лайн. :)

Намерих едно ключе. Ако го искаш - подарявам ти го.





Тема Re: За щастиетонови [re: osvoboden pich]  
Автор ShokoLada (dance me...)
Публикувано17.12.17 13:01



Това е малко подвеждащо...
Щастието е нашият начин за възприемането на света...и начина по който си взаимодействаме с него.
Не вярвам да си щастлив, ако седнеш на едно място и гледаш цял ден в една точка.
Ние сме част от едно голямо цяло и ако човек се приеме за самодостатъчен, той започва да се самоунищожава...
Мое мнение...



Тема Re: За щастиетонови [re: ShokoLada]  
Автор blood2 ()
Публикувано17.12.17 13:03



Пробвал съм, омръзва ми. Да седя и да гледам в една точка. Сигурно съм прекалено придирчив.

Редактирано от blood2 на 17.12.17 13:04.



Тема Re: За щастиетонови [re: blood2]  
Автор T a n y a (Таня)
Публикувано17.12.17 13:35



Подигравателното отношение е индикатор за много неща - недобро възпитание, липса на по-смислено занимание и тн... но е и на талант.

Талантът е благосклонен към нивото на останалите. :))

Ако принуждаваш хората да става на твоята, това също не е талант, а агресия.



Тема Re: За щастиетонови [re: blood2]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано17.12.17 13:35



Блъди, ще ти обясня, защото се правиш на разсеян. Ти навсякъде и на всичко отговаряш с някаква фраза за гените. Ужасно досадно е и неприятно. Няма да забравя как някой с тема се възхищаваше на филм, който е гледал, и ти като отговор му написа - ми да, хората гледат филми и се радват, защото имат хубави гени, а аз нямам таланти и не мога да се радвам. Ами страшно тъпо е! Така не се води разговор, не е нормално. Темите ти са едни и същи, само жалби, и това е спам. Вътре в темите отговаряш пак с едно и също, това е флуд. Доколко точно да се съобразяваме с теб? Многословните ти излияния изглеждат различно поради обема, а пак са същото - животът няма смисъл, някои се родиха с хубави гени, а други не, и всички ще умрем. Мързи те да си мръднеш задника да се разходиш по улицата дори! А ако се напънеш, толкова неща ще видиш! И ще има за какво да говориш и за какво да попиташ. А ти гени та гени, ами аман! Спам е естествено, само това натрапваш, навсякъде за теб да говорим и да те утешаваме, ми не може, не бива и не се прави така. И затова ти правя забележки. Излез да се разходиш, дай малко живот, само роптаеш срещу живота, а не го ползваш по предназначение.



Тема Re: За щастиетонови [re: T a n y a]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано17.12.17 13:37



Дори не съм я търсила. Нали знам, че заглавието си седи тук.





Тема Re: За щастиетонови [re: T a n y a]  
Автор blood2 ()
Публикувано17.12.17 13:38



Да осмиваш другите също е талант. Едни като обиждат други не ги харесват, а други като обиждат едни ги харесват. Онзи Корееца всички обижда и го обичат.

Агресия е като не те харесват. Иначе е харесване.

Много е сложно всичко.



Тема Re: За щастиетонови [re: Bezsynna]  
Автор blood2 ()
Публикувано17.12.17 13:43



Е аз някога давах и филми и музика и пак не можа да се влюби някоя в мен. Защо да харесвам на другите предпочитанията, като не ме харесват.


Много се ядосвам. Като се разходя някъде и разбера колко са красиви и талантливи хората, а аз не мога много неща. А ако ходя на клубни купони 1 път на няколко години ще ми е още по-тъжно. Това да ти е хубаво за малко, а после зле за много е гадно.

Живота е много сложен. Трябват много таланти и умения за да си самостоятелен и да може да живееш. Това ми е мъката. Че не мога много неща. А и с хората не умея да общувам и съм тъп.



Тема Re: За щастиетонови [re: blood2]  
Автор T a n y a (Таня)
Публикувано17.12.17 14:13



Много е сложно всичко.

Лесно е да се усложнява всичко ли? :))



Тема Re: За щастиетонови [re: blood2]  
Автор T a n y a (Таня)
Публикувано17.12.17 14:18



Много се ядосвам

Роптаеш срещу себе си ли? :)



Тема Re: За щастиетонови [re: T a n y a]  
Автор blood2 ()
Публикувано17.12.17 14:22



И това.



Тема Re: За щастиетонови [re: T a n y a]  
Автор blood2 ()
Публикувано17.12.17 14:23



Не знам дали е лесно, ама е сложно.



Тема Re: За щастиетонови [re: blood2]  
Автор T a n y a (Таня)
Публикувано17.12.17 14:31



Не знам дали е лесно, ама е сложно.

За щастие винаги може да стане още по-сложно.
Нещастие е, ако почне да простее.

Правилно ли изтълкувах написаното от теб? :)



Тема Re: За щастиетонови [re: blood2]  
Автор T a n y a (Таня)
Публикувано17.12.17 14:33



И в темата за щастлието си нещастен, така ли? :)



Тема Re: За щастиетонови [re: T a n y a]  
Автор blood2 ()
Публикувано17.12.17 14:36



Ами направи ме щастлив, като те е грижа за мен.



Тема Re: За щастиетонови [re: T a n y a]  
Автор blood2 ()
Публикувано17.12.17 14:37



Точно правилно. Разбираш ме повече отколкото аз себе си.



Тема Re: За щастиетонови [re: blood2]  
Автор ShokoLada (dance me...)
Публикувано17.12.17 14:42



Добре де..дай в прав текст защо ти е всичко това..то е ясно че се забавляваш с нас и спамиш, ама това нещо прави ли те щастлив?
Отказваш кафе, отказваш клубни купони, отказваш всичко, единственото, от което не се отказваш е мрънкането и самосъжалението..какво постигаш с това? Виртуално внимание? Или място за изява и спам?

пп Блъди, по Коледа стават Чудеса...възползвай се!





Тема Re: За щастиетонови [re: Bezsynna]  
Автор ALONE911 (I want)
Публикувано17.12.17 16:19



За да имаш добър сън, то ако не щастлив, то трябва да си в равновесие със себе си. Сексът е също двупосочен към щастието.
Не съм съгласна с Д. Карнеги. Човек може да е непрекъснато зает и пак да мисли. Мисля, че негативните мисли са основна причина за депресия.

”Понякога плащаме най-скъпо за безплатните неща.\"Алберт Айнщайн


Тема Re: За щастиетонови [re: ShokoLada]  
Автор blood2 ()
Публикувано17.12.17 16:20



Може на кафе, че сте по-малко. Тоя клубен купон ми беше малко късно.



Тема Re: За щастиетонови [re: ALONE911]  
Автор blood2 ()
Публикувано17.12.17 16:22



Основната причина е винаги някаква липса. Има по-негативни от мен, аз все още вярвам в дядо Коледа и Снежанки, но пък не са депресирани тези с негативните мисли защото имат таланти и други неща. И любов също.



Тема Re: За щастиетонови [re: blood2]  
Автор ALONE911 (I want)
Публикувано17.12.17 16:30



Нещастен си защото си си създал погрешна представа за щастието или това което трябва да притежава един човек за да е щастлив.
Уверявам те, че има хора които притежават това и повече и въпреки всичко са нещастни.

”Понякога плащаме най-скъпо за безплатните неща.\"Алберт Айнщайн


Тема Re: За щастиетонови [re: blood2]  
Автор ALONE911 (I want)
Публикувано17.12.17 16:33



Отговорих ти в предходния пост. Промени си представата за щастие. Това, че си жив е достатъчна предпоставка да си щастлив. Намери си неща които те правят щастлив или направи някой друг щастлив, та дори домашен любимец.

”Понякога плащаме най-скъпо за безплатните неща.\"Алберт Айнщайн


Тема Re: За щастиетонови [re: ALONE911]  
Автор blood2 ()
Публикувано17.12.17 17:09



Значи и да си нещастен е нормално.



Тема Re: За щастиетонови [re: ALONE911]  
Автор blood2 ()
Публикувано17.12.17 17:12



Необходимо, но не достатъчно условие да си щастлив.



Тема Re: За щастиетонови [re: blood2]  
Автор ALONE911 (I want)
Публикувано17.12.17 17:39



Достатъчното ще трябва да си го създадеш сам спрямо възможностите си. Гените никой не може да си ги промени, но може и трябва да използва това което има за да е щастлив.
Ти си човек който има твърде много, но си се вторачил в това което нямаш и не можеш да имаш. Най сетне го приеми и си живей живота. Животът е един за да се самосъжаляваш.

”Понякога плащаме най-скъпо за безплатните неща.\"Алберт Айнщайн


Тема Re: За щастиетонови [re: ALONE911]  
Автор blood2 ()
Публикувано17.12.17 17:44



Едно е да искаш, друго е да можеш. Другите са готини и ги харесват. Не мога няма как.



Тема Re: За щастиетонови [re: blood2]  
Автор ALONE911 (I want)
Публикувано17.12.17 18:38



Защо трябва другите да те харесват?
Ти трябва да се харесваш. Не се ли харесваш ти, то знай, че мнението на другите няма значение. Ти винаги ще се съмняваш в мнението им и в мотивите за това мнение.

”Понякога плащаме най-скъпо за безплатните неща.\"Алберт Айнщайн


Тема Re: За щастиетонови [re: ALONE911]  
Автор blood2 ()
Публикувано17.12.17 20:17



Ти не искаш да те харесват и обичат.



Тема Re: За щастиетонови [re: blood2]  
Автор ALONE911 (I want)
Публикувано17.12.17 20:22



Дори и другите да не ме харесват основно е аз да се харесвам защото харесването на другите в повечето случаи е задължсващо.

”Понякога плащаме най-скъпо за безплатните неща.\"Алберт Айнщайн


Тема Re: За щастиетонови [re: ALONE911]  
Автор blood2 ()
Публикувано17.12.17 20:27



Напротив. Ако другите не те харесват е задължаващо, защото те мразят. Готините си развяват коня както си искат.



Тема Re: За щастиетонови [re: blood2]  
Автор ALONE911 (I want)
Публикувано17.12.17 20:31



Няма начин на този свят всички да не те харесват. Още по- малко мразиш този човек.
Виж, ако ти не се харесваш, то съзнателно или не работиш против себе си.
Защо не си вземеш котка?

”Понякога плащаме най-скъпо за безплатните неща.\"Алберт Айнщайн


Тема Re: За щастиетонови [re: ALONE911]  
Автор blood2 ()
Публикувано17.12.17 20:33



Има. Хората не харесват бездарните и идиотите и ги наричат мързеливи. Мразят ги.

За какво ми е котка.

Редактирано от blood2 на 17.12.17 20:34.



Тема Re: За щастиетонови [re: blood2]  
Автор ALONE911 (I want)
Публикувано17.12.17 20:35



И какво? Какво те интересуват хората? Няма кой да те хареса ако ти не харесваш себе си.

”Понякога плащаме най-скъпо за безплатните неща.\"Алберт Айнщайн


Тема Re: За щастиетонови [re: Bezsynna]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано17.12.17 22:03



Субективна си, което е нормално, аз самият никак не се виждам обект. Когато не ми изнася веднага забравям поговорката за баницата. Човека яде, гладен е, вие що му давате?





Тема Re: За щастиетонови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано17.12.17 22:44



И ти не се чуваш какви ги приказваш. Аз ако бях субективна, да съм му спряла достъпа досега с тез ревове.



Тема Re: За щастиетонови [re: ALONE911]  
Автор blood2 ()
Публикувано17.12.17 22:57



Тъжно e.

Редактирано от blood2 на 17.12.17 22:58.



Тема Re: За щастиетонови [re: blood2]  
Автор ShokoLada (dance me...)
Публикувано17.12.17 23:20



да бе..иди ми-дойди ми...не искам кафе..може кафе...а на маймунка приличам ли ти..


Скоро предстои на Споделено...ха да те видим тогава!



Тема Re: За щастиетонови [re: blood2]  
Автор ShokoLada (dance me...)
Публикувано17.12.17 23:22



Кое?
Тъжното, е че всички ти подадохме ръка...и всички отблъсна...ми..избор!



Тема Re: За щастиетонови [re: Bezsynna]  
Автор ShokoLada (dance me...)
Публикувано17.12.17 23:39



Искаш ли да ти дам пример за щастие?
Прибрахме се!...

след час и половина разходна по нощна София...успяхме!
на таксиджията не му харесаха моите улички и ме попита не ме ли е страх да се прибирам сама по това време...: )))))
А пример за нещастие? Многоо гадно излиза узото...събота бях като дизел в къщи...: )))



Тема Re: За щастиетонови [re: ShokoLada]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано17.12.17 23:56



Хаха, викам си - тая жена от петъка чак сега се прибрала!


Аз джина съм го изпарила, все едно нищо не е минавало през мен, пу-пу.

Настъпва понеделник със страшна сила, не ми се ляга направо. След десет минути е понеделнииииик!

Айде лека нощ и успешна седмица!



Тема Re: За щастиетонови [re: Bezsynna]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано18.12.17 02:16



Един от случаите в коит се радвам че останах неразбран





Тема Re: За щастиетонови [re: blood2]  
Автор ellynora (x)
Публикувано18.12.17 03:00



Не си ли прекалено взискателен? Когато намалиш претенциите и изискванията си и другите ги намаляват реципрочно към теб.
А във формулата на щастието, да искаш и очакваш по-малко като за начало.



Тема Re: За щастиетонови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано18.12.17 05:59



Ужас. Ако те бях разбрала, щеше да си нещастен?





Тема Re: За щастиетонови [re: Bezsynna]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано18.12.17 08:43



Чувстваш се умен като те не разберат



Не се цупи де, набрах ти цвете





Тема Re: За щастиетонови [re: ShokoLada]  
Автор blood2 ()
Публикувано18.12.17 10:15



А ще има ли интересни жени.



Тема Re: За щастиетонови [re: ellynora]  
Автор blood2 ()
Публикувано18.12.17 10:16



Сега пък трябва и да съм с по-малки очаквания. Подаръци не искам, освен ако не са няколко хиляди биткойна.



Тема Re: За щастиетонови [re: ShokoLada]  
Автор blood2 ()
Публикувано18.12.17 10:19



Не ви разбирам женските работи. Коя какво искала, глупав съм. Искате само да ми обясните някакви фантазии, че мога като не мога.



Тема Re: За щастиетонови [re: Bezsynna]  
Автор E T I 73 (B. O. C. )
Публикувано18.12.17 10:19



Благодаря.Аз съм щастлив по своему си.За това което съм постигнал в личен духовен план.Понеже тези постижения са по-ценни.




Тема Re: За щастиетонови [re: E T I 73]  
Автор blood2 ()
Публикувано18.12.17 10:20



Знаеш ли колко много щастливи хора има на този свят. Като има милиарди хора. И в тази надпревара пак другите са фаворити.



Тема Re: За щастиетонови [re: blood2]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано18.12.17 10:25



Дейва, сички зехте да разбирате от биткойни. Понеже се мислиш за карък, да ти кажа че и в това си калпав. През 2010 когат купувах един софтуер, имаше опция да платя в биткойни. Излизаше по-евтино да купа биткойни и да платя с тях, което и направих. Биткойна беше 26 цента, купих биткойни за 60 долара. Не си толко прос, сметни колко съм назад, и колко ми е излязъл тоя софтуер в днешни пари. Щми мрънка той.



Тема Re: За щастиетонови [re: Bezsynna]  
Автор ShokoLada (dance me...)
Публикувано18.12.17 10:32



Ееее стига де...прибрах си се право в къщи...: )))
Понеделник! ама предколеден понеделник...: )))) имаш ли идея как ме съблазнява мисълта да не отида на работа....

и май ще кръшна!...
Хубав понеделник, наситен с усмивки и хубави емоции..пожелавам..




Тема Re: За щастиетонови [re: blood2]  
Автор ShokoLada (dance me...)
Публикувано18.12.17 10:34



еее жени ще има...и то няма безинтересна жена май....





Тема Re: За щастиетонови [re: blood2]  
Автор ShokoLada (dance me...)
Публикувано18.12.17 10:36



аааа то моженето и не моженето си е за теб...аз какво да ти обяснявам..





Тема Re: За щастиетонови [re: ShokoLada]  
Автор blood2 ()
Публикувано18.12.17 10:38



Да ме научиш на нещо, ама като не мога.



Тема Re: За щастиетонови [re: ShokoLada]  
Автор blood2 ()
Публикувано18.12.17 10:42



Е сега и ако помагат ще е още по-добре.



Тема Re: За щастиетонови [re: blood2]  
Автор ShokoLada (dance me...)
Публикувано18.12.17 10:46



аз да те науча??
ми не мога...а и не искам...не съм ти родител, възпитател или учител...: )))



Тема Re: За щастиетонови [re: ShokoLada]  
Автор blood2 ()
Публикувано18.12.17 10:47



А иначе всички се правите на учителки. Като не можеш ми намери гадже някакво което да ми помага и да ме обича.



Тема Re: За щастиетонови [re: blood2]  
Автор ShokoLada (dance me...)
Публикувано18.12.17 10:47



За какво искаш помощ?



Тема Re: За щастиетонови [re: ShokoLada]  
Автор blood2 ()
Публикувано18.12.17 10:52



Да сменя обстановката. Да живея при някоя жена която да ме храни и пои. А и обича като котка.



Тема Re: За щастиетонови [re: blood2]  
Автор ShokoLada (dance me...)
Публикувано18.12.17 10:55



Ми..освен да ти намеря някаква театралка като теб...ще има да си играете роли...: ))))



Тема Re: За щастиетонови [re: ShokoLada]  
Автор blood2 ()
Публикувано18.12.17 10:57



Пиеси, роли, това е интересно. Само че ако може тя да е добра, а аз лош.



Тема Re: За щастиетонови [re: blood2]  
Автор ShokoLada (dance me...)
Публикувано18.12.17 10:57




А храненето по етикет ли да става?...: )))) А поенето с вода от чешмата или минерална да бъде?
като котка или котарак?



Тема Re: За щастиетонови [re: ShokoLada]  
Автор blood2 ()
Публикувано18.12.17 11:00



Като котарак. Не с котешка храна, а с човешка. Може и от чешмата, ако е хубава водата.



Тема Re: За щастиетонови [re: blood2]  
Автор ShokoLada (dance me...)
Публикувано18.12.17 11:01



Ееее ясно ми е, че ти е интересно...
аа не знам..за ролите ще се разбирате с нея..аз нямам интерес към роли и театрали...: ))))



Тема Re: За щастиетонови [re: ShokoLada]  
Автор blood2 ()
Публикувано18.12.17 11:02



Затова си ми скучна, като не харесваш ролеви игри.



Тема Re: За щастиетонови [re: blood2]  
Автор ShokoLada (dance me...)
Публикувано18.12.17 11:05



ми има проблем тогава...: )))
за да си котарак, трябва да знаеш да се биеш с другите котараци за мацки, да имаш свой характер...да пазиш територия, да бъдеш мъжкар!
но виж котка може да си...
еее що бе..знаеш ли какви консерви за котки има..а и гранули..



Тема Re: За щастиетонови [re: ShokoLada]  
Автор blood2 ()
Публикувано18.12.17 11:08



Питомните котараци не са агресивни, болните също. Ти яла ли си храна за котки, че знаеш толкова.



Тема Re: За щастиетонови [re: blood2]  
Автор ShokoLada (dance me...)
Публикувано18.12.17 11:17



Ми..само че...забравяш едно...в човешките игри правилата са по-други....защото насреща имаш жив човек..със своите емоционален вътрешен свят.
На мен ми е ясно че на всички театрали е важна тяхната роля.. и тяхната игра...но театър мога да гледам само час два..след това ми доскучава...: )))
аз съм земно..и си търся земните неща...

..те ме усмихват и правят щастлива..
та, театрале, мога да се заигравам с теб..ама временно...докато не ми омръзне...



Тема Re: За щастиетонови [re: blood2]  
Автор ShokoLada (dance me...)
Публикувано18.12.17 11:25



Не съм гледала питомен котарак...моите всичките са си свободни котараци...
ми не съм..но непрекъснато купувам...и имам представа...


Хубав ден ти желая...ставам по задачки...
и пращам ти една Анджи за ролева игра...: ))))




Тема Re: За щастиетонови [re: ShokoLada]  
Автор blood2 ()
Публикувано18.12.17 11:48



Знаех си, че не ме харесвате.



Тема Re: За щастиетонови [re: blood2]  
Автор ALONE911 (I want)
Публикувано18.12.17 12:33



Тъжно е защото ти гледаш на нещата така.

”Понякога плащаме най-скъпо за безплатните неща.\"Алберт Айнщайн


Тема Re: За щастиетонови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано18.12.17 20:46



Ооооо!





Тема Re: За щастиетонови [re: ShokoLada]  
Автор ellynora (x)
Публикувано19.12.17 05:37



Е тук вече се превивам от смях

Невероятен диалог, топ-класа на комедията ! Това е за златната книга на клуба.



Тема Re: За щастиетонови [re: ShokoLada]  
Автор ad miral (андорския флот)
Публикувано19.12.17 12:05



за да си котарак, трябва да знаеш да се биеш с другите котараци за мацки, да имаш свой характер...да пазиш територия, да бъдеш мъжкар!

Никви такива.



Територии, мацки... глупости.
Нещо за хапване, една зидана печка с умерена температура... това е.

_
Спорно е, дали Бил Гейтс е най-известната личност, но най-често споменаваната е майка му.

Тема Re: За щастиетонови [re: ad miral]  
Автор ShokoLada (dance me...)
Публикувано19.12.17 20:16



ъъъъ?
това някакви котараци от новото време ли са...: ))))
щото моите са истински.....





Тема Re: За щастиетонови [re: ellynora]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано19.12.17 21:23



Прекрасен диалог! Две трети от темата ми с глупостите на Блъдьо.





Тема Re: За щастиетонови [re: ShokoLada]  
Автор ad miral (андорския флот)
Публикувано19.12.17 23:29



това някакви котараци от новото време ли са

Не бе, говоря за себе си.



_
Спорно е, дали Бил Гейтс е най-известната личност, но най-често споменаваната е майка му.

Тема Re: За щастиетонови [re: Bezsynna]  
Автор Well (Сянката Му)
Публикувано30.12.17 18:12



Щастието е временно състояние на ума, както и всички други емоции.
Средство за постигане на божествени и човешки цели.
Глътка въздух и се потапяш пак.
Щастие ли ? По-скоро Свобода ми дайте. Щастието е измамно състояние. Свързано е със заблуди. Не искам да съм щастливо заблуден, дайте ми СВОБОДА.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.