Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:20 05.06.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | >> (покажи всички)
Тема Re: За щастиетонови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор dama spatia (зеленоока)
Публикувано10.12.17 15:47



Понякога и устойчивите хора изпадат в емоционални състояния, което не ги прави автоматически емоционално нестабилни. Важното е да съумеят да се овладеят.



Тема Re: За щастиетонови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано10.12.17 15:49



прилагането на 8 = неприлагане на 10

Протестирам. Може да се провалиш осемнайсет пъти и то по различни начини, не като тъпо магаре по един и същ.





Тема Re: За щастиетонови [re: blood2]  
Автор dama spatia (зеленоока)
Публикувано10.12.17 15:50



Не може да бъде щастлив човек, когато постоянно мисли песимостично.



Тема Re: За щастиетонови [re: dama spatia]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано10.12.17 15:55



Гледай как не са написали какво правят устойчивите хора. А какво не правят. И всяка точка трябва да я гледаш, да я отречеш и после чак с това едно наум и с известно усилие - да четеш. Като цяло да започва нещо оптимистично /или съветващо към по-добро/ с отрицание носи лош заряд. Ако се изразих човешки.

А осем се случва, ама е особено тъпо да се случва по същия начин. Само от разсейване или неглижиране евентуално. Си мисля.



Тема Re: За щастиетонови [re: Bezsynna]  
Автор ShokoLada (dance me...)
Публикувано10.12.17 16:15



Екстра!
Мен цяла нощ ме боля главата...ама инат, не станах да пия нещо...сега се наспах и мина..: )
Имам макарони на фурна...ммммм...
А след двуседмично пребиваване в къщи..утре съм пак на работа...



Тема Re: За щастиетонови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор ShokoLada (dance me...)
Публикувано10.12.17 16:18




Грешка! Шоколада едва ли ще седне да пише такива неща и да определя граници, кой какъв е...
А ти си се чумери на воля, дракай се също..не ми пречиш...



Тема Re: За щастиетонови [re: Bezsynna]  
Автор ShokoLada (dance me...)
Публикувано10.12.17 16:28



Няма грешки..има опит.
И човек не се учи от грешките си, те дават просто по-широк поглед върху нещата и водят до промяна.
Ако нещо си "сгрешил", ми промени го, но не спирай да опитваш, докато не го получиш във вида който го искаш...
Хич не съм отнесена и разсеяна в момента..а много ми се иска..но и това ще стане...ей така да си се шматкам и разсейвам на воля...: ))
А тези статии по принцип са смешка...защото всеки е силен и слаб, всеки е психически устойчив и неустойчив в определени периоди от живота си...





Тема Re: За щастиетонови [re: Bezsynna]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано10.12.17 16:45



За теб 18 грешни начина, за мен 18 неуспеха да стане по тоя начин





Тема Re: За щастиетонови [re: Bezsynna]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано10.12.17 16:47



Със сигурност поне спиш! И сигурно си гушкал котка!

Хорта казват - наспан и намембан, къде ме туряш мене в тия групи





Тема Re: За щастиетонови [re: ShokoLada]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано10.12.17 16:55



Правих гювечета вчера. Мързея ме да отида заз люти чушлета и сложих едни туршиени, турски, стои буркана втора година. Обаче с пресен домат наситнен кат строителна мозайка и полски колбас. Имам само две истински гювечета от България, другите купувах от интернет, ми не стават майка им мечка. Наслагах каквот намерих, даже едно малко прокиснато вино турих да накисне сиренето, а и намерих слънчогледово ольоо. После продължих с вино, намерих друга бутилка понеже, гледах филм, ужасен, добре че не гледам вече, и заспах. Добър ден за българската емиграция.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.