Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:54 09.06.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | >> (покажи всички)
Тема Re: За щастиетонови [re: Infinitoid]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано11.12.17 20:55







Тема Re: За щастиетонови [re: Bezsynna]  
Автор Baldrian ()
Публикувано12.12.17 18:24



изключително подходящ поздрав!


Благодаря!

Посочи ми коафьора си, за да ти кажа какъв си!

Тема Какво ви прави щастливи?нови [re: Bezsynna]  
Автор Chromanin (рак пустинник)
Публикувано12.12.17 19:19



Аз съм. Това е всичко и е напълно достатъчно.

Не е лесно, но в никакъв случай не е невъзможно.


Тема Re: За щастиетонови [re: Bezsynna]  
Автор tirtirlin (ветеран)
Публикувано12.12.17 19:42



Пледирам за умереното щастие. Приземеното щастие. Приземяване другари, приземяване.



Ка са сета че съм седемдесет процента вода, почти братовчед на краставицата и Суецкия канал, и може би съм гОла вОда, ма мож да го не знам

Щастието като смирение, имаше тема за смирението. Ами опитвал съм се да осмисля Вечността и Безкрая. Да кажем пътувам с мисъл в парсеци, поря мисловно из Вселената. Мчи аз се изморих само в нашата галактика, а до другата е далеч, и еднообразно ми се виде, но основното че тва е много път, нищо че с мисъл, бензин не слагаш, но протяжно, бавно, той парсекът, ми след него втори, па трети, пети......бе аз кога ще живея бе щом ще се разбия от пътуване.

И така, сипвам си нещо в чашата, и гледам да не си помисля за някви дълбочинни информационни фрактали които всъщност са текстурата на тинктурата !
Тоя израз току що го измислих, хубавото в него е, че нищо не значи, вие не знаете какво значи, аз не знам какво значи, и така мож да решим че сме прости, а това е такова облекчение за духът човешки.



Тема Виж сега,нови [re: tirtirlin]  
Автор Chromanin (рак пустинник)
Публикувано12.12.17 19:50



голата вода с умерена добавка от дестилирани продукти на въглехидратната ферментация може да те накара да се почувстваш щастлив, поне временно. Смея да го твърдя от личен опит



Не е лесно, но в никакъв случай не е невъзможно.

Тема Re: Виж сега,нови [re: Chromanin]  
Автор ShokoLada (dance me...)
Публикувано12.12.17 21:34




Наздраве!



Тема Re: За щастиетонови [re: Bezsynna]  
Автор osvoboden pich (ей такъв един)
Публикувано17.12.17 09:25



Нищо не може да ме направи щастлив освен аз самият.
Ако не откривам щастието у себе си а навън е просто временно, което минава и отминава.
Щастието е у нас самите и никъде другаде.





Тема Re: За щастиетонови [re: Bezsynna]  
Автор blood2 ()
Публикувано17.12.17 11:32



Не мога да разбера защо като други в тема дето съм пуснал спамят не било спам, а аз като по някаква тема имам мнение било спам. Предполагам, че хората все искат да е тяхното, а не се съобразяват с мен и затова съм нещастен. А, дори клубарките не ме и харесват.



Тема Re: За щастиетонови [re: osvoboden pich]  
Автор blood2 ()
Публикувано17.12.17 12:35



Така е. Като няма готина жена която да ми помага, ще си мечтая за нея, за да съм щастлив. Човек може само да си мечтае.

Редактирано от blood2 на 17.12.17 12:36.



Тема Re: За щастиетонови [re: blood2]  
Автор T a n y a (Таня)
Публикувано17.12.17 12:42



Предполагам, че хората все искат да е тяхното, а не се съобразяват с мен и затова съм нещастен.

Едни искат едно, други друго. Нормално е. :)
Съобразяването е двустранен доброволен процес.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.