Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:17 30.05.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: Честитонови [re: Alice in WL]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано07.12.17 22:13



Сър ми е голямата сърдечна клубна слабост.





Тема Re: Честитонови [re: Bezsynna]  
Автор Alice in WL (упорита)
Публикувано07.12.17 22:20



Явно не вникваш съвсем в моята същност и критерии за подбор на приятелите ми, сигурно си претоварена с работа. Аз също не харесвам такива спортни максималисти, каквито описваш. Като казвам 'спортен тип', значи спортува съвсем разумно и ненатрапчиво за околните и не съм видяла да ходи по специалните магазини, за да намери 'точно тази важна добавка', нито педантично спазва диети цветно разпечатани на няколко листа и хванати с магнитчетата на хладилника.
Мисля също казах той не тормози пушачите. Все пак да те питам предварително- може ли да се случи да запалиш цигара докато те къпе? То там мокро и не е съвсем удобно, но може силно да ти се припуши докато те подсушава после. Няма да е добра идея...


С проваления посредник предполагам се срещате все на обществени места. Насаме кой знае какво би му сторила...


ad infinitum ...


Тема Re: Честитонови [re: h1685614trbvmcom]  
Автор Alice in WL (упорита)
Публикувано07.12.17 22:24



Ех, толкова исках да те обидя, а то...



Иначе за вица ти.

ad infinitum ...


Тема Re: Честитонови [re: Alice in WL]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано07.12.17 22:28



Спокойно, Алис. Остави ме да си мърморя. Наистина съм претоварена.
Искаш да ме доразбиеш с тия допълнителни въпроси!





Тема Re: Честитонови [re: Bezsynna]  
Автор h1685614trbvmcom (Гераско)
Публикувано07.12.17 22:53



Не се съмнявам че говориш истината. Или съм излязъл от друга държава преди време, или съм бил в други среди. Но второто изключвам, освен че е и претенциозно.



Тема Re: Честитонови [re: h1685614trbvmcom]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано08.12.17 01:30



Това много често ми звучи като обида - средата, та средата. Не говоря в момента лично за теб. Хората често тръгват да се обясняват как средата им била не такава като на другия, което дежурно изглежда като ехеее, колко съм важен и ми по-качествена средата. Сигурно думата "среда" ме дразни. Най-ярко неподозираните или само дочути неща, които са ме впечатлявали и които сред приятелите си не бих могла да видя или разбера, съм виждала и научавала от клиенти. Не са ти личната среда, обаче пак са среда. И като се върна на постинга - разбирам, че не пиеш прекалено и докато си си бил у нас, не си имал около себе си хора, които да пият така. Чудесно. Не обвинявам целокупния български народ в алкохолизъм, но все пак много се пие.



Тема Re: Честитонови [re: Bezsynna]  
Автор h1685614trbvmcom (Гераско)
Публикувано08.12.17 04:28



Включих се зарад "не пие не пуши". Моето разбиране за това е - не пие, не пуши. Човек който няколко пъти в месеца пие вечер на маса, и няколко пъти в седмица пали цигара - и пие и пуши. А то се оказва, че това било не пие не пуши. Пие и пуши било когат почва да пие от обед и пуши две-три кутии цигари. Това сякаш е частта в коят сме се разминали.



Тема Re: Честитонови [re: h1685614trbvmcom]  
Автор Alice in WL (упорита)
Публикувано08.12.17 09:58



Добре. За пълен въздържател си бил резервиран, за пияница и комин, очевидно. Сега какво се оказва, смяташ и средното положение за лошо ли?



ad infinitum ...


Тема Re: Честитонови [re: Bezsynna]  
Автор Alice in WL (упорита)
Публикувано08.12.17 10:24



И аз! Видите ли ме да увеличавам врели-некипелите си в клубовете,значи съм натоварена с работа. И тук точно преди празници шефовете изведнъж се сещат колко много задачи има за вършене.
Днес в края на работния ден, петък!, щял да има извънреден мийтинг. От два дена ни го повтарят устно и с емейлове. Кой знае какви ще ни ги стоварят...



ad infinitum ...


Тема Re: Честитонови [re: NAKOlMUPUKA]  
Автор Baldrian ()
Публикувано08.12.17 11:12



Вече и на студентите!


Тепърва ще има поводи за честитене...

Посочи ми коафьора си, за да ти кажа какъв си!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.