Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:43 01.05.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Колко временови  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано29.11.17 22:05



си изкарвал без сън...ка?
Майка ми даваше дежурства. Ходил съм с нея в болницата, след 22 часА наставаше пустош на втория етаж където детското отделение. Влечеше ме към асансьорите, единия беше огромен като апартемент, две носилки и санитарка с количка с манджи се събираха наведнъж.

Имаше едно страшно копче на таблото. Никой не ми беше казвал, но знаех че ня трябва да го натискам щото не се знае къде ще отиде асансьорат. Една нощ не издържах, вмъкнах се и го натиснах. Тръгна надолу, подмина пътвия етаж, подмина партера и продължи надолу. Не бях и подозирал колко е страшно при скриването на единият етаж да не се показва следващия, стена, мрачна и дългам дълга на дълбочина. Спря.

Доктор Андреев беше се качил в детското, знаех че само той изчезва с асансьора надолу, затова се вмъкнах. Страшното копче имаше ключалка, доктора я беше отключил и оставил така, беше нощем. Нощем в моргата. Не знаех какво правят в нея с хората, знаех, че не трябва да се попада там. Никога не съм тичал с такова желание към леглото. Намислих някоя нощ да не спя, да си легна, и да не заспя, да чакам да се съмне, да видя какво е.

Спи ми се, отивам да спа. И се пак, колко време?



Тема Re: Колко временови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор dama spatia (зеленоока)
Публикувано29.11.17 22:31



Спомнявм си преди мнооого години отивам на гости в наши роднини. Жената ме черпи с нес кафе и кока кола. Седим приказваме си и идва време да си ходя. Вече е станало вечер. На следващия ден трябва да ставам рано за първа смяна. Обаче....... сънят не идва и не идва. Оттогава вече знам накога повече кафе и кола, еле па вечерта. Щото после казано на хасковски : ша осъмна опулена





Тема Re: Колко временови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано29.11.17 23:21



8 денонощия след събуждане след упойка





Тема Re: Колко временови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано29.11.17 23:25



Е! И в крайна сметка не разказа като си намислил тогава някоя нощ да не спиш, удържа ли или забрави?

Аз за две денонощия без спане мога да потвърдя, но за повече не съм сигурна. Не мисля, че се е налагало чак пък толкова.



Тема Re: Колко временови [re: holi_day]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано29.11.17 23:27



Ти ме уби!



Това като страничен ефект, а не че си страдала, надявам се?



Тема Re: Колко временови [re: Bezsynna]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано29.11.17 23:48



явно нещо такова
и на мен ми е необяснимо и до днес
но толкова време не заспах за 1 минута
първото ми заспиване бе за 20 мин
после почна постепенно да се преодолява това състояние



Тема Re: Колко временови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор Alice in WL (упорита)
Публикувано30.11.17 09:32



Едно пълно денонощие и малко отгоре. Много е гадно, обичам да си поспивам.

ad infinitum ...


Тема Re: Колко временови [re: Bezsynna]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано30.11.17 14:32



в крайна сметка не разказа
Аз това почнах да разказвам, но ми се доспа и не стигнах до него. Споменах го само та да не забрава за какво съм пуснал тая тема като се събудя

После.



Тема Re: Колко временови [re: dama spatia]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано30.11.17 14:33



Ни кафе ни кола ми действат, само сън помага.



Тема Re: Колко временови [re: holi_day]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано30.11.17 14:36



Какво прави всичкото това време? Замислих се и аз като шоколада, осемнайс работни дни прекарвам в тоалетната годишно!!! Егати разсипията.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.