Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:28 23.04.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Тема Re: Човекът-омайник...нови [re: Bezsynna]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано03.12.17 00:21



т.е. какво ми казваш - някой ще има арогантно поведение към теб и ти ще стоиш, защото мислиш, че те проверява ли
каква проверка ти прави



Тема Re: Човекът-омайник...нови [re: snowprincess]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано03.12.17 00:52



Всеки има лоши дни без да е нужно да го приемам като проверка.

Разбирам, че думата "проверка" боде, обаче ако не приемаш за факт, че приятното поведение може да е отработено, няма как да ти обясня необходимостта от дистанция. И нямам предвид създадени отношения, а възникващи отношения.



Тема Re: Човекът-омайник...нови [re: Bezsynna]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано03.12.17 01:12



според теб с приятно отработено поведение не може да се създаде дистанция ли
аз така го правя

а в случая, момчетата не си мислят, че с арогантно поведение създават дистанция, а желан образ на мачо



Тема Re: Човекът-омайник...нови [re: snowprincess]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано03.12.17 01:16



Не претендирам да знам какво мислят момчетата. За себе си знам, че като ме доближи някой хитрец, дистанцията успешно му вади наяве рогичките.



Тема Re: Човекът-омайник...нови [re: Bezsynna]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано03.12.17 01:59



Безсънна, дистанцията (пазенето на личните граници) се постига само с една думичка - НЕ
не искам, не мога, няма да го направя
и в това няма гадно отношение, нито арогантно
нито е пресолено, както съветва тиртирлин



Тема Re: Човекът-омайник...нови [re: snowprincess]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано03.12.17 02:35



Ти си на друга планета и не разбираш какво ти говоря.
Разграничавам се от рязкото "гад", за енти път уточнявам.

За постигане на нормална дистанция на някои хора се налага да полагат допълнителни усилия и голото не не е достатъчно. Нямам никакво намерение пак да ми натриваш носа как сама съм си виновна и предлагам да спрем тоя разговор.



Тема Re: Човекът-омайник...нови [re: snowprincess]  
Автор h1685614trbvmcom (Гераско)
Публикувано03.12.17 02:52



Безсмислено е тва вашто. Tи през цялото време визираш мъжете като източник на дистанциращо или мачовско поведение, докато Безсънка визира себе си като нейният сценарий изключва тълкуването "мачо".

Примерно, пиша ти бележка с някви намеци. Ти сега какво да ми обясняваш че не си такава след кат и двамата знаем че си такава

, но просто не ти са занимава с мен. И затва ми връщаш бележка къдет ми пожелаваш лека нощ и пращаш поздрави на жена ми. С това ми казваш неколко неща наведнъж всяко от които е достатъчно да те не закам повече



Тема Re: Човекът-омайник...нови [re: h1685614trbvmcom]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано03.12.17 09:33




ей ся отивам да си проверя бележките

това примерното като какъв пример ми го даваш - като добро отношение или като гадно отношение



Тема Re: Човекът-омайник...нови [re: snowprincess]  
Автор h1685614trbvmcom (Гераско)
Публикувано03.12.17 16:39



Това е политически правилно "въри на майната си"


Хем подхождаш като гат, хем ми казваш че като и аз да съм гат, хем конституционно не могат те хванат в нарушение.



Тема Хммммм...нови [re: ShokoLada]  
Автор Chromanin (рак пустинник)
Публикувано07.12.17 21:52



Някои го наричат чаровник, други омайник... Коренът и на двете думички обаче е свързан с магията. Това са магьосници на общуването. Те са спокойни и уверени в себе си, нямат потребност нищо и на никого да доказват. Те са изключително емпатични, притежават фин усет за човека насреща и са в състояние още на първо виждане да го почувстват и да настроят поведението си към него. Още след първите няколко минути човек се чувства комфортно, все едно винаги сте се познавали. Такива едни неща. А ти защо питаш? Срещна ли го вече или го търсиш?

Не е лесно, но в никакъв случай не е невъзможно.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.