Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:43 27.04.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Тема По колко часа спите?нови  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано04.11.17 09:54



Фин каза, че сънят му се вижда малко и проблем, пък аз реших да проверя как сме останалите. Питам за обичайно, редовно, най-честият случай. Ако в работен режим спите по два часа, а в почивките не излизате от леглото, отбележете си работния режим. Не мога да включа по два отговора, за да запиша и доспиването, така че без него. Който успява в рамките на денонощие да навакса нощната краткост, да си го каже с постинг. А който спи някакъв брой часове, но не плътно и не спокойно, също може да сподели. Анкетката е за статистика на времето, а качеството ще си го изговорим.

Добро утро, да са ви сладки кафетата!




По колко часа спите?
по-малко от три
3-4
4-5
5-6
6-7
7-8
повече от осем






Тема Re: По колко часа спите?нови [re: Bezsynna]  
Автор Trickyy (Висока)
Публикувано04.11.17 10:04



Добро утро



сънят ми е свещен. Каквото и да правя, каквито и планове да кроя през деня, винаги са съобразени с това, да си имам определното количество часове за сън. А те са доста. Иначе не функционирам, и не помагат никакви доспивания.



Тема Re: По колко часа спите?нови [re: Trickyy]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано04.11.17 10:16



Много е хубаво това, грижиш се за себе си, браво!


Обикновено от прибиране до излизане имам достатъчно часове, но не успявам да си ги ползвам за сън. Все пак не се оплаквам. Само понякога като се назорим нещо и почна две да не виждам.

Хубав ден ти желая!


п.п. Бе кво пиша обикновено, едва от един месец ги имам тоз достатъчен брой часове от прибиране до излизане, и аз съм една патка заспала. Но нищо де, преди пък се тръшках и през деня при възможност. Поне спя като пън. Kакто обичам да казвам - и на табуретка мога да заспя.

Редактирано от Bezsynna на 04.11.17 10:21.



Тема Re: По колко часа спите?нови [re: Bezsynna]  
Автор Trickyy (Висока)
Публикувано04.11.17 10:19



Хубав и на теб





Тема Re: По колко часа спите?нови [re: Bezsynna]  
Автор tirtirlin (старо куче)
Публикувано04.11.17 11:03



Спя само в героични пози, времето няма значение.



Тема Re: По колко часа спите?нови [re: tirtirlin]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано04.11.17 11:20



А силно ли хъркаш?





Тема Много и качествено.нови [re: Bezsynna]  
Автор Phillip (Пучдемон)
Публикувано04.11.17 11:20



След идиотското недоспиване в тъпата казарма, веднъж завинаги се отървах от безсъние. Сега гледам да си поспивам. Заспивам около 23ч и в работен ден ставам около 7:30-8. Някой път се отплесвам и след 24ч, но друг път си лягам с кокошките. Поне 2-3 пъти седмично коварно се прибирам към 16ч и му дремвам около час. Много рядко ми се случва синдромът "сладко заспал, но по необясними причини ококорил се посред нощ, кукуряк".



~~~
Малко почивка на сигнатурата.


Тема Re: Много и качествено.нови [re: Phillip]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано04.11.17 11:28



коварно се прибирам към 16ч

Жесток!



При мен синдромът ококорване съществува от време на време. Прибрала се разбита в седем, пълзи и директно заспива. И в полунощ почва нов ден! Много гадно това. Пу-пу, добре че е рядко.



Тема Re: По колко часа спите?нови [re: Bezsynna]  
Автор tirtirlin (старо куче)
Публикувано04.11.17 12:32



Се едно отпорвам ламарините на речен шлеп. Вълците вият тревожно в гората.





Тема Re: По колко часа спите?нови [re: Bezsynna]  
Автор dama spatia (зеленоока)
Публикувано04.11.17 13:21



И през работната седмица, и през почивните дни, сякаш съм си изградила стереотип да се събуждам по едно и също време. Не обичам да се излежавам. Ставам, закусвам, пия кафе . Лягам си около 11 вечерта и докарвам до около 7 -7чАса и половина сън. Понякога се събуждам и в нощните часове. Слуйчвало се е да спя и по- малко от 7 чАса.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.