Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:00 28.04.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Минало билонови  
Автор M1l1tary M1nD (ɡoʊl&)
Публикувано17.11.17 11:52



много време. Любов със срок на годност, защитна реакция или друго(нищо) е това?

...and that\'s all just fine as long as you got something to salute, huh?


Тема Re: Минало билонови [re: M1l1tary M1nD]  
Автор blood2 ()
Публикувано17.11.17 12:10



Любов?



Тема Re: Минало билонови [re: M1l1tary M1nD]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано17.11.17 12:17



това за времето е важно,
защото неща са се случвали, които са променили самите хора и отношенията помежду им
и любовта сега да се нуждае от нещо като перилен препарат, който освежава цветовете
и да ти е уютно с тази любов, като завръщане
а като се върнеш в паяжинясала стая, усещането за уют го няма
ще повярва ли, че почистването на паяжините ще върнат блясъка,
за да запретне ръкави или ще седи на прага на тази стая, но няма да поиска да направи хигиенизиране
може да е заварила стаята с нова мебелировка и няма усещане, че е на същото място, а е чуждо някак си, познато, но не съвсем



Тема Re: Минало билонови [re: M1l1tary M1nD]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано17.11.17 17:48



Темата е много болна, не бърникай!



Тема Re: Минало билонови [re: M1l1tary M1nD]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано17.11.17 21:47



Разказвала съм го тук тоя случай. Омъжена от две години, бременна в шестия месец, чакам автобус. Внезапно голямата ми любов от училище насреща. От различни градове, не сме се виждали осем години, минало. И пада на колене! Хората гледат! Любов! Да се омъжа за него! Моментално си спомних какво беше. Обаче вече не беше така. Не беше водещо състоянието ми на жененост или бременност, и хората не виждах, така изтръпнах, там бяхме само аз и той. И - знаех, че е минало. Не знам как да го обясня. Не е до липса на любов, то чувството може и да си го има. Но да не искаш да си с този човек. Мил ти е, свиден, но живота напред не го искаш с него. Понякога шанс има, и се случват чудесни срещи, и хубаво бъдеще. Но ако единият го усеща като отминало, значи е минало. Когато хората се променят заедно, се променят в един такт, в една посока. Когато си живеят поотделно, се променят различно и често онова, което им е давало трепет и топлина в предишен момент, вече не им носи същото. Във всеки случай като съвет /ако ти трябва и се чудиш или де да знам защо е темата/ - аз ако обичам някого от минал момент и ми се иска да съм с него, ще опитам! Пък каквото ще да става.





/Поправих годините, че грешно ги бях сметнала./

Редактирано от Bezsynna на 17.11.17 21:50.



Тема Re: Минало билонови [re: holi_day]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано17.11.17 21:55



Аз пък по това "срок на годност" си представих как двама са заедно и единият казва - ми много време мина, не те обичам вече. В случая знам, че Милитъри не е семеен, но се сетих за други неща. Живеят хората с години, нещо се изхабяват и хоп - изтекла годността...



Тема Re: Минало билонови [re: Bezsynna]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано18.11.17 01:30







Тема Re: Минало билонови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано18.11.17 01:57



Имаше повече, но се спрях, темата е за младост и оптимизъм, или поне ми се иска да е.



Тема Re: Минало билонови [re: Bezsynna]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано18.11.17 02:13



Имаше повече, но се спрях,

С тия спирачки може се забоде някой дето те следва изблизо



Тема Re: Минало билонови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано18.11.17 02:41



Какво да му пълня главата на човека с мои горчивки.

Пък ако някой следва, да мъцва. Аз добра, мож да спра плавно.



Наистина си мислех за разминаването, очеваден пример. А голяма любов. И много време заедно. Пък свърши.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.