Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:47 26.09.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Re: Специалното отношениенови [re: Bezsynna]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано08.11.17 23:55



интересно и достатъчно хаотично


хем съм съгласна, хем нюанси има на това, хем няма как да възразя
пък и не смея да се пошегувам, защото темата ме вълнува, макар да ми е така неподредена в главата

но поне всеки да трябва да отработи по 1 ден на 5г. в болница като санитар - това не би било ли било полезно
или ако е задължително, няма да е ефективно
даже би водило до неосъзнат протест ли
мани - някакъв диктатор спи в мен



Тема Re: Специалното отношениенови [re: holi_day]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано09.11.17 00:06



друго в посока специално отношение

често някой настоява с него да се отнасят по специален начин, различно отколкото към другите
ок
но в някои ситуации това си е удобно и никой няма възражения
в други - не толкова

но като цяло, изразеното специално отношение не е ли някаква форма на това да постъпиш по начин, по който би се възприело добре или зле - при такива очаквания

не е ли като сам да режисираш собствени постъпки



Тема Re: Специалното отношениенови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано09.11.17 00:13



покрай линка, който си ми оставил, изгледах още
но големи сръчковци, не само с ръцете, но и с краката
наистина си ми трябва оборудване поне с менгеме, трион, пили, длета


но струг - не
не ми харесват струговани симетрични елементи



Тема Re: Специалното отношениенови [re: holi_day]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано09.11.17 00:21



Аз кво да кажа като всичките духовни откривателства ми се виждат лигни и глезотии, произлезли от нищоправене и скука. Мога веднага да си нашамаря пример за опозиция и да се кръстя гадна, но няма да доведе до друго мнение.

Искам общественополезен труд. Децата да се водят да помагат от училище. Големите като запас - определен брой дни годишно доброзорци някъде където има нужда. Болници, озеленяване, обществена кухня.

Липсата на кръжоци, екскурзии и бригади затваря децата в тясна среда. Растат без виждане на друго. Те вече така отрасналите деца са големи хора. Дали знаят какво върши един санитар е под съмнение.

А като цяло - въобще не съм убедена, че включвам какво те вълнува, говоря си и си мисля мои си работи.



Тема Re: Специалното отношениенови [re: holi_day]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано09.11.17 00:59



често някой настоява с него да се отнасят по специален начин, различно отколкото към другите

Аз съм обременена от обратното. Не искам специално отношение, а получавам. Дали прекалено ще ме ядат или без нужда ще ме щадят, все мисля, че е заради знамето, а не заради мен. Не мога да мисля в момента извън клубен контекст - тук съм, чета те, специално отношение, гаден модератор, автоматично ми дойде. Оуфф. За отношенията из живота - утре. Че заспах.



Тема Re: Специалното отношениенови [re: holi_day]  
Автор M1l1tary M1nD (ɡoʊl&)
Публикувано09.11.17 02:43



Много мразя да се отнасят по специален начин с мен. Означава, че ще искат нещо.

...and that\'s all just fine as long as you got something to salute, huh?


Тема Re: Специалното отношениенови [re: holi_day]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано09.11.17 06:27



Нищо не съм разбрал, винаги е било така, и няма да мога да го променя, а и не искам вече. Въобще не съм проумял, че верно за специалното отношене темата ти. Аз никво го не видях, никъде в темата. Има го написано, да, но то къв човек си ти дето мислиш, че каквото се казва това се има предвид? Колко пъти в живота ти се случи това, нещо се каже и е това дето се е казало? Сигур на пръсти се броят.

За себе си размишлявам, вие сте ми действително скучни. Сещам се Финтрола, секи ден открива нещо човека, кога се сети казва и на нас какво е открил, ново усещане, нова банда, нов грък. И какво? Той спря ли да е Финтрола? Няма и да спре. И аз няма да спра да съм цифровия, независимо колко се пробвам да разбера. Темата не е за специалното отношение, не го виждам никъде в темата и спрете да говорите за него!!!


[плеззззз]



Тема Re: Специалното отношениенови [re: Bezsynna]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано09.11.17 08:15



всичките духовни откривателства ми се виждат лигни и глезотии, произлезли от нищоправене и скука
тук не съм съгласна

четейки го в цялост, защото няма как да си опознала всички
но пък съм съгласна, че ти се виждат и го тълкувам като "изглеждат ми"


нищонеправенето от учителите
част от ваканцията през лятото са в училищата. отиват колкото да се мярнат, после по 1 кафе с колежките и се прибират доволни
отпуската им е 56-58 работни дни. като се махнат междусрочните и сезонните ваканции, поне месец през лятото се водят, че работят, зачита им се педагогически стаж без да има ученици в училищата
е, къде го има това
на кое друго работно място

доброволчеството никакво го няма също
да свършиш нещо безвъзмездно все повече се приема като наивност и глупащина
видимо ценностите се променят и няма лошо, ако е към по-добро
но без горното с духовните практики и осъзнаване, няма как да е по друг начин



Тема Re: Специалното отношениенови [re: Bezsynna]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано09.11.17 08:24



събудих се много рано
изтягах се в леглото и през телефона прочетох мненията с удоволствие
като ей така - бродиш си из галактиката и хоп попадаш на подобни небесни тела

. сигурно е някакво такова отношението. прелетява покрай тях. за частица от секундата сте тет-а-тет. кратко време, но ценно

Благодаря на включилите се в темата.

и да се преименува сополиво на Безсънчовци не в Сиатъл, ще му подхожда
и няма да ми пречи, ама изобщо смяната на името и няма да подозирам, че е заради специално отношение, в твоя чест
и без това писането е 24ч. и не се разбира вече кога е ден, кога нощ



Тема Re: Специалното отношениенови [re: M1l1tary M1nD]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано09.11.17 08:32



и аз така.
пък и да не искат си имат нещо наум, може и предубеденост някаква
и не мога да се начудя как пък други много държат да си извоюват специално отношение
понякога ме е яд на мене си, че като искам да кажа нещо, не мога да го синтезирам в 1-2 изречения
какво толкова ме плаши категоричността - не зная
даже позавиждам на хора, които гледат в 1 измерение, а не като моето изкривено разтълкуване - ами ако така, ами ако иначе...
и да грешат, храс-прас, свършват там каквото е съгласно собствените си разбирания, не му умуват много
ако съм съдия, ужас би било - ще са най-дългите дела да търся скрити мотиви или дето се казва "под вола - теле"




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.