Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:47 29.05.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Тема Re: I love the nightнови [re: Secret face73]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано07.11.17 08:33



а аз понякога не



но песента я обожавам



Тема Re: I love the nightнови [re: holi_day]  
Автор Secret face73 (Human)
Публикувано07.11.17 12:44



И аз много я харесвам но имат една още по-готина балада която чух може би за първи път като рок балада заедно със Джелъси.







Тема Re: По колко часа спите?нови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано07.11.17 21:19



Миналата седмица не можах да прочета етикет. Не просто не различих буквите, че дребни, а цялата картинка ми беше размазана. И се впечатлих. Обикновено си виждам чудесно, как това да не мога. И проверих. И така. Сега екранът ми изглежда доста различен, дори не съм знаела, че не виждам добре. Малък диоптър, и то май само на едното око, но и астигматизъм, затова лошото фокусиране. Не съм си чела бележката от прегледа. Само за четене са, рамките от раз си ги познах, по-скоро семпли, отколкото строги, но щом казваш, може и строги да са. Ако извадя късмет да не ги загубя, сигурно ще седна върху тях...



Тема Re: По колко часа спите?нови [re: Bezsynna]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано07.11.17 21:30



Ако извадя късмет да не ги загубя, сигурно ще седна върху тях...

Питай тирти, мястото им е точно там ...



Тема Re: По колко часа спите?нови [re: Secret face73]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано07.11.17 21:33



Разходки, поне малко от малко да се изморяваш.



Тема Re: По колко часа спите?нови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано07.11.17 21:35



Питай тирти, мястото им е точно там ...

Явно нещо съм изтървала.





Тема Re: По колко часа спите?нови [re: Lucky Eva]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано07.11.17 22:19



От твоя постинг боли!

Аз също ставам към 7:30. Но не искам! Мога да почна работния ден в 17 и да откарам до другия ден на обяд. Когато зависи /и зависеШЕ/ от мен. Сега ставам рано.

Моят организъм си иска съня. Ако не си доспивам, наваксвам. И има дума "преспал"- и аз я ползвам, и други хора я ползват, ти може би просто не си чувала. Дори не сме се смяли на двузначността, след преспиване доста хора страдат от главоболие, на мен се е случвало също.



Тема Re: По колко часа спите?нови [re: Bezsynna]  
Автор tirtirlin (старо куче)
Публикувано07.11.17 23:31



От седми клас нося рецепта за очила в джоба, и все не остава време. Ся, познай кой клас съм.
Очила ? може, ма тва с секса по трудно. Боже ! благодаря че ма ожени !





Тема Re: По колко часа спите?нови [re: tirtirlin]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано07.11.17 23:37



Я сам си подскажи по каква причина за секса може да са нужни очила? Дип, че си ми симпатичен, че такава простотия щях да ти изсипя, приятелю... пу не бях аз!





Тема Re: По колко часа спите?нови [re: Bezsynna]  
Автор Secret face73 (Human)
Публикувано08.11.17 02:40



Ще трябва, ама не ми се навличат тези мушами и гащи за дъжд. Тук от две седмици почти постоянно вали. Чак до понеделник го дават дъжд. Вторник малко слънце и облаци, и от сряда пак два дни дъжд, ден почивка и пак два дни дъжд. В най-дъждовната част на Европа съм
Даже и в Англия не вали колкото тук. Заради гълфстрийм.





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.