Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:16 04.06.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Тема Re: По колко часа спите?нови [re: tirtirlin]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано04.11.17 15:14



Мъжът, дори когат пикае трябва да го прави така сякаш жена го наблюдава.



Тема Re: По колко часа спите?нови [re: Bezsynna]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано04.11.17 15:17



Ти безсънна щото не остава време за сън или щото те не лови сън?



Тема Re: По колко часа спите?нови [re: Bezsynna]  
Автор M1l1tary M1nD (ɡoʊl&)
Публикувано04.11.17 19:11



Ако си легна в 9 часа вечерта, спа 3-4 часа, ако си легна към полунощ спа 6-7 часа, ако си легна сутринта може и над 12 часа.

...and that\'s all just fine as long as you got something to salute, huh?


Тема Re: По колко часа спите?нови [re: M1l1tary M1nD]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано04.11.17 19:18



Има нещо такова, и при мен се случва.



Тема Re: По колко часа спите?нови [re: Bezsynna]  
Автор jumbles ()
Публикувано04.11.17 19:24



много спя, минимума ми е 8 часа, за да съм в кондиция



Ние, лудите хора, разсъждаваме със сърцето.

Тема Re: По колко часа спите?нови [re: tirtirlin]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано04.11.17 20:21



Ооооххх!!!


Нямаш представа колко ми е нужно да се хиля! Животоспасяващо е, благодаря!


Вълците вият тревожно в гората.



Тема Re: По колко часа спите?нови [re: dama spatia]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано04.11.17 20:24



Това ми е познато, днес /в почивката/ пак се опулих в седем и половина, спала под пет часа и вече събудена.

В такива моменти малко ме е яд, но си се чувствах добре. Иииии... после следобеда го проспах!



Тема Re: По колко часа спите?нови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано04.11.17 20:35



Тоя ник си го избрах през 2000-та. Датата на регистрацията ми е от бъгово прераждане.

Детето беше под три, единственото ми време за себе си беше нощем. Не съм имала проблеми със заспиване, обаче съвсем съзнателно не спях, за да успявам да се разпусна. Самото спане не помага съществено - заспиш без памет и щрак - същото. А лакче-макче, музичка, чат, по-полезно от едното спане. Пък и мъжът ми пътуваше /или лъжеше/, клубарите ме помнеха с чакането му и готвенето нощем. Просто съм можела да издържам без сън. То и доскоро след втора-нощна смяна като ни плеснеха да сме на линия след три чАса, не лягах, то няма за кога. Нарочен е никът, но не показва проблем, а суха фактология и способността да се държа в кондиция без да спя.



Тема Re: По колко часа спите?нови [re: M1l1tary M1nD]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано04.11.17 20:40



Това е интересна зависимост. Аз също ако легна рано, се събуждам в дванайсет-един. Най-нормалното ми спане е ако легна след полунощ. Абе по-рано не мога. И също рекордите ми по сън са били дневни - от сутринта до късен следобед, после през нощта пак. Тиииии с твоите игри така се разпиляваш, нали? Природата си го показва - че трябва нощем да се спи!



Тема Re: По колко часа спите?нови [re: jumbles]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано04.11.17 20:44



Добре е като го имаш това време! Така си и трябва. Дадено ни е да се възстановяваме с определено количество сън. След дълги периоди на недоспиване човек /поне аз/ започвам да се чувствам изкуфяла и бавноразвиваща, сякаш не чувам какво ми се казва и върша всичко двойно по-бавно. Една седмица бивам, и на втората започвам да се спъвам лошо.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.