Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:49 26.05.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: По колко часа спите?нови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано16.11.17 21:41



за гинкобелоба и аз.


Щото не знаеш аз какво правя!


Влизам, пускам си търсене на моя ник за всички мнения, за да проверя кога съм писала последно /очаква се написаното до онзи момент да съм го изчела/ и тогава почвам да премятам темите с часове на последните мнения след моето пребиваване наоколо. Тук лесно, но в 40-50 тотално губя какво съм видяла и какво не.



Тема Re: По колко часа спите?нови [re: Bezsynna]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано16.11.17 22:25



време е вече за обобщение по темата
няма 1 тук, който да спи достатъчно


някои се опитват да си лягат рано, но те пък вероятно не спят



Тема Re: По колко часа спите?нови [re: holi_day]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано16.11.17 22:36



Ми цели пет човека са цъкнали, че спят по повече от осем часа. А трима спят по осем. На тях може и да не им е достатъчно, но на мен ми се вижда добре.


Останалите деветнайсет спим по-малко...



Тема Re: По колко часа спите?нови [re: Bezsynna]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано17.11.17 01:38



Изпратила съм си неща от работа, посягам да пиша и не мога да вляза. Наложи се да се поразходя из къщата докато се сетя какво съм сложила за парола.

О Боже, трябва да се наспя!



Тема Re: По колко часа спите?нови [re: Bezsynna]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано17.11.17 04:33



Къде се опитваш да влезеш? Пароли! По-мнителна си от мен





Тема Re: По колко часа спите?нови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано17.11.17 12:55



Това файлове от предишен обект, мнителна я, задължена да пази. А тая сутрин се успах!





Тема Re: По колко часа спите?нови [re: Bezsynna]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано17.11.17 17:43



За заключен с парола архив ли говориш? И към моите файлове голям интерес, преди 3-4 години ме бяха пробили от украинско IP.

пп Честто успиване


Редактирано от h1685614@trbvm.com на 17.11.17 17:43.



Тема Re: По колко часа спите?нови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано17.11.17 20:29



Чак интерес не бих казала, просто не е позволено други колеги да четат и се застраховах. Виждаш ли обаче - пожелах си да се наспя иииии се наспах!

Не закъснях много и нямаше проблем. Но ако не се помотам малко сутринта с кафето като бял човек, времето ми се движи различно цял ден. Работа за час я върша за три. Мина! Сега живея с усещането, че нещо съм забравила и нещо не е наред, това човек да не може да се отръска е голям тормоз.



Тема Re: По колко часа спите?нови [re: Bezsynna]  
Автор blue jewel ()
Публикувано22.11.17 17:46



Ами лягам към 00-01 часа и ставам в 8. Напоследък ми е добре в това отношение. Преди време уж пак по толкова спях, но на работа следобед не можех да си държа очите отворени. Точно в часовете за следобеден сън - между 2 и 4, просто умирах за сън, после се разсънвах. Но напоследък не е било.
Добре, че на децата им мина бебешкият период. Че ако ме беше питала тогава по колко спя...





Тема Re: По колко часа спите?нови [re: Bezsynna]  
Автор Alice in WL (упорита)
Публикувано23.11.17 15:18



Преди малко шефът излезе като ми каза, че ако искам мога да си ходя. Рядък случай... Сега се колебая да си отида ли да си поспя вкъщи до вечеря? Или да си дремна направо на бюрото, защото докато се прибера може да се разсъня. Или да поработя съвестно до 6-7?



ad infinitum ...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.