Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:58 26.05.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: По колко часа спите?нови [re: Bezsynna]  
Автор dama spatia (зеленоока)
Публикувано04.11.17 20:48



Безсънка,ти си проспала целият следобед , а не си ли чувала приказката, че от сън спомен няма

Аз пък следобяд се екипирах спортно и хукнах на стадиона



Тема Re: По колко часа спите?нови [re: dama spatia]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано04.11.17 21:04



Мълчи, мълчи!!

Ако знаеш какви планове имах за тоя ден! Дори до Пловдив ми хрумна да ида, за да видя приятелка. И като ме удари една пелена сякаш върху мозъка директно към 12 и се хоризонтирах и спах! Но пък не съжалявам въобще.

Ти си се освежила и раздвижила, но аз съм си физически активна по цял ден, айде да няма нужда допълнително да търча, на мене фитнес ми не требе!



Тема Re: По колко часа спите?нови [re: Bezsynna]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано04.11.17 21:56



Ако си в движение, става. На бюро е убийствено.



Тема Re: По колко часа спите?нови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано04.11.17 23:08



В движение адреналинът те държи. Но съм заспивала като дърво уж седнала за две минути и на пейка, и на стол.

Да си на едно място и да си заповядаш да не заспиш е ужасно, съчувствам.



Тема Re: По колко часа спите?нови [re: Bezsynna]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано05.11.17 02:35



Имам снимки и аз заспал на мониторите.



Тема Re: По колко часа спите?нови [re: Bezsynna]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано05.11.17 08:46



Дори до Пловдив ми хрумна да ида
но мисълта бе приспана, абе какво приспана, направо прелъстена от сънчо, уж небрежно поканена да поседне, да сложи главица на възглавницата, да се отпусне за малсо и да послуша нежна люлебай песничка и...

после внезапна амнезия - каква бе тази приятелка и пловдив



Тема Re: По колко часа спите?нови [re: Bezsynna]  
Автор dama spatia (зеленоока)
Публикувано05.11.17 09:35



Затова човек не трябва да си прави предварително планове, щото се провалят. Няколко пъти лягах за следобеден сън и познай вечер какво правех

И броенето на овце не помогна На стадиона обичам да ходя, но не и да тичам. Предпочитам бързото ходене.Там хора всякакви - едни тичат, други като мен бързо ходят, а трети се носят като народна песен/ обикновено това са доста възрастни хора/ и т.н. Така се разтоварвам аз



Тема Re: По колко часа спите?нови [re: holi_day]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано05.11.17 10:00



След два часа тръгвам!





Тема Re: По колко часа спите?нови [re: Bezsynna]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано05.11.17 12:43



супер!
без мод сега да пощуреем из форума





Тема Re: По колко часа спите?нови [re: Bezsynna]  
Автор ShokoLada (лято..)
Публикувано05.11.17 13:27



Зависи...колко съм спокойна и колко напрегната.
Когато съм напрегната спя по 4-5 часа, когато съм спокойна откарвам до 8-9..а когато съм болна над 12 часа
Сънят за мен е всичко...без храна мога, без сън не..просто явно чрез него се зареждам.
Миналата година имаше дни когато не спях по 36 часа и бях като ходещ мъртвец...и за няколко свалих 7кг.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.