Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:08 29.05.24 
Контакти
   >> Споделено
* Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
Тема Re: Ако не можете да пишете в клуба,нови [re: Alleks]  
Автор Alleks ()
Публикувано27.01.20 17:38



Едва патка ти и хроманина доста сте я манипулирали, навярно още го правите, само не знам целта ква е.

Редактирано от Alleks на 27.01.20 17:39.



Тема Re: Ако не можете да пишете в клуба,нови [re: Alleks]  
Автор Ludo2 (бях svestna)
Публикувано27.01.20 17:48



1.Ти драги, ако имаше грам достойнство, нямаше да се вясваш тук, щеше да си върнеш регистрацията, която ти даде Шоколада, която си позволяващ да наричаш "патка" и да я обиждаш сякак, при положение, че тя те въведе тук!
2. Госпожа съм от 33 години и с това много внимавай!
3. Ти се влачиш след мен! Неприятен си ми, разкарай се!

Всичко, което виждате в мен, не е мое-ваше е. Мое е това, което виждам във вас! Ерих М.Ремарк


Тема Re: Ако не можете да пишете в клуба,нови [re: Ludo2]  
Автор Alleks ()
Публикувано27.01.20 17:50



Я не ми говори точно ти за достойнство! твоето така наречено достойнство къде беше да се мешише в чужди работи, би ли отговорила?



Тема Re: Ако не можете да пишете в клуба,нови [re: Alleks]  
Автор Ludo2 (бях svestna)
Публикувано27.01.20 17:52



Срам ме е, че не разбираш, колко си жалък!

Всичко, което виждате в мен, не е мое-ваше е. Мое е това, което виждам във вас! Ерих М.Ремарк


Тема Re: Ако не можете да пишете в клуба,нови [re: Ludo2]  
Автор Alleks ()
Публикувано27.01.20 17:56



щеше да си върнеш регистрацията, която ти даде Шоколада,

Шоки, реши ли, сега си я взима регистрацията на момента без да ме пита, това знаеше ли го?

Манипулатор от класа си, ама пред някои вървиш само явно, та къв ви е зора на теб и хроманиниа да съм далеч аз от Шоки? отговори и няма да досаждам повече, просто искам да го знам.



Тема Re: Ако не можете да пишете в клуба,нови [re: Alleks]  
Автор Alleks ()
Публикувано27.01.20 17:58



И за 3% хора на планетата също искам да знам?



Тема Re: Ако не можете да пишете в клуба,нови [re: Alleks]  
Автор Ludo2 (бях svestna)
Публикувано27.01.20 18:04



Това е твой опит за тълкувание, а не мое мнение!

Вашите лични отношения са си само ваши и въобще не се интересувам от тях.

Ако Шоколада иска да бъде с теб, супер! Ако не иска да бъде с теб, значи не иска! Разбери най-сетне, че изборът си е Ваш и аз нямам грам дума или мнение за това. И моето мнение е без никакво съдържание или значение!
Толкова!

Всичко, което виждате в мен, не е мое-ваше е. Мое е това, което виждам във вас! Ерих М.Ремарк


Тема Re: Ако не можете да пишете в клуба,нови [re: Alleks]  
Автор Ludo2 (бях svestna)
Публикувано27.01.20 18:06



Това пък съвсем не знам какво е. Ти само го повтаряш, ама съм в пълно неведение за какво говориш.

Всичко, което виждате в мен, не е мое-ваше е. Мое е това, което виждам във вас! Ерих М.Ремарк


Тема Re: Ако не можете да пишете в клуба,нови [re: Ludo2]  
Автор Alleks ()
Публикувано27.01.20 18:07



Тогава стой на страна и не се меси нито мнения ръси, разбра ли ме!

А за 3% хора, няма ли да ме просветлиш, секта ли сте кво сте?



Тема Re: Ако не можете да пишете в клуба,нови [re: Alleks]  
Автор Alleks ()
Публикувано27.01.20 18:09



Добре, не знаеш, за сега се приема това че не знаеш от моя страна, но пак ти казвам, стой на страна, не ръси кой за кой е и кой къкъв е, мисля ме разбра!




Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
*Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.