Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:01 27.04.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Тема- Музиканови  
Автор tirtirlin (старо куче)
Публикувано24.09.17 22:02



Рок.

Слушам само рок.


Търся една песен. Слушам " Радио едно, рок " и "Зи Рок"

Подивявам, не я откривам. Прилича да е Хелстрьом, или както се пише.
Почва като мотив на Рамщайн, мотиви прости като електронна игра, женски вокал, рапира се после като.......еми много са като. Класно е, поне по три пъти на ден я слушам, и никой не обявява кой е.

Три часа слушах рок с най добрите женски вокали в тубата, и я няма.

Темата е за женския рок. Едва ли пишат музиката тия потенциални готвачки, гледачки на деца и съпружки, ма пеят бе !

Темата е за линкове на рок с женски вокали. Пиша от телефон, и линкове не мога да дам.

Ако ми откриете песента, подарявам трактор, нов ,Фергюсън, жълт.



Тема Напълно те разбирам.нови [re: tirtirlin]  
Автор Phillip (Mogherini)
Публикувано24.09.17 22:20



Напълно те разбирам. И аз от години търся едно парче чуто по радио, ама е от по-гъзарска музика, рядко и едва ли ще ти хареса. Успях ловко да запиша малка част от него, към края и къде ли не го пращах по автоматични прогами за разпознаване като

и др. И нищо!
Тия дни може да ви го пусна и на вас.

Мисля и да пиша лично на някой от бодрите водещи на радиопредавания за гъзарска музика, имащи се за големи разбирачи и всичкослушали, ама все не се наканвам.

Някои радиа обаче са направили нещо много готино, ето примерно ДжазФМ има непрекъснато актуализиран . И както си карам колелото и си слушам МР3-ката комбинирана с радио и само запомням часа на интересуващото ме парче. После като се добера до Интернет гледам кое е и кой го изпълнява. Нататък вече е лесно, сещате се.

~~~
Малко почивка на сигнатурата.


Тема Re: Напълно те разбирам.нови [re: Phillip]  
Автор tirtirlin (старо куче)
Публикувано25.09.17 00:15



Колоездач ! Не мога да говоря с колоездач, прости, нагласата ми по космополитна.

Прииятел, с мотор, кара майката на приятел, с две кошници малини, изскача им колоездач, който после изчезва. Кръв, кървища........разбирай малини....Влиза тежък и страшен в кръчмата. Всички с колелета отвън да излязат !







Тема Re: Тема- Музиканови [re: tirtirlin]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано25.09.17 01:02







пп

Редактирано от h1685614@trbvm.com на 25.09.17 01:06.



Тема Мда, има го и това.нови [re: tirtirlin]  
Автор Phillip (Mogherini)
Публикувано25.09.17 16:58



99.99% от колоездачите са започнали да карат колело с главната цел нарочно и внезапно да изскачат от най-неочаквани места, за да се гмурнат в гъст поток от ненужно бързащи коли и мотори, управлявани от справедливо разсеяни шофьори. А, ако има и знак "Забранено за велосипеди", още по-добре.




~~~
Малко почивка на сигнатурата.


Тема Re: Тема- Музиканови [re: tirtirlin]  
Автор tirtirlin (старо куче)
Публикувано25.09.17 17:50



Дебна ги !

Жгифана !





Тема Re: Мда, има го и това.нови [re: Phillip]  
Автор sladunka medunka (pyrvata)
Публикувано25.09.17 18:26



А, ако има и знак "Забранено за велосипеди", още по-добре.
присъединявам се!!!



Тема Re: Тема- Музиканови [re: tirtirlin]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано26.09.17 08:58



старо и златно


Ozzy Osbourne and Lita Ford, If I Close my Eyes Forever
е, не е само женско изпълнение



Тема ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕнови [re: tirtirlin]  
Автор tirtirlin (старо куче)
Публикувано26.09.17 21:30



Ееее..........

Три дена не съм спал, не съм ял, и тва, тва третото.



Само слушам радио, на всички устройства които изписват !


Хванах ги ! Ама съм изумен !!! Нашенци ! от Своге.

Не мога да давам линкове, от телефона съм ! вий от къде сте ?

Слушам ги трийсти път ! Дайте линк ! I.V.R песента ще излезе, май е една добрата, но е велика ! Щом аз казвам.

Бил съм ръководител на ВИС в казармата, - вокално инструментален състав.

Водех музикантите под строй до военният клуб, и на баня.

Страшно парче !!!!!!!!



Тема Re: Мда, има го и това.нови [re: sladunka medunka]  
Автор tirtirlin (старо куче)
Публикувано26.09.17 21:45



Велосипедист за часа да ме пита, няма му кажа. Тия са по увредени от веганите.

Карането на велосипед уврежда психиката. Мотористите също, въпреки че и аз имам, ама увреден съм, гледам да не ми личи. С кардан съм, с тия с верига не разговарям, и те питат за часа дураците, и на задна гума дигат ! на кой са правиш на интересен ти бе !!! И като циганите се събират на групи.
Ся изследвам тия с офроуда. Да се качиш на голям жип, определено компенсираш малка пижка, имам три жипа, ма бяха четири.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.