Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:02 05.06.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: що е то?нови [re: ShokoLada]  
Автор tirtirlin (старо куче)
Публикувано22.10.17 20:06



Сондьор си остави лоста, тва каруцар си остави магарето в калта, Лудото в мола, ил лисица в месокомбинат.



Ти ? Госпожо ? кви магарета харесваш ?



Тема Re: що е то?нови [re: ShokoLada]  
Автор dama spatia (зеленоока)
Публикувано22.10.17 20:20



Колегата ти мисли за теб, затова те е включил в нови групи :))) Айде, четири , що годе добре. Сложно щеше да е, ако беше те включил в повече от 10 :)) Но пък, няма лошо, нови неща, нови интетеси. Но и време се иска. А що се отнася до другите пичове, да се смятат споменати





Тема Re: що е то?нови [re: tirtirlin]  
Автор h1685614trbvmcom (Гераско)
Публикувано22.10.17 20:21



Явлението "количествено натрупване" в интимни отношения с "глобализация". Хонда докато се бореха за място под слънцето правеха инженеринг, като се настаниха, почнаха да правят счетоводство. Премахнаха double wishbone окачването. Защо? Щото аутсорснали правенето на окачване в манганайска република. Но като е аутсорснато, то вече става важно плътност на логистичните операции. Много въздух има в един пакет double wishbone и счетоводството решават - минаваме на макферсън.

Boothroyd Dewhurst table - индикира времето на всяка операция по сглобката. Като осчетоводиш колко отнема занитване спрямо завинтване, става ясно че и фолксфакен са минали на осчетоводяване на операциите.



Тема Re: що е то?нови [re: h1685614trbvmcom]  
Автор tirtirlin (старо куче)
Публикувано22.10.17 20:42



На Ланд Ровър, Фрилендър, ровърски дизел. Болтовете на главата са 30 санта, заради торсионния ефект, продължаваща във времето натяжност, през разтягащите цикли топло студено. Нитовете на дифа на WV реално работят на скъсване радиално, но не би, главата се къса не поради това.

Тойта Хонда, дърта, лявата ли е с висящ лагер ? Тресе ли при ускоряване ?
Скоро ще се скъса коя и да е. Има ли едни метално гумени хуйни по средата ?

От инженерът педераст е.



Тема Re: що е то?нови [re: tirtirlin]  
Автор h1685614trbvmcom (Гераско)
Публикувано22.10.17 20:55



Кое е глава на дифа, забравил съм терминологията.

Тойта Хонда, дърта, лявата ли е с висящ лагер ? Тресе ли при ускоряване ?
Скоро ще се скъса коя и да е. Има ли едни метално гумени хуйни по средата ?

Удари десетката, отляво е, да, и тресе, а почна и каре да дърдори. Волана при излизане от завой с газ леко удря, като от крива гума, но знаеш че не е от крива гума. Да я хвърла, дейва, аз коли отдавна не съм продавал, на гробницата ще дадат 100 лева за нея.



Тема Re: що е то?нови [re: tirtirlin]  
Автор ShokoLada (лято..)
Публикувано22.10.17 21:08




е критерии за магарета нямам...: ))
оттам отпадат и лостовете, моловете и лисиците...: )))
понимаеш?



Тема Re: що е то?нови [re: dama spatia]  
Автор ShokoLada (лято..)
Публикувано22.10.17 21:16



е то тези групи са си просто групи...не пиша в тях..но пък ми показва информация те какво пишат...та и в 10 да ме включи все тая...
еее то времето си е мое...само то май ни принадлежи..та гледам да го използвам както аз намеря за добре...но за хубавите неща винаги имам време..: )))
а относно пичовете в тубата...мии Лео го открих случайно...както и много други неизвестни за мен..а сигурно ще има и още..които ще ми харесат..но трябва да ги чуя преди това...


и така..



Тема Re: що е то?нови [re: h1685614trbvmcom]  
Автор tirtirlin (старо куче)
Публикувано22.10.17 21:17



Глава на двигателя. В една тема няма само една тема.

Дърдори ? Каре разкажи, опиши ?

Кадърен си, мож ли ги свалиш и двете ?

Не хвърляй стара кола ако купето не гние. Нови коли карат само жени и мъже с меки китки. Можеш ли да заваряваш, знаеш ли BOHLER,STP, ESAP ? тоест отворен ли си като мен, мен ?

Майни тия хуини по средата, задържат вода и тече корозионен процес.

Бахти ! Благодара на Бог, почвам се чувствам по умен от теб, Рамбо Американски !





Тема Re: що е то?нови [re: tirtirlin]  
Автор h1685614trbvmcom (Гераско)
Публикувано22.10.17 23:02



Ся ръбят нитове, един да се скъса, пада главата и я захапват зъбчатките
С малко ресурс чета, отне ми повече цикли да съобразя че главата на нита, а казано е ясно.

Можеш ли да заваряваш, знаеш ли BOHLER,STP, ESAP
Не стига време, бодеш ме в сърдечната облас с тия въпроси. Разбрах що жените гледат сапунени арии. Наблюдавам себе си, по аналогия, жената е мъж без инвентар. Заспивам на ютубе, филмчета за металообработка, заврки, фрези, стругове, има такива с часове пускат стружка. Ако много преуморен, пускал съм си дизел на празен ход. Значи, това е нереализирания шофьор на камион в мене, заедно сстугара, фрезиста, заварчика, кранист немога, вие ми се свет от високо.



Тема Re: що е то?нови [re: h1685614trbvmcom]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано01.02.18 21:44



Взе да щрака много злобно, смених полуоската. Баси кефа да се поомажеш, гаечни ключеве, щанга, чук, клещи.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.