Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:58 01.05.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Вашата окраска  
Автор Baldrian ()
Публикувано20.10.17 00:37



В животинския свят мъжкарят често е пъстър, наперен, суетен...Женската често е по - прибрана, семпла, не така атрактивна...Погледнете лъва...А пауна...


Забелязвам една много трайна тенденция в никовете...Мъжките масово са черни. Тук не така много, но в 40 - 50 е сигурно 80%. В клубовете за политика повече...Много, много черни никове.

При женските е обратно...Черното е екзотика...

Харесвам черния цвят. Придава стил и тежест...Харесвам и синия, зеления, червения...Май харесвам всички цветове.

Как избрахте окраската си дами и господа?
Имате ли обяснение защо така сте се спретнали?

Аз за моят ник имам. Значението му - валериана е твърде спокойно. Вероятно балансирам

Посочи ми коафьора си, за да ти кажа какъв си!

Тема Re: Вашата окрасканови [re: Baldrian]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано20.10.17 01:47



Харесва ми зеленото - пролет, свежест, мекота и свобода. Като направиха цвят за никовете, си го лепнах веднага. Пишех нерегистрирана, може би заради цветовете да съм си направила профила даже, не съм сигурна. Упреквали са ме за това, че пиша в зелено... ми харесва ми, мекичко е такова, мое си е. В моменти на гадост и мрачност съм била и черна. Но за кратко. Ярък ник не бих си направила. Точно както и ярки дрехи не нося.



Тема Re: Вашата окрасканови [re: Baldrian]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано20.10.17 05:15



Никът ми беше тъмносин. Боядисах си го в такъв цвят още щом се регистрирах във форума, защото ми е любим.

Преди 10 месеца премина в зелен във връзка с малка промяна на положението ми в един клуб. Реших да не го пипам, оставих го така, все пак зеленото е друг харесван цвят от мен, а и не смея много-много да си ровичкам в профила, поради голяма вероятност от самобъгване.
Дори не съм успяла да сменя първата си буква на главна. Веднъж, докато опитвах, някакви наклонени чертички, по три броя от всяка страна, се появиха в началото и в края на мисълта на Лермонтов. И дълго време си стоях така, ако помните.



Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: Вашата окрасканови [re: Baldrian]  
Автор dama spatia (зеленоока)
Публикувано20.10.17 07:49



Привет!

Да си призная, не съм се замисляла за окраската на ника ми. Не ми е минавало на ум да го оцветя. Добре ми е така, а има връзка и със самият ник Хубав и успешен ден



Тема Re: Вашата окрасканови [re: Baldrian]  
Автор tirtirlin (старо куче)
Публикувано20.10.17 09:24



Абе цвят, не стига че сме с пера по гърба и ходиме боси.





Тема Re: Вашата окрасканови [re: Baldrian]  
Автор ShokoLada (лято..)
Публикувано20.10.17 10:01



нямам окраска...или всички окраски са мои.. Харесва ми разнообразието. Ето и сега съм с ново роклЕ...: )))
Добро утро...
петък е и трябва да му се насладим...а и Слънчице има...: )
а какви са цветовете на нощта....: )))


хубав ден..: )



Тема Re: Вашата окрасканови [re: Baldrian]  
Автор Alice in WL (упорита)
Публикувано20.10.17 10:49



Аз предпочитам тук да съм сива и скучна. В реала съм ефектна и привлекателна, което много ме изморява на моменти...



ad infinitum ...


Тема Re: Вашата окрасканови [re: Alice in WL]  
Автор tirtirlin (старо куче)
Публикувано20.10.17 11:10



В реала съм ефектна и привлекателна, което много ме изморява на моменти...


Крива хава е.


Да си привлекателен не е вина на привлекателния, а на привлечения. Що та влече бе, бозайник ! Начи нещо ти няма, не си си достатъчен, липси имаш. И нагло търсиш някой ти ги запълни, липсите.
Да си привлечен е консумация в аванс, употреба в аванс, тва като да си жаден за бира, че ти вече си я изпил в съзнанието, мръстник.
Тва като да държиш списание "Плейбой" . Не барай списанийто, мръстник ! Че ти ги ебеш на ум бе, нетълий срам !






Мисли за мислите, и мисли за бирата.


Мисля ,следователно съществувам.
Мисля ! Значи осъзнавам че мисля.
Не мисля нищо друго,мисловният ми поглед е взрян само в съмнението дали наистина мисля.
Фокуса на провиждане е насочен от самите мисли към тях самите чрез огледалото каквото те могат да бъдат.
Котка която гони опашката си ,но усеща че е в движение,усеща се жива.

Мисля без да се насилвам,мисля без да ме насилват да мисля /примерно със задачи по математика/ мисля дали мисля,щото интуитивно чувствам, че отговорът ще е положителен.
Интуитивно ли казах ?
Кой по дяволите в мен си осмелява да мисли преди да съм си помислил ?
Мислите които премятам мои ли са,или аз съм на мислите?
Аз ли ги премятам ,или те ме премятат ?

Ако сега реша да си отворя бира ,-това аз ли съм го решил ,или мислите решават че за тях ще е добре ако аз си отворя бира.
А че ще е добре да си отворя бира е несъмнено,защото е извън съмнение.

Интуитивно някой в мен е изпил тази бира още преди да я отворя.
Нетърпеливи мисли !
Изконсумирали са предварително кефа от бирата която след малко ще отворя ,защото какво е организмът ? Генератор на нужди!
Всъщност нуждите ,липсите, са отварящият се обем в който мислите могат да осъществят инвазията си.
Мислите се нуждаят от материалният свят ,материалният свят е създаден и поддържан всеки миг заради мислите и не може и секунда без Онази най Голяма Мисъл на която всички мисли са просто периферия и окончания.
Мислите не могат без бира!Иначе бирата не би съществувала в свят създаден от мислите!

Така говорят моите мисли!Мамка им!Искат бира


Редактирано от tirtirlin на 20.10.17 11:12.



Тема Re: Вашата окрасканови [re: Bezsynna]  
Автор Baldrian ()
Публикувано20.10.17 13:48



и при теб е баланс някакъв между ник и цвят...безсънна дама в зелено



Посочи ми коафьора си, за да ти кажа какъв си!

Тема Re: Вашата окрасканови [re: saksun]  
Автор Baldrian ()
Публикувано20.10.17 13:49



студената гама...


светъл тип ли си?

Посочи ми коафьора си, за да ти кажа какъв си!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.