Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:12 05.06.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: за дрехатанови [re: Baldrian]  
Автор tirtirlin (старо куче)
Публикувано22.10.17 21:26



Екстра е държавата. Всички детски мечти си осъществих тук.
Дори психология и философия изучих, а мисленето е по доброто зрение.

Прочети " Философски новели" на Волтер, той даже не е философ, водят го мислител, готин много, като мене.





Тема Re: за дрехатанови [re: SteepRoad]  
Автор tirtirlin (старо куче)
Публикувано22.10.17 21:33



Стига са дръвчи бе пич, тва е андронен комплекс, дай да ти дойда да ме набиеш ?

Родопите е най добрият избор.

Цялата кондика в обществото, че и пари трябва се печелят, а по тая тема, незнайно що, по форумите теми няма.



Тема Re: за дрехатанови [re: tirtirlin]  
Автор SteepRoad (♃)
Публикувано22.10.17 21:54



Стига са дръвчи бе пич, тва е андронен комплекс, дай да ти дойда да ме набиеш ?

Ти ли го измисли тоя комплекс?

Родопите е най добрият избор.

Всичко зависи. Дори подчовек като чифутът Щайни се е досетил, че всичко е относително. За теб може да е най-добрия избор. Но за мен не е.

Цялата кондика в обществото, че и пари трябва се печелят, а по тая тема, незнайно що, по форумите теми няма.

Какво трябва и не трябва е отново фатмашка тема, така че не мога да съм в тон.



Тема Re: за дрехатанови [re: Baldrian]  
Автор SteepRoad (♃)
Публикувано22.10.17 22:00



Да, силно подценен е. Преди наскоро да видя с очите си, мислех, че е една тепсия (нещо като тези безполови създания, които влачат по модните подиуми). Обаче се оказа магия. Не казвам нищо за Родопи и другите планини, просто не са моето място.



Тема Re: за дрехатанови [re: SteepRoad]  
Автор tirtirlin (старо куче)
Публикувано22.10.17 22:04



Живееш в заблуда, но това е твоята заблуда, и аз те оставям. За твое равновесие, приеми че аз съм пациент, и че съм глупав.



Тема Re: за дрехатанови [re: tirtirlin]  
Автор SteepRoad (♃)
Публикувано22.10.17 22:11



Ни най-малко не се тревожи за моето равновесие. То е в изобилие. Особено днес. Глупав не, по-скоро тъпашки упорит, което подсказва трудно преодолимо желание за себеизтъкване. Приятелски съвет - не си мери гагата с никой, защото всичко, което доказваш, е само на този в огледалото.



Тема Re: за дрехатанови [re: SteepRoad]  
Автор ShokoLada (лято..)
Публикувано22.10.17 22:23



Приятелски съвет - не си мери гагата с никой, защото всичко, което доказваш, е само на този в огледалото.
Общоприето клише, нищо повече. В повечето случаи човек не доказва нищо, защото знае, че смисъла е нулев.
Съжалявам за включването, но понеже доста започва да се среща това клише с това огледало и реагирах.
Но пък има и друга гледна точка, егоцентриците обичат да се оглеждат във всичко, но го правят с криви огледала.



Тема Re: Вашата окрасканови [re: Baldrian]  
Автор Secret face73 (Human)
Публикувано25.10.17 03:37



Обичам черния цвят. Но също синия, червеният, зеленият и сивият.
Доста сиви дрехи имам. Но си имам стил, кое с кое да комбинирам.
Преди време на мода тук беше да ходят тинейджърите норвежци с червени кецове и сини дънки, норвежкото знаме.
Аз един ден като се опнах с бяла тениска -България на три морета, зелени къси камуфлажни гащи и червени кецове и им скрих топката на работата.
Нещо норвежки моди сте имали. И аз имам българска мода, им рекох. И с шапка на Цска със звездата на нея. Сигурно са ме взели за комунист.






Тема Re: Вашата окрасканови [re: Secret face73]  
Автор Baldrian ()
Публикувано25.10.17 13:21



само така!
трибагреника трябва да се носи!



Посочи ми коафьора си, за да ти кажа какъв си!

Тема Re: Вашата окрасканови [re: Secret face73]  
Автор dama spatia (зеленоока)
Публикувано25.10.17 15:26



Имам един познат 50 и кусур годишен. Та той и до ден днешен ходи с червени маратонки и вони на одеколон






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.