Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:17 14.05.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: Ама че!нови [re: Bezsynna]  
Автор dama spatia (зеленоока)
Публикувано18.10.17 20:00



Обаче...... днес е сряда. Денят почти си е отишъл, което означава, че остават малко дни до почивните. Мине ли сряда, за мен седмицата почти си е минала.



Тема Re: Ама че!нови [re: dama spatia]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано18.10.17 21:04



Още съм на работа, кога беше 17.00ч.


Ще пусна тема в психоанализата - самоубивам се с работа заедно с колежката на третия етаж, а охраната на сградата спи докато работи . Дано ми помогнат с доброжелателно отношение



Тема Re: Ама че!нови [re: Bezsynna]  
Автор tirtirlin (старо куче)
Публикувано18.10.17 21:12



Постоянно нося тежести. Тва откак бях хамалин на Товарна гара, години и тонове. Примерно да ми кажеш хиляда тона, ми тва е човешка приказка, четириосов вагон цимент е 64 тона, и тия хиляда тона не са дори двайсет вагона.

Сега пак ще свалям ръкави от заден мост. Мястото им на тавана, но най вероятно ще ги кача за сега на вторият етаж.

Като тежкоатлет, тонове цимент, калцинирана сода, бентонит, карбамид, троен суперфосфат, леярска глина.........ма по тежка работа, и по плашна, от тва да дигнеш два женски крака, тва просто не е човешко.


Редактирано от tirtirlin на 18.10.17 21:12.



Тема Re: Ама че!нови [re: dama spatia]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано18.10.17 21:36



Много ми е странно да чакам събота и неделя. От години съм в режим с почиване когато може, а не когато всички почиват. Но сега наистина - сряда е. Малко остана!





Тема Re: Ама че!нови [re: holi_day]  
Автор dama spatia (зеленоока)
Публикувано18.10.17 21:42



Оф, тежка е твоята .

Охраната спи, щото има кой да я пази



Тема Re: Ама че!нови [re: holi_day]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано18.10.17 21:43



Ще успееш ли да свършиш така, че да си спазиш планираното почиване в следващите дни?



Тема Re: Ама че!нови [re: Bezsynna]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано18.10.17 23:13



Надявам се след 30 мин. да си тръгна






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.