Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:09 18.05.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема За недостатъцитенови  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано08.10.17 17:42



Да забравяш да си миеш зъбите? Да започваш всяко изречение с "не"? Едното ти ухо да е по-голямо от другото?

Какво като навик или черта имате, за което знаете, че трудно се понася? Или какво намирате у другите за недостатък? Някои ръбатости си имат фенове, броят се от определено количество хора за плюс, докато повечето от околните пък биха казали, че са проблем. Лично например не понасям ръце след миене да се тръскат и да мятат вода навсякъде по пода, вместо да се избършат. В себе си не понасям липсата/забавянето на контриращи реакции. И не помня имена, докато не ми се кажат няколко пъти. В "Мис таен агент" Сандра Бълок се хилеше с особено носово похъркване, за едни грозно, за други забавно. Някакви ваши примери? Неща, които у някого не бихте понесли изобщо или поне такива, преглъщането на които би било компромис.



Тема Re: За недостатъцитенови [re: Bezsynna]  
Автор T a n y a (Таня)
Публикувано08.10.17 18:17



прекалееено добра съм. :))



Тема Re: За недостатъцитенови [re: T a n y a]  
Автор blood2 ()
Публикувано08.10.17 18:27



Не си.



Тема Re: За недостатъцитенови [re: Bezsynna]  
Автор tirtirlin (старо куче)
Публикувано08.10.17 18:36



Мързелив и глупав съм. Когато се трудя ми е тежко, а и неприятно. Ако ще се мисли, предпочитам да платя на някой друг, адвокат, архитект, депутат.......ама нямам пари де, отделно пък съм и стиснат, и се изнервям от проблеми и труд.

Ся съм се ударил поне осем пъти. Свалям осем ресьорни пакета.

И забравих ! Прекалено съм инициативен, по скоро бях.

Разбрах, вещите които притежаваме, и те притежават нас .И къде и се обърнеш, - свобода няма ! и баш па в тоя момент се сещаш, че отгоре на тва си и женен, и то представи си, за собствената жена.





Тема Re: За недостатъцитенови [re: blood2]  
Автор T a n y a (Таня)
Публикувано08.10.17 18:40



допускам да има и мнения, различни от моето :))
Възможно е да има и деликатни грешки в моите докадки. :))



Тема Re: За недостатъцитенови [re: Bezsynna]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано08.10.17 19:12



Изненадан съм от себе си, дори се чудя че го казвам - не знам недостатък който не мога да преживея ако има достатък без който не мога да живея. Драматичен, сапунен изказ, но идеята е ясна.

А, в писмената култура, едно нещо, само едно единствено нещо ме прави луд петел - тире с интервали когато се ползва за превъзходна степен. Спъва ми се четмото и падам по чело и падам в подписа на потребитела, докато стана си разтрия натъртеното и се върна да преосмисла главата ми пълна със съждения вдъхновени от Стоичков. Понеже питаш, не мога ти откажа, инак на никойго не съм казвал.



Тема Re: За недостатъцитенови [re: tirtirlin]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано08.10.17 19:16



в тоя момент се сещаш, че отгоре на тва си и женен, и то представи си, за собствената жена.
Ако не може и да кара кола с ръчни скорости, напълно ти подкрепям положението. Това автоматично прави автопарка ти с неколко коли повече.



Тема Re: За недостатъцитенови [re: T a n y a]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано08.10.17 19:24



Прекалено? Значи направо недостижима! Аааааа, голям недостатък!!





Тема Re: За недостатъцитенови [re: tirtirlin]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано08.10.17 19:28



Въпреки честото ти вмъкване на уж хапливи коментари относно мъжкото състояние на жененост, оставам с вчепатление, че си така горд с жена си, че ти се иска да я клонираш, за да са няколко.



Вагарец. Тоз инициативния ти.



Тема Re: За недостатъцитенови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано08.10.17 19:34



А лошото възпитание? Тя да има безкрайни крака, а докато вечеряте, да си бърка в носа?

Недей така идеално, все нещо има, което би натежало срещу достатък.

Аз умирам, когато слагат запетайка между "така" и "че", ама наистина ме влудява това. Или между "въпреки" и "че". Не се научиха! И твойта запетаица СЛЕД "а" не е на място. Само да отбележа де, не ти го смятам за недостатък.

Обичам да не ми отказваш!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.