Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:04 18.05.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Опасен секс!нови  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано30.09.17 15:13



Привлече ли ви заглавието, а?!!



Обикновено не коментирам разни новини, но тая ме уби и не мога да не я споделя:


Британската астронавтка Хелън Шърман нарече секса главна опасност при колонизацията на Марс.
Да падладейш! Ний на секса разчитахме, а то не трябвало, че опасен. Да ти се счупи корабът пътьом, да затриеш храната, да ти се прецакат животоподдържашите системи са някакви незначителни тъпотии, да не бъдем дребнави, това сексът ще е главната заплаха за мисията.


Освен това от НАСА трябва доста да са се изчанчили, за да твърдят, че жените се разбират по-добре помежду си отколкото мъжете. Прочетете все пак, да не цитирам наред, не е твърде дълго. Не пише кого са проучвали - ако пет жени са в Антарктида и животът им зависи от сплотеността, нормално да си тушират конфликтите. Или пък банда амазонки в самотна американише провинция, еле ако са някакъв култ, може да са дали обет за мълчание, да живеят в поединични землянки и да няма как да се скарат, знае ли човек. Като ми кажат в някое съобщение за поредно изследване, че са запитали стотина души, започвам неудържимо да се смея, честно. Тия дори не пишат къде какво са наблюдавали. Наистина ли помежду си мъжете имат повече конфликти от жените, вий какво ще кажете?



Тема Re: Опасен секс!нови [re: Bezsynna]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано30.09.17 16:01



аз... таковата... ми... хахаха... случайно отворих темата
клик наоколо, клик и баааам в нея
край! никакво пътуване до марс
отказах се
ще изпратим блъди
лошото е, че сноу иска да се запознае с него и тя ще се качи, ако ще и нелегално да е, на ракетата



Тема Re: Опасен секс!нови [re: holi_day]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано30.09.17 16:13



Тъкмо си виках - тия хора няма начин да са станали чак толкова сериозни, хич пък никой да не ми влезе в темата!

Ужас, лошо заглавие, лошо, само случайно заблудена клубарка намина.

Мислиш ли, че мъжете се карат помежду си повече отколкото жените? Нямам навика да дъвча дълго и разпитвам и убеждавам, демек особено усърдно тема да водя..., та няма да те мъча много, само да те запиша с мнение да си сверя часовника.


А Блъдич може да иде където си иска, виждам му ника и вече автоматично се уморявам, нимоа повече да реагирам, не го виждам и толкоз.



Тема Re: Опасен секс!нови [re: Bezsynna]  
Автор ShokoLada (лято..)
Публикувано30.09.17 16:18




така де..секса е опасен!
хората на земята трябва да са нещастни, а на Марс още по-нещастни...: )))
а факт е че се чувствам по-добре в женска компания, отколкото мъжка...о, общество..о, нрави...дали не ме направихте гейка?!?...: )))
какво ли ще каже НАСА за това....



Тема Re: Опасен секс!нови [re: Bezsynna]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано30.09.17 16:34



може би мъжете се карат по-рядко, но за неща като разделяне на бизнес, жена, политика, принципи...
жените сякаш се карат повече за казани думи и тълкуванията им, както и за това пред кого са казани и как изглежда всичкото това





Тема Re: Опасен секс!нови [re: Bezsynna]  
Автор M1l1tary M1nD (riposte)
Публикувано30.09.17 16:55



Журналистически тъпотии.

При жените, като физически по-слаби същества, плетенето на интриги и настройването на хора един срещу друг им е някак по-присъщо. Мъжете си решаваме проблемите по-директно, по-бързо и по-устойчиво(ако няма намесени жени).

Ако трябва да избирам, между екип от мъже с една жена в него и екип от жени с един мъж в него, бих избрал екипа с единия мъж, дори ако не съм аз този.

...and that\\\'s all just fine as long as you got something to salute, huh?

Тема Re: Опасен секс!нови [re: Bezsynna]  
Автор Ludo2 (бях svestna)
Публикувано30.09.17 17:05



Сериозен проблем си е!
К`во правим със силикона, а? А размера, посоката, позата? А толкова народ да те гледа и да ти дава акъл? А телесните течности? А по групи, може ли, ако се настигнат де

. Ей, ама не подценявайте тези сериозно опасни неща!

Леле, как заглавно лъжеш!



Тема Re: Опасен секс!нови [re: Bezsynna]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано30.09.17 18:55



Има изследване на американското НАВИ, от '70-те някъде. Имах го на хартия, даде ми го бивш нейви офицер. Почват да смесват екипи и наблюдаваната променлива е вероятността мисията да бъде завършена успешно. При добавяне на жени в екипа успеваемостта се повишава докато се стигне до около 1/4 жени в екипажа, тогава е най-висока. След това тръгва надолу и при достигане на 50% жени, успеваемостта на мисията пада под тази на екип само от мъже. Може да бъркам процентите, повече от 10 години откак го четох, но тенденцията е вярна.



Тема Re: Опасен секс!нови [re: Bezsynna]  
Автор Baldrian ()
Публикувано30.09.17 19:13



притесних се



Посочи ми коафьора си, за да ти кажа какъв си!

Тема Re: Опасен секс!нови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано30.09.17 19:34



Има логика.

Жените трябва да са достатъчно много на брой, за да могат да влеят техния начин на мислене и интуиция в общото дело. Но същевременно и да са достатъчно малко, за да не успеят да проявят лошите си черти като злоба, формиране на женски групички и интриги, които биха съсипали колектива.

В ,,Седморката на Блейк" бяха петима мъже и две жени - Джена и Кали. Ето ти пример.



Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.