Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:22 17.06.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема За недостатъците  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано08.10.17 17:42



Да забравяш да си миеш зъбите? Да започваш всяко изречение с "не"? Едното ти ухо да е по-голямо от другото?

Какво като навик или черта имате, за което знаете, че трудно се понася? Или какво намирате у другите за недостатък? Някои ръбатости си имат фенове, броят се от определено количество хора за плюс, докато повечето от околните пък биха казали, че са проблем. Лично например не понасям ръце след миене да се тръскат и да мятат вода навсякъде по пода, вместо да се избършат. В себе си не понасям липсата/забавянето на контриращи реакции. И не помня имена, докато не ми се кажат няколко пъти. В "Мис таен агент" Сандра Бълок се хилеше с особено носово похъркване, за едни грозно, за други забавно. Някакви ваши примери? Неща, които у някого не бихте понесли изобщо или поне такива, преглъщането на които би било компромис.



Тема Re: За недостатъцитенови [re: Bezsynna]  
Автор T a n y a (Таня)
Публикувано08.10.17 18:17



прекалееено добра съм. :))



Тема Re: За недостатъцитенови [re: T a n y a]  
Автор blood2 ()
Публикувано08.10.17 18:27



Не си.



Тема Re: За недостатъцитенови [re: Bezsynna]  
Автор tirtirlin (старо куче)
Публикувано08.10.17 18:36



Мързелив и глупав съм. Когато се трудя ми е тежко, а и неприятно. Ако ще се мисли, предпочитам да платя на някой друг, адвокат, архитект, депутат.......ама нямам пари де, отделно пък съм и стиснат, и се изнервям от проблеми и труд.

Ся съм се ударил поне осем пъти. Свалям осем ресьорни пакета.

И забравих ! Прекалено съм инициативен, по скоро бях.

Разбрах, вещите които притежаваме, и те притежават нас .И къде и се обърнеш, - свобода няма ! и баш па в тоя момент се сещаш, че отгоре на тва си и женен, и то представи си, за собствената жена.





Тема Re: За недостатъцитенови [re: blood2]  
Автор T a n y a (Таня)
Публикувано08.10.17 18:40



допускам да има и мнения, различни от моето :))
Възможно е да има и деликатни грешки в моите докадки. :))



Тема Re: За недостатъцитенови [re: Bezsynna]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано08.10.17 19:12



Изненадан съм от себе си, дори се чудя че го казвам - не знам недостатък който не мога да преживея ако има достатък без който не мога да живея. Драматичен, сапунен изказ, но идеята е ясна.

А, в писмената култура, едно нещо, само едно единствено нещо ме прави луд петел - тире с интервали когато се ползва за превъзходна степен. Спъва ми се четмото и падам по чело и падам в подписа на потребитела, докато стана си разтрия натъртеното и се върна да преосмисла главата ми пълна със съждения вдъхновени от Стоичков. Понеже питаш, не мога ти откажа, инак на никойго не съм казвал.



Тема Re: За недостатъцитенови [re: tirtirlin]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано08.10.17 19:16



в тоя момент се сещаш, че отгоре на тва си и женен, и то представи си, за собствената жена.
Ако не може и да кара кола с ръчни скорости, напълно ти подкрепям положението. Това автоматично прави автопарка ти с неколко коли повече.



Тема Re: За недостатъцитенови [re: T a n y a]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано08.10.17 19:24



Прекалено? Значи направо недостижима! Аааааа, голям недостатък!!





Тема Re: За недостатъцитенови [re: tirtirlin]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано08.10.17 19:28



Въпреки честото ти вмъкване на уж хапливи коментари относно мъжкото състояние на жененост, оставам с вчепатление, че си така горд с жена си, че ти се иска да я клонираш, за да са няколко.



Вагарец. Тоз инициативния ти.



Тема Re: За недостатъцитенови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано08.10.17 19:34



А лошото възпитание? Тя да има безкрайни крака, а докато вечеряте, да си бърка в носа?

Недей така идеално, все нещо има, което би натежало срещу достатък.

Аз умирам, когато слагат запетайка между "така" и "че", ама наистина ме влудява това. Или между "въпреки" и "че". Не се научиха! И твойта запетаица СЛЕД "а" не е на място. Само да отбележа де, не ти го смятам за недостатък.

Обичам да не ми отказваш!



Тема Re: За недостатъцитенови [re: Bezsynna]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано08.10.17 19:47



А лошото възпитание? Тя да има безкрайни крака,...

Е, чак пък да не мога да живея без ени крака, плюс тва аз съм ориенталец, не съм по дългите крака.

Беше си поставила колената така, че тазът му не можеше да доближи Венерини Владения. Грешно ли е?

Слагм запетайка нясекъде където си поемам въздух докато пиша, слушай ме как дишам





Тема Re: За недостатъцитенови [re: Bezsynna]  
Автор T a n y a (Таня)
Публикувано08.10.17 20:02



имам и няколко забележимо по-малки :))



Тема Re: За недостатъцитенови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано08.10.17 20:16



Краката е само дума, някакъв достатък. Да разбирам ли, че няма да понесеш лошо възпитание? Айде отговори еднозначно де. Има ли желан достатък, който да те накара да преглътнеш лошо възпитание. Грубиянщината би ли си заслужавала нещо друго, опитвам просто да си го представя.

Дишай, дишай, запетайките да са ти проблемът. Проблем е, че това с коленете не го разбрах!

Но схванах! /това вече редакция/. Има значение смисълът на изречението! Не ми се дава пример, ама си достатъчно грамотен, за да си разбрал /пък и да си виждал!/ за какви други случаи на тия запетайки говоря.

Редактирано от Bezsynna на 08.10.17 20:18.



Тема Re: За недостатъцитенови [re: T a n y a]  
Автор blood2 ()
Публикувано08.10.17 20:20



Искам добра жена, но няма.



Тема Re: За недостатъцитенови [re: Bezsynna]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано08.10.17 20:59



Да разбирам ли, че няма да понесеш лошо възпитание?

Ще стигнем до дамата в обществото и каквотамбеше в леглото


Жената трябва да е възпитана, мъжът може, дори понякога се налага да е простак. В обществото.

Свенливата жена е възпитана, а това привлича мъжа както бистър поток жаден, ранен хайдутин.

Разбрах те аз за запетайките, разхвърляно ги ползвам, сипвам на око



Тема Re: За недостатъцитенови [re: Bezsynna]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано09.10.17 01:22



Какво стана сега, не отговорих ли? Ти що нямаш недостатъци, не си ли даваш сметка някой щтсе подразни?

Сетих се, едното ми ухо наистина по-голямо, или може би по-криво. Ушните миди, аз миди не обичам, въобще морски дарове. Риба обичам, но никъв рибар не съм. Лових шарани с голи ръце когато изпуснаха язовира, нивото на барата беше стигнало до чатала. Един чувал от амониева селитра с риба довлякох вкъщи, баба ми се видя в чудо какво да прави с нея. И един два тлъстолопа имаше, не знам как е книжовно да се напише това животно.

Мога да кола кокошка, петел, патица, агне, дори да одера. Прасе съм държал задните крака, но и него мога да дера. Пърла глави с бензинова лампа. Няма те оставя да умреш от глад, тоест.





Тема Re: За недостатъцитенови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано09.10.17 03:25



Почетох при съседите, атмосферата ми натежа и се изнесох. Напомня новото ми работно място. Ти веднъж нещо ме хапна на тема екипност... а най-шефката разчита да стиковам и помиря персонала. Та се замислих с тия назъбени хора наистина ли ще стане. За щастие точно тогава детето се прибра и ме спаси да се поотръскам. Понякога не понасям навика си да мисля, гледам екрана и мисля за нещо през девет планини в десета, и мълча дълго, това и на живо може да ми се случи, не губя разговора, но едновременно съм някъде, вероятно е недостатък, виж как се върнах обратно в темата.



И да, разбира се, че отговори. Отгоре вече каза, че би понесъл всичко, ако намираш друго по-важно, което си заслужава. И така го приех. Не ми се искаше да почна да те разпитвам. Не че не мога! А последният ти абзац е трогателен, на път съм да се разлигавя, но гледам да не се разпускам.

Мога да предложа да споделиш свой недостатък. Аз все пак си признах за цели два. И едното ми ухо е по-голямо, и не знам да готвя нищо рибешко. Докарах ги до четири, а сигурно има още! Не се чувствай длъжен, само те закачам. Съвсем ясно е, че у хората, на които държим, малките неща не могат да ни пречат. Но понякога уж малки неща се оказват толкова важни, че променят погледа ни към самия човек. И тук се сещам за някого, на когото държах, който заяви, че Валентин е шибан празник и той не го уважавал, затова не ми купил цветя, а аз имам рожден ден тогава. Това прекрасно изявление точно в деня. И достатъците му изпушиха категорично. Такива неща ми се въртят. Хем е въпрос на отношение, хем си е качество на самия човек. Може да не обича да слага ръка на устата като кашля, това не е нещо трагично, но ако кашля срещу теб, е неуважение... което вече прави лошия навик не лесно търпим. Достатъчно дълго ли писах, за да се реванширам за мълчанието? Мога и по-дълги да почна да ги редя, но след три часа трябва да ставам, така че благодаря ти за компанията и изчезвам.



Тема Re: За недостатъцитенови [re: Bezsynna]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано09.10.17 06:13



гледам екрана и мисля за нещо през девет планини в десета, и мълча дълго,

A добре добре, успокоих се, и аз се заблейвам.



Тема Re: За недостатъцитенови [re: Bezsynna]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано09.10.17 08:30



мъжете са недосетливи, а си имат и толкова задачи за решаване, и не трябва да чакаме да измислят какво ние искаме
аз още в началото преди 30 години си казах, че искам цветя и получавам за всеки празник букет рози
с подаръците също, дето ще ми купи някой тиган и после ще се озове в травматологията, предпочитам ясно да си кажа желанието
предната седмица му поръчвам парфюм "животът е прекрасен", а той на другия ден ми се обажда по телефона "мило, няма такъв парфюм - "пътят към щастието"
бързо изяснихме грешката


не чакай, а си казвай какво искаш и всичко става по-лесно



Тема Re: За недостатъцитенови [re: Bezsynna]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано09.10.17 08:38



мога да живея с недостатъците си, те са в мен, за да ми улеснят живота
ако ми пречат - тогава ги променям



Тема Re: За недостатъцитенови [re: snowprincess]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано09.10.17 09:29



не чакай, а си казвай какво искаш и всичко става по-лесно

Тоя урок си го знам!

Но човекът трябва да държи на теб, за да приеме, че нещо ти е важно. Ако по-важен си е той, е огорчително. Да не би тепърва да чувам, че мъжете не си падат по китки. Един не тачел празника, друг бил твърде уморен, за да търси цветя, трети не знаел откъде да вземе в ден, в който на всеки ъгъл до среднощ се продават, айде холан. На последния направо му се помолих да си запише някъде, че много искам понякога да ми купува цветя, и той пропусна на рождения ми ден. Не че това е достатъчна причина за отблъскване, но се пада съществена. Ний да си спазим принципите /тип мразя го тоя ден/ и да си съхраним личното спокойствие /може да съм на работа срещу пазар, да съм с кола и да ми е на три крачки центърът, но цветя да ти търся не ми е приоритет/, та кел файда човек като си казва.

Една колежка ми разказа за съпруга си /лека му пръст, за съжаление/ как като забравил веднъж да й купи цветя, се извинил със среднощно излизане за дюнер, без оправдания /оправданията са толкова зверски неприятни!/, просто казал, че съжалява, утре ще ти купя, сега ела да хапнем и да те усмихна. Ми няма хънта-мънта, виж ква велика причина ще ти сервирам. Напротив, сгреших, но те обичам, съжалявам и ще се реванширам. Аз мога да купя въдица или инструмент, а на тях ще им окапят зъбите като купят цветя, въпрос на принцип ще каже някой, така съм го и чувала, ми не, да стискаш подобен незначителен принцип не е достойнство, недостатък е.

Май се налага да резюмирам в тон с темата /а не само за пустите ми цветя/ - нежеланието за компромис и виренето на носа тип мойте принципи и навици са по-по-най-единствено важни е голям /според мен/ недостатък.


Явно не ми се излиза, щом пиша дълго!

Понеделниииик!



Тема Re: За недостатъцитенови [re: Bezsynna]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано09.10.17 11:24



следвщият урок е, че никой няма да промени принципите си заради теб, а само ако разбере, че ще спечели повече от промяната
не чакай, а го води в цветарницата, избирай си най-хубавия букет, и после за награда го скъсваш от секс, може още в колата
повече няма да чуеш, че не обича да купува цветя, това ще му е любимото





Тема Re: За недостатъцитенови [re: Bezsynna]  
Автор Alice in WL (упорита)
Публикувано09.10.17 12:20



Винаги се стремя да изглеждам добре, да бъда ведра и забавна с близки и колеги. Дори нещо да ми е зле или работите да не ми вървят, винаги съм усмихната.
Обаче това ми поведение често довежда до 'странични ефекти'. Съвсем невинни мои шеги се приемат твърде обидно от хора, главно защото в момента всичко им е криво по съвсем други причини, след което ми се нацупват...

Опитвам се да се справям и с българския правопис, защото от доста време съм в чужбина. За това много ми помагат клубовете.


За чужди черти, които ме дразнят? Побеснявам от времева неточност. И тази лоша черта я забелязвам и у двата пола, в условията на отлични транспортни комуникации. Колкото и да ви е чудно за жена, но аз мога много бързо да обличам и привеждам в приличен вид и винаги да съм точна на среща.
А в този виртуален свят, както навсякъде се размахват снимки, много ме дразнят такива с тъмни очила! Разбира се, не говоря за тъмните очила предписани по мед. причини.

ad infinitum ...


Тема Re: За недостатъцитенови [re: Alice in WL]  
Автор blood2 ()
Публикувано09.10.17 15:33



Мечтаеш ли да имаш семейство и съпруг.

Редактирано от blood2 на 09.10.17 15:34.



Тема Re: За недостатъцитенови [re: snowprincess]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано09.10.17 15:47



Моля? И що за принцип е НЕкупуването на цветя?
Виж, винаги можеш да кажеш на някого, че сам си е виновен. Ама разбира се. Що да не го обърнем. Тя не е казала, не е поискала, не го завела за ръчичка в магазина. И най-нахално не се сетила да си плати жеста със секс, срамота!

Ох!

Не е смешно.

Въпросът е кой какво не понася и ето аз не понасям това. Заради казаното от Гераско се замислям какъв достатък би затрил тоз недостатък, ноооо не се сещам, явно не е имало чак такъв. А иначе има жени, които не желаят рязан цвят, понеже цветята така били убити. Свят широк.



Тема Re: За недостатъцитенови [re: Alice in WL]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано09.10.17 15:57



Да се преструваш, че си добре когато си зле ли ти е недостатъкът?

Не отговаряш за настроенията на другите. Преди време казах нещо за чувствата за хумор на разните хора, няма какво толкова да се направи когато са различни.

Аз също се приготвям много бързо, но закъснявам. Пералня протича, някой с луда спешност звъни, изпускам ключовете зад дивана, токът спира, детето се прибира и реве, късам си ципа на панталона и не мога да го събуя, за да сложа друг /това вчера!/, умирам от корем, а чакам половин час за такси и каквото още не си се сетила. Много ми е неприятно, не е всеки ден, но съдба.



Тема Re: За недостатъцитенови [re: Bezsynna]  
Автор blood2 ()
Публикувано09.10.17 16:01



И аз си тръскам ръцете и не харесвам цветя. Мрази ме.

Редактирано от blood2 на 09.10.17 16:02.



Тема Re: За недостатъцитенови [re: blood2]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано09.10.17 16:10



У вас някой друг се пребива по мокрото и друг ходи подире ти да чисти, мен не ме засяга по никакъв начин. Остави.



Тема Re: За недостатъцитенови [re: Bezsynna]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано09.10.17 17:02



трябваше да сложа принцип в кавички





Тема Re: За недостатъцитенови [re: Bezsynna]  
Автор Alice in WL (упорита)
Публикувано09.10.17 17:13



В размисъл ме хвърли.


Ако се преструвам на нещо си, то това няма начин да не се хване и да стане още по-зле за мен. Ти не можеш ли да хващаш преструвки лесно? Смятам, че само най-талантливите актьори на света могат така да се преструват, та никой да не разбере. Следователно, когато се чувствам добре, аз наистина съм добре. Когато съм зле, се скривам някъде и никой да не ме вижда и по клубове не пиша.
И има различни хора. Когато някой не е добре му става още по-зле, ако види друг да пърха от щастие. А пък други, обратното, влошават се от чуждата мъка. Да се чуди човек как да не засегне някого.
Аз съм избрала усмивката.

Това с българско такси съм го преживяла и то точно, когато гонех самолет за Германия. Фирмата ми беше позната, а тогава няколко пъти им звънях да питам какво става, те все ми викаха ей сега идва. В последния възможен за мен момент дойде таксито и шофьорът още като отвори багажника да ми метне със замах вътре куфара и псуваше като каруцар как сега цяла София се юрнала да гони самолети, представи си.


ad infinitum ...


Тема Re: За недостатъцитенови [re: blood2]  
Автор Alice in WL (упорита)
Публикувано09.10.17 17:25



Ама разбира се! Пръскам се от мечти за семейство и съпруг, коя от коя по-розови.
Назад в мненията съм описала как си ги представям тия важни неща. От диамантения годежен пръстен, през важни неща като обзавеждане на кухнята, размер на хладилника и брачното ложе, та чак до дреболии като какви секс играчки са допустими в нощното шкафче.



ad infinitum ...


Тема Re: За недостатъцитенови [re: snowprincess]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано09.10.17 18:14



на lancome ли? - la vie est belle
любимият ми?
как пъ го уцели точно него





Тема Re: За недостатъцитенови [re: Bezsynna]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано09.10.17 18:23



толкова са многобройни недостатъците ми, че книга в няколко това мога да напиша


и кой от кой по-сериозен
но не би била интересна книга

колкото да се включа в темата, ще спомена за 1 навик, който имам
навремето четох приказка, в която се броеше до 25,
та и аз преди да направя нещо, много често броя до 25,
за елементарни неща - като времето преди да обърна палачинка или по-рядко за по-сериозни
за някакви моменти, в които не ми достига търпение



Тема Re: За недостатъцитенови [re: Alice in WL]  
Автор blood2 ()
Публикувано09.10.17 18:49



Да нямаш страх от обвързване.



Тема Re: За недостатъцитенови [re: Bezsynna]  
Автор Baldrian ()
Публикувано09.10.17 18:51



много са...
на първо четене 2, които ми пречат. мързел и известна инертност през някои периоди...

Посочи ми коафьора си, за да ти кажа какъв си!


Тема Re: За недостатъцитенови [re: blood2]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано09.10.17 22:27



Имам страх от новите автомобили. Твърде умни, и може би затова своенравни. Деспотичен съм, обичам машината да ме слуша, затва заглеждам стари машини. Но гаадовете, те по-скъпи от новите майка му мечка.





Тема Re: За недостатъцитенови [re: snowprincess]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано09.10.17 23:34



Не мога сега да изгледам това, но го отворих и по-късно ще изгледам, обещавам. Подсещаш ме, че и безсмисленият инат е голяма работа. Едни приятели се бяха изпокарали, защото при нанасянето в ново жилище и след ремонт той обявил, че не, не може портмантото да е вляво до вратата /единственото удобно за това място/, защото той си събувал обувките целоживотно вдясно. И точ-ка!! Да се затапи коридорът, за да не посегне лордът в другата посока. Мани.



Тема Re: За недостатъцитенови [re: Alice in WL]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано09.10.17 23:43



Ми не разбрах дали твоето свойство да си ведра и весела посочи като недостатък или трябваше да обърна внимание на частта за другите хора, които не ти схващат шегичките, че това им сочиш на тях като недостатък.

Това ме беше зачоплило скоро - как възприемат хората чуждите преживелици и емоции, ама е дълго и не ми е зор да задавам въпроси, то се вижда наяве, че няма оправия, все някой ще се нацупи или натъжи, или особено ще реагира. Добре е да се съобразяваме, но не постоянно, то иначе човек все трябва да си мълчи.


Мислех те, нещо те нямаше. И Фин, и Влечугото ги няма.



Тема Re: За недостатъцитенови [re: holi_day]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано09.10.17 23:50



Надявам се точно това никой никога да не посмее да ти го отбележи за недостатък! Аз не бих.



Опитвам се да си представя колко ли неща някой отвън би посочил у мен като недостатъци, а аз изобщо да не ги забелязвам. Може и те колкото книга да са.



Тема Re: За недостатъцитенови [re: Bezsynna]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано09.10.17 23:52



Ти кой чорап обуваш първо





Тема Re: За недостатъцитенови [re: Baldrian]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано09.10.17 23:56



Майка ми подскача истерично на "мързи ме" и "мразя".

Не можело да ме мързи! Просто съм била уморена. То верно може да има умора, но да не искам да се мръдна за абсолютно нищо, определено значи, че ме мързи. Каква друга дума да ползвам. Ми понякога просто седя и мързя пък.

Абе хубаво е да си има човек негови лични си ръбатости, ще сме твърде еднакви иначе ми се струва.



Тема Re: За недостатъцитенови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано10.10.17 00:05



Оле, не ме разсмивай така!


Десния, но зависи! Понякога в бързанка навирам десен крак бос в обувката, щото айдееее, вече излизам, не забелязала, че още държа чорап, съответно обувам чорапа на който крак е на разположение, тоест пада се ляв, и после на десния. Това с десния крак е резултат от суеверие между другото.



Тема Re: За недостатъцитенови [re: Bezsynna]  
Автор Chromanin (рак пустинник)
Публикувано10.10.17 00:21



Значи... "недостатък" е етикет, а аз не обичам да лепя етикети. Нещата, които изброяваш са неща, които правим, а не нещо, което сме; т.е. говориш за прояви, а не за същност. Проявите са нещо мимолетно. Аз мога да реша сега да изявя нещо, мога и да реша да не го изявявам; това не е моята същност. Освен това става дума за лична оценка.

След тези уговорки мога да кажа че не харесвам когато някой ми изброи хиляда причини, поради които нещо според него не може да стане, вместо да направи макар и минимално усилие за да се случи; без да го смятам за недостатък.

Не е лесно, но в никакъв случай не е невъзможно.


Тема Re: За недостатъцитенови [re: Chromanin]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано10.10.17 00:34



А какво от същността на някого би определил като недостатък?

Ей сега се сетих да потърся дефиниция за думата.

1. Неправилност, несъвършенство, недъг на организъм. Говорен недостатък.
2. Отсъствие на необходимото количество от нещо, недостиг. Недостатък на средства.
3. Незавършеност, непълнота, дефект на предмет. Книгата има един недостатък – скучна е.

Кат се замисля, значи всичко може да е недостатък. Щото всичко може да е в повече и ако нямаме най-многото, ще да имаме по-малко, следователно недотаковата.



Тема Re: За недостатъцитенови [re: Bezsynna]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано10.10.17 02:43



Близо 20 години съм в шатите, държавата в която продажбите на нови автомобили с ръчни скорости е 5%. Всичко е автоматик тук, даже им направиха и мотоциклети автоматик за всеки случай.

До ден днешен, като седна в кола търся лоста да сменям скорости и кракът ми хлътва в празното на липсващия съединител. Когато съм преуморен и се прибирам с автоматик, главата ми е на автопилот, въобще не съм в колата, аз самият не знам къде съм, но наближавайки сфетофар се пресягам и грабвам инвалидния лост на автоматика да превключа на неутрална. Това обикновено ме разсъннва и връща в колата.

Жените сте по-адаптивни, ние сме с ръбати характери, ръбати размишления, и ръбати навици които веднъж изкопани в мъзъка нямат зариване. Особено ако си ги обичаме. Хуманно е приятелката ти да отстъпи с това портмоне





Тема Re: За недостатъцитенови [re: snowprincess]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано10.10.17 09:54



Изгледах го, много приятен и много забавен.


За да продължа разговор в тази посока, ще трябва да затъна в обяснения какво се е случило, какво съм направила, какво мисля, а не искам. Все пак благодаря.





Тема Re: За недостатъцитенови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано10.10.17 10:04



И се чудя ли, чудя какво прави там думата портмоне! Портманто!

Беше отдавна и отдавна са разделени.

Четвърти ден съм грипава и не мога да се концентрирам да кажа нещо.



Тема Re: За недостатъцитенови [re: Bezsynna]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано10.10.17 12:18



направо сме си идеални


пу-пу да не са ни уроки



Тема Re: За недостатъцитенови [re: Bezsynna]  
Автор Alice in WL (упорита)
Публикувано10.10.17 14:11



Май се получи като в правилата как да се държим на интервю за работа. Уж недостатък, пък звучи малко като предимство.


Затова ми горяха ушичките, защото си ме била мислила...


ad infinitum ...


Тема Re: За недостатъцитенови [re: blood2]  
Автор Alice in WL (упорита)
Публикувано10.10.17 14:13



Нямам.



ad infinitum ...


Тема Re: За недостатъцитенови [re: Alice in WL]  
Автор blood2 ()
Публикувано10.10.17 16:48



Това е защото не искаш да направиш някой мъж по-щастлив.



Тема Re: За недостатъцитенови [re: Bezsynna]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано10.10.17 19:59



Чудих се и аз какъв проблем за едно портмоне, то било няква градска дума. По село викат - построиха къщата и се разведоха. Затова се натискат родителите да купуват на децата къща. Да могат младите да се мембат, да ходят насам натам, като се видят да се сещат за хубави неща, не за работа. Теорията куха, но народопсихология.



Тема Re: За недостатъцитенови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано10.10.17 20:38



Изкилиферчена дума, но поне кратка. Закачалка до входа, комбинирана с поставка, рафтче или шкафче - място за дрехи и обувки. Само превеждам. И толстолоб се пише оная риба, забравих да кажа.



Тема Re: За недостатъцитенови [re: holi_day]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано10.10.17 21:31



имам и друг любим
като ги видя да свършват и си взимам нови
сега ще копирам ароматите им, че се зачудих дали по нещо си приличат
с другите експериментирам, но не повтарям



Връхни нотки: жасмин, италиански портокал, горчив портокал
Средни нотки: портокалов цвят, жасмин, джинджифил
Базови нотки: мед, сандалово дърво, ванилия




Връхни нотки: касис, круша
Средни нотки: ирис, жасмин, портокалов цвят
Базови нотки: пачули, тонка, ванилия, пралина (шоколадови бонбони)



Тема Re: За недостатъцитенови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано10.10.17 21:41



проблемът е в желанието да се доминира, в усещането, че някой не е ценен и уважаван такъв какъвто е или мнението му, в критиките, обидите и презрението, в нереалистичните желания и очаквания, в нежеланието да се положат усилия да се превъзмогнат трудностите заедно, в намесата на родителите...



Тема Re: За недостатъцитенови [re: Bezsynna]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано10.10.17 21:44



и аз благодаря за песента





Тема Re: За недостатъцитенови [re: Bezsynna]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано11.10.17 01:48



И толстолоб се пише оная риба

Бе тлъста риба с паяжина дребни костици, тлъстолоб трябва да се казва.

Мъжът мисли напред, когато си обува обувките да ходи на работа главата му вече е на работа и се кара с някой некадърник. Да го объркаш, да му липсва шкафчето там където трябва да е, това означава да му изключиш автопилота за ходене до работа. Разбираш, вкарваш го в авариен режим, като на мен да ми сложиш автоматик и да ми махнеш педала на съединителя





Тема Re: За недостатъцитенови [re: snowprincess]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано11.10.17 01:54



Казано е - жената въти къщата под юргана.
Тоест, трябва се вкарва интимност в системата. Без това, връзката става поредица бизнес транзакции, къщата става търговска палата където, естествено, борбата за надмощие е фундаментална дисциплина.



Тема Re: За недостатъцитенови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано11.10.17 08:20



а къде се е изгубила мъжката инициативност?
до един момент инициативен, тя не го ще, той налита с нечакани подаръци и ухажване, а после - тя трябва да върти

къщата
тя спокойна, че желана и чака на него
той се успокоил вече, че я е свалил
и чакат един на друг... и вземе та някой/някоя по-инициативен/на се възползва от ситуацията




Тема Re: За недостатъцитенови [re: snowprincess]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано11.10.17 08:40



свърши лятото и захванахте сериозни дискусии






Тема Re: За недостатъцитенови [re: holi_day]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано11.10.17 09:59



Пише 18+, а въобще не ми действат. По-секси ще са с по една рокля. Кьораво косъмче нямат там, че и кльощави. Ако само такива останат по планетата, одма съм отказал секса. Това е сериозен постинг.



Тема Re: За недостатъцитенови [re: holi_day]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано11.10.17 10:10



Правиш се на интересна сега, свалил я бил. Мъж се жени щото мисли, вече му гарантирано еването. Жената от своя страна, вече няма мотив да се мембе с тоя мъж, оженила го е вече.

Да сваляш жена си коят вече твърде дълго не е в настроение е много по-трудно от това да свалиш коят да е. Всяка може ти откаже след което да смениш заведението, но да го направи жена ти, няма къде да идеш. Не за удовлетворяване на нуждата, а за да не ти е пред очите поражението.



Тема Re: За недостатъцитенови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор Nuke Dukem ()
Публикувано11.10.17 11:13



Кьораво косъмче нямат







Тема Re: За недостатъцитенови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано11.10.17 12:04



Мъж се жени щото мисли, вече му гарантирано еването

женените правят секс много по-често от неженените, това е 100% факт
един женен колкото и да си мисли, че му е малко секса, преди три дни е правил или предната седмица
питай неженените, с месеци и години не правят



Тема Re: За недостатъцитенови [re: Bezsynna]  
Автор Nuke Dukem ()
Публикувано11.10.17 12:16



Онзи ден видях две момичета с детски паралич и стигнах до извода, че важното в този живот е хората да се обичат въпреки своите недъзи. Така и така все някога всички ще свършим по някакъв начин, поне да не си причиняваме допълнителна физическа болка или душевни страдания.

Така че като недостатък в същността на някого бих определил питаенето на омраза, проявите на гняв и жестокост, незачитането или откровените подигравки с чувствата на другия, изпитването на удоволствие от неговите несгоди и изобщо поведението тип "за да ти е гадно".

Макар че някои си го заслужават, например онзи полицай и любовницата му, които свитнали нейния съпруг, гръцки лекар. Дано получат доживот. Такива хора не заслужават човешко отношение въпреки поговорката "не съди за да не бъдеш съден". За мен те и двамата са животни, позор за България и човечеството като цяло.

Редактирано от Nuke Dukem на 11.10.17 12:30.



Тема Re: За недостатъцитенови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор tirtirlin (старо куче)
Публикувано11.10.17 13:01



Автонобила, трябва да е такъв, че с него да тръгнеш по черни пътища от Улан Батор /Монголия/ до Кейп Таун /Южна Африка/. ремонтопригоден, с достъп лесен до всеки агрегат.

Примерно ГАЗ 69 с въздушен дизел на Дойц. Гледах на Панаира щанда на Дойц. Големички му въздухарите. Мож да има и по малки, има едни мобилни компресори, винтови, с двигател Дойц, въздушен. Моя винтов е с трицилиндров Перкинс, английски, щото и във Варна правеха. Обаче мокро му охлаждането, а аз обичам да е простичко.

Вчера, един реставрира мотоциклети от преди войната, и ги продава в САЩ.
Тия БМВ като Авото, Аво Турист, знаеш има и Аво Спорт .

Интересно че има маса запалени по ретрото.

Има ено военно волво, умиргам за него.




[image]http://prikachi.com/images.php?images/620/9196620x.jpg
[/image]



Тема Re: За недостатъцитенови [re: Bezsynna]  
Автор M1l1tary M1nD (ɡoʊl&)
Публикувано11.10.17 15:17



Ако се сравнявам с хората, нямам никакви недостатъци - тотално превъзходство, но ако се сравнявам със собствения си потенциал - то съм пълен провал.

...and that\'s all just fine as long as you got something to salute, huh?

Редактирано от M1l1tary M1nD на 11.10.17 15:22.



Тема Re: За недостатъцитенови [re: holi_day]  
Автор tirtirlin (старо куче)
Публикувано11.10.17 17:02



И кат се замисла, че по умен човек от мен си не съм срещал.

Срещали ли сте парадокс ? - тъп, но пак спори с умния ? Ей тва го не разбирам !





Тема Re: За недостатъцитенови [re: holi_day]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано11.10.17 17:03



Това ли е клонката за несериозности?


Изпращам ти цял поздрав. Не забравям, но на бележки не ща, влече си ме да се оплача, дадоха ми още пет дни болнични, а утре жива-умряла трябва да се затътря на работа. Това е четвърти опит, в останалите много кашлям и подсмърчам. Не казвайте нищо, споделям само как си страдам, изкуфях с тоя грип вече. Да се пазите, че много гадно. Веднага трахизани, фервекси и капки за нос, че бие в ушите и лично съм на втори антибиотик, човек да не може да се дезинфекцира вътрешно с тежка ракия. Но пък имаме билети за Flying Bach!






Тема Re: За недостатъцитенови [re: Nuke Dukem]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано11.10.17 17:08



Уф, уф, УУУФФФФФ!!!! Ма откъде го изрови бе!
Добре сега, как може да му хрумне на някого така да го направи. Ужас.
И другите не ми харесаха, но това съвсем отблъскващо...





Тема Re: За недостатъцитенови [re: snowprincess]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано11.10.17 17:09



Подписвам с две ръце и ляв крак!





Тема Re: За недостатъцитенови [re: Nuke Dukem]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано11.10.17 17:12



Някои казват, че нямало лоши хора, но има, колкото и да не ни се ще. И те не знаят, че са такива.



Тема Re: За недостатъцитенови [re: M1l1tary M1nD]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано11.10.17 17:15



Оле, това с потенциала що го спомена!

Като си слушам шефката, пак няма спокойствие за мен, а аз си искам спокойствието, пък нека съм си под потенциала. Въпросът е не къде можеш да стигнеш, а какво искаш и кое ти е добре за душата! На никого нищо не е нужно да доказваш. Нито да си гониш пълния потенциал, ако това няма да те прави щастлив!



Тема Re: За недостатъцитенови [re: Bezsynna]  
Автор Nuke Dukem ()
Публикувано11.10.17 17:17



Ти пък... Това май е фотошоп със зелен бански, не вярвам подобен продукт да е особено успешен на пазара.

Иначе ония какички хващат окото.



Тема Re: За недостатъцитенови [re: Nuke Dukem]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано11.10.17 17:22



Дада, хем готини, хем издръжливи, представяш ли си как им ръбят ония поплювчета.





Тема Re: За недостатъцитенови [re: Bezsynna]  
Автор Nuke Dukem ()
Публикувано11.10.17 17:28



Третата отляво надясно малко се е престарала с тоя лигавник, направо ще го изяде... Виждала ли си как кон пасе трева?





Тема Re: За недостатъцитенови [re: Bezsynna]  
Автор M1l1tary M1nD (ɡoʊl&)
Публикувано11.10.17 17:44



Никога няма да съм щастлив, това го знам със сигурност. Само не знам защо се усмихвам така докато го пиша, стана ми готино, някакси.



...and that\'s all just fine as long as you got something to salute, huh?

Тема Re: За недостатъцитенови [re: Bezsynna]  
Автор blue jewel ()
Публикувано11.10.17 18:30



Колегата ме бъзика, че използвам прекалено често думата "сякаш".

И в негова чест реших да откажа този вреден навик.



Тема Re: За недостатъцитенови [re: snowprincess]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано11.10.17 18:39



Не съм готов да понеса последствията на това което имам да кажа.



Тема Re: За недостатъцитенови [re: Nuke Dukem]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано11.10.17 19:32



Женските косми трябва да са на женските места, това на снимката направо да му слагат мбижка.



Тема Re: За недостатъцитенови [re: blue jewel]  
Автор tirtirlin (старо куче)
Публикувано11.10.17 20:01



Колегата ме бъзика, че използвам прекалено често думата "сякаш". И в негова чест реших да откажа този вреден навик.

Обичам да дразня и да се налагам сякаш. И по никой начин не бих си спестил тва сякаш, ако дразни тва сякаш.

Хората така и така са изнервени, що да не им посоча директен виновник,- аз.



Даже употребявам,- "според мен ти как мислиш ? "

Оня ден, кондуктор, не съм се возил 30 години на автобус, викам няма на такси, нека се повозя на автобус, ей така носталгично.
Обаче не знам от къде се купуват билети, питах........
Налитам на шофьра,за билет, един скача, ежи се, кондуктор бил. Седнете си, аз ще ви таксувам !

Ама омекна де, само от погледа.
Едно време беха такива лелките, помня ги от детските ясли, после от гишетата, на банки, на нещо си държавно, па то частно нямаше.

и тоя кондуктор ме върна в детството, изобщо не му се ядосах,- та аз не го зимам на сериозно, как ще ме ядоса нещо което не взимам на сериозно.

Редактирано от tirtirlin на 11.10.17 20:03.



Тема Re: За недостатъцитенови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор tirtirlin (старо куче)
Публикувано11.10.17 20:12



Качих една циганка. Ма аз не знам че циганка преди да я кача. За пестин метра.Крака я болял. И даже тая фирма я знам, транспортна. И що там ?
Имало камиони. Кво, ще ги ремонтираш ли ? Ремонтирам шефиори.



Ама едно чистосърдечно, свирки, тва/онова......
Ти вика нищеш ли ? Па ме и погали по бузата. Ваййй....

Вика, десет сутринта е, а още нямам сефте.

Викам , я са кажи, обичаш ли си работата ?

Петдесе на петдесе била работата.


Представих си, аз ко трябва да хода да ебъ хората, - едно че не е възпитано, и е нечовешко, второ сигур ще умра още в началото на трудовият стаж.



Тема Re: За недостатъцитенови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор Nuke Dukem ()
Публикувано11.10.17 20:52



Бе срам - не срам, правичката да си кажа и аз сякаш имам преференции към леко рошавото, ъъъ, мблагалище. Тая мода с бразилското ваксане не я разбирам. Лошо няма и в добре излъсканите мбудки, ама ми идва малко като голо охлювче, пък и друго си е да... Да не навлизам в подробности.



С или без, важното е лиготийка да става и накрая да има зачервени бузи и усмивки.



Тема Re: За недостатъцитенови [re: Bezsynna]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано11.10.17 21:25



Сънливке, за да не стане лигаво,
предай на клавиатурата ти, че за годините, които наминавам тук,
е спечелила уважението ми и някакво топло чувство имам към нея.
Говореща и пееща е прекрасна, покашляща - също!
Може да имам фетиш към клавиатури и ако се задълбочи състоянието ми,
д-р Сноупринцесвечекралица ще ме лекува с парфюми!


Ако не й се получава - ще увеличи количеството. Вече уточнихме рецептата какви шишенца ще включва.

п.п. Тъй като мнението ми е напълно сериозно, включих тържествено главни букви, запетайки, тирета и ./!

п.п. Благодаря ти! Зарадва ме такъв подарък!

п.п. Прекрасна си!



Тема Re: За недостатъцитенови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано11.10.17 21:30



ти все пак имаш някакъв тип жени, които харесваш,
та все ще се намери от тях някоя, която да сбъдва фантазиите ти
а на мен не ми действат никакви

, но ето - не се оплаквам



Тема Re: За недостатъцитенови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано11.10.17 21:36



а не е ли по-лесно, след като знаеш какво харесва,
да провокираш страстта й?
сексът си е и успешна манипулация

, особено като знаеш "слабите" места на партньорката

Редактирано от holi_day на 11.10.17 21:42.



Тема Re: За недостатъцитенови [re: holi_day]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано11.10.17 21:47



а не е ли по-лесно, след като знаеш какво харесва,

Ама разбира се, едно пътешествие до мачу пикчу.

В идеалния съприжески живот, мъжът сей върнал преди жената от работа щото си е купил стара кола да си я бърника. Жена му закъснява щото минава през пазара да земе тигвички за пържене, прибира се и го вижда по шорти лежи под колата. Само краката и шортите одвънка, изпод шортите невъзпитано се подал онзи дзвяр. Жената се навежда, прибира му го в шортите, поизпъва ги и го потупва нежно по макарите. Тва е общо взето сигнал - айде, чакам те.



Тема Re: За недостатъцитенови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано11.10.17 21:48



и той пък недоволен, що тя съгласна и не се дърпа, ами очаква?



Тема Re: За недостатъцитенови [re: holi_day]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано11.10.17 22:07



Чувствам са оня смешник дето разказал виц и сички го гледат с очакване сякаш трябва да има още или поне да каже къде е смешното





Тема Re: За недостатъцитенови [re: tirtirlin]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано11.10.17 22:34



Пия бром и се мажа с диференциално масло. Търся мисия за осмисляне на безсмислено съществуване, набележил съм блоод за персонален асистент. Секса е няква химия която тригерва друга химия, не може да няма възможност за прескачане на стъпката ссекса. Нещо такова
IF SexDrive <>0
GOTO-->AfterSex.

Четох оня ден за HFCS. Проблемът в сравнение със захарта бил, един от многото де, че като изядех някво количество захар, нещо се отделя в организма дето право в мозга и му казва да ти се гади от още захар. Докато с HFCS тая стъпка се прескача, нищо ти не казва да се спреш да ядеш и ти нареваш.



Тема Re: За недостатъцитенови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано12.10.17 00:12



- брат, 2 неща жестоко ме напрягат
- кои?
- шум в двигателя и жена, която внезапно е станала мила, нежна и добра



Тема Re: За недостатъцитенови [re: snowprincess]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано12.10.17 00:44



Мъж се жени щото мисли, вече му гарантирано еването

Много е тъжно това. Тая вечер ми предложиха да се съберем. Много мислел за мен, ненамкво, да сме заедно, да се пренеса при него /това старо временно гадже/, аз болна и едва гледам, а той само дето не ме изнасили, как да не помисли човек, че всичките хубави думи са само от зор. Мъж в къщата ми повече няма да стъпи, едва го отпратих. Друг миналия месец, трябвало още преди две-три години да се оженим. Даже връзка не искаше тогава и аз се оттеглих, сега решил, че му се жени. Ми мога да се сетя защо. Просто ще ме накарат да ги намразя.





Тема Re: За недостатъцитенови [re: Bezsynna]  
Автор h1685614trbvmcom (Гераско)
Публикувано12.10.17 01:10



Ето, каква интуиция само имам, ще кажеш че съм жена!



Тема Re: За недостатъцитенови [re: h1685614trbvmcom]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано12.10.17 01:20



Аха, това дето на Адмирала в темата на Балдри си предположил другите кво правим? Моля ти се, на косъм беше, ама не съм ти изневерявала, честна пионерска!





Тема Re: За недостатъцитенови [re: Bezsynna]  
Автор h1685614trbvmcom (Гераско)
Публикувано12.10.17 01:31



ама не съм ти изневерявала, честна пионерска!
Само са си посмяла, какво е донки хот без дулсинея! Ще се сблъсна в някоя вятърна мелниса героично и несъмнено.



Тема Re: За недостатъцитенови [re: h1685614trbvmcom]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано12.10.17 01:36



Точно сега и да ме молиш да хукна, няма да ща.



/И наум си припявам - КихотЕеееее, Санчо! Откъде тая песен, не знам!/



Тема Re: За недостатъцитенови [re: Bezsynna]  
Автор h1685614trbvmcom (Гераско)
Публикувано12.10.17 01:52



Не е това, имаше нещо друго дето се връзва с твоя припев. Аз какви одисеи имам в тая туба ... не си ли е случайността за някой по-изкривени спомени, нищо не намирам.





Тема Re: За недостатъцитенови [re: h1685614trbvmcom]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано12.10.17 02:02



СанчООоооо, КихОте! КихотЕЕееееее, Санчо! Ей така звучи, представяй си го. До утре дано го забравя, че ще ме гложди, брр.



Тема Re: За недостатъцитенови [re: Bezsynna]  
Автор h1685614trbvmcom (Гераско)
Публикувано12.10.17 04:17








Тема Re: За недостатъцитенови [re: h1685614trbvmcom]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано12.10.17 08:50



Аааааа, стига бе! Да! Ура!





Тема Re: За недостатъцитенови [re: Bezsynna]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано12.10.17 10:25



защо се виждаш със стари гаджета?!?
и какво прави мъж в къщата ти, ако не искаш секс с него
даваш погрешни сигнали и объркваш другия, Безсънна
какво мразиш, кое е тъжното, че някой иска да бъде интимен с теб ли?
та ти си хубава жена и мъжът трябва да е обратен, за да не те пожелае
мисля, че искаш да конролираш всяко нещо - кога, какво, как, нали?
това ти е помагало дълги години, докато си била сама с детето
но ако искаш някой да се грижи за теб и да си във връзка, това би пречело в повечето случаи
пак можеш да контролираш, но трябва да се научиш да правиш така все едно решението е негово



Тема Re: За недостатъцитенови [re: snowprincess]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано12.10.17 12:45



Я, колко въпросителни!

Не се виждам по принцип, а и малко хора изобщо знаят къде живея. Работили сме много заедно без никакви лични неща и помислих, че в тая връзка му трябвам. Ако не бях болна, нямаше да приема да дойде, за това си права, но що скачаш такава. Пак аз виновна. Моята драма много прилича на тези с късите поли, дето сами си го търсели. Оправдаваш мъж, който притеснява болна жена, нарочно съм се скапала, за да контролирам. Дори мъжете си мислех, че ще ме разберат. Не знам... Като те слушам, изглежда трябва да си оставям балконките и усмивката вкъщи и да започна да говоря като киселячка, за да не давам грешни сигнали. Има резон, но съм си жизнерадостна обикновено, човек не може да е ведър и усмихнат без да е застрашен от тъпи тълкувания и това е подтискащо. Но няма страшно, като ми писне, ше си се вкисна едно хубаво, ще си се начумеря както се пада на сериозна жена и шси вляза в нормалните хора без такива проблеми.



Тема Re: За недостатъцитенови [re: Bezsynna]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано12.10.17 14:09



когато не искаш нещо, никой не трябва да те насилва
дори в последния момент да промениш намерението си и да кажеш НЕ е НЕ
било е неприятно преживяване
не оправдавам действията на мъжа

продължавай да бъдеш винаги усмихната
не те обвинявам в нищо



Тема Re: За недостатъцитенови [re: Bezsynna]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано27.10.17 00:19



абсолютно непрактичен човек съм
и днес се убедих за пореден път
купих наскоро

,
въпреки че нямам толкова обувки /54 чифта/. логичното беше да си купя обувки и по-малък шкаф
днес над 3 часа правя закачалка за ключове, при условие че се продават прилични закачалки. отидох до железарски магазин и взех кукички...
и понеже трябва да се съчетават няколко неща - да се изпробва силиконов пистолет, да си угодя да е нещо свързано с бои... отхвърлих всички първоначални идеи и тъй като коридорът е абсолютно бял, няма как да не му трябва цветно петно, нали?
на едно платно с клиновидна рамка успях да употребя пистолета за силикон, като изразходих кутията със силиконови пръчици /ако имаше още и те щяха да свършат / и намацотих с бои
и чак като окачих да съхне, ми просветна, че няма да е много практично, ако окачването е едно, на средата на рамката, тъй като ще се клати.
та... преди да се навият кукичките по дървената част, ще помисля - да си остане ли платното като цветно петно и все пак да купя някаква закачалка за ключове

не ми обръщайте внимание
сама си говоря



Тема Re: За недостатъцитенови [re: holi_day]  
Автор h1685614trbvmcom (Гераско)
Публикувано27.10.17 00:28



Toя шкаф трябва да е за инструменти та да дам толкова пари за него. От неръждавейка и профилен алуминий.



Тема Re: За недостатъцитенови [re: holi_day]  
Автор ShokoLada (лято..)
Публикувано27.10.17 00:48



добре си си ти...твориш, а мен днес ме нападнаха ято сърдити лелки и бабки...

..шофьорки!.. : )))
Та..отиваме с мъж ми да пазаруваме и аз му казвам той да слезе да купи нещата, щото аз не обичам големите вериги магазини и ще го изчакам в колата...Както си седя и си джиткам белот онлайн...идва някаква..ле лееее..вика крещи, не мога да я разбере какво иска. Пречела и колата да излезе...а то тир може да излезе...ама тя не може. Добре, кротвам я с усмивка, че ще преместя колата..премествам се на шофьорското място и я дърпам малко напред. Продължавам си белота. По едно време една бабка...до прозореца...вика крещи...що съм спряла там..имало дупка, а тя нямала амортисьори..е аз какво да направя като няма...но пак усмивка и съгласие да и направя път...Дърпам пак колата...Тъкмо взех последната ръка на белота и мъж ми звъни...Къде си бе?....и му казах че ако се позабави още малко може и до нас да се прибера...щото още някоя ще излети и ще започне да се кара...: )))
Но се замислих друго..защо хората тръгват на революция и хабят толкоова енергия...за елементарни неща..и колко много думиии.......



Тема Re: За недостатъцитенови [re: h1685614trbvmcom]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано27.10.17 00:53



щото си практичен човек, не като мен



Тема Re: За недостатъцитенови [re: ShokoLada]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано27.10.17 00:57



сега разбрах що не шофирам вече и бе кратък шофьорския ми опит
не мога грам да се разправям и да си извоювам място за паркиране
ако ще да има празен паркинг, няма да мога да го уцеля да спра





Тема Re: За недостатъцитенови [re: holi_day]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано27.10.17 01:14



мисля си, че все пак за шкафа се опитах да съобразя с това, че
коридорът е много малък, отгоре на всичко има 5 врати
и ми трябваше мебел, която е компактна и функционална,
а не само да заема място, а да побира 4 чифта обувки
отделно исках да е с хоризонтални рафтове, а не с наклонени,
за да може да се сложи примерно кутия или друго
много практична съм даже


как можах да се обвиня, че не съм, та сега се налага да се защитавам

h16, какъвто и шкаф да е с такава големина, няма да ти е достатъчен
работилница ти трябва
е, може и няколко мадами като помощен персонал, все пак си сериозен човек и можеш да се концентрираш в работата си



Тема Re: За недостатъцитенови [re: ShokoLada]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано27.10.17 01:30



добре си си ти...твориш...
не творя
унищожавам материали


артерапирам се
по-правилно е психоартерапирам се



Тема Re: За практичността...нови [re: holi_day]  
Автор Ludo2 (бях svestna)
Публикувано27.10.17 10:27



Ми, то сега сезона започва, така че ще ги допълниш до 54 чифта. Обаче, къде ще прибираш извън сезонните обувки?!





Тема Re: За недостатъцитенови [re: ShokoLada]  
Автор Ludo2 (бях svestna)
Публикувано27.10.17 10:32



Представям си, как някоя ще дойде да ми вика до колата?!

... ще виси цяла вечер на паркинга - и аз, и тя



Тема Re: За недостатъцитенови [re: holi_day]  
Автор Ludo2 (бях svestna)
Публикувано27.10.17 10:36



ако ще да има празен паркинг, няма да мога да го уцеля да спра

- можеш бе, те вече колите сами паркират, споко



Тема Re: За недостатъцитенови [re: h1685614trbvmcom]  
Автор tirtirlin (старо куче)
Публикувано27.10.17 11:58



Toя шкаф трябва да е за инструменти та да дам толкова пари за него. От неръждавейка и профилен алуминий.

В къщи, имам мъжка маса, моя си. Поне 350 кила тежи. Дълга 202 см, широка 85, 10 милиметра украински прокат ламарина, само тва е 200 кила, надолу е куб от винкел, дебел, тежък, менгеме отгоре, 50 кила менгемето, на двора имам още едно, същото даней по голямо.
Мъжът е мъж, ако има менгемета. Нямаш ли менгеме, за часа да ме питаш няма ти кажа.




Лудото има очила, видя ли ?



Тема Re: За недостатъцитенови [re: Ludo2]  
Автор ShokoLada (лято..)
Публикувано27.10.17 11:59



ми..това ми беше ново преживяване..и не една, ами две..и на крак ми дойдоха бе..: )))
еее да си развалям настроението и вечерта за някакви, които имат желание да се карат...не щА.. по-скоро ми беше интересно...: )))
А пожелавам един Слънчев и усмихнат петък...аз го писах моя мързелив..и съм в къщи, после на фризьор и така..: ))



Тема Re: За недостатъцитенови [re: Ludo2]  
Автор tirtirlin (старо куче)
Публикувано27.10.17 12:14



- можеш бе, те вече колите сами паркират, споко


Имам вилица Епъл, - сама реже салатата, сипва оцет, олио, и после се отпуска морно на ръба на чинията.
Запалих цигара, тя мигом решава че няма да бода салата 7 минути, скокна чавръсто да мие чинии на мивката.





Тема Re: За недостатъцитенови [re: Ludo2]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано27.10.17 12:50



по-лесно е да кажа - спри ми еди къде си


отколкото да чакам кола да разбере от дума



Тема Re: За недостатъцитенови [re: tirtirlin]  
Автор Ludo2 (бях svestna)
Публикувано27.10.17 12:55



Брейййй





Тема Re: За недостатъцитенови [re: ShokoLada]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано27.10.17 13:00



и съм в къщи, после на фризьор и така..: ))

имах учителка по математика, претърпяла драма и от стреса
получила леки тикове
та тя винаги гледаше високо над седналите ученици
и обясняваше решението на написаната на дъската задача /някой многочлен разчленен

/ така:
тука правите така и така,
вземате таковата и го пренасяте на другия ред,
после го таковате и се получава таковата


та... ясно
таковат ти косата и после фърцул-фърцул на таковата и ще има таковане

ето затова казват, че математиката е важна за изграждане на логическите връзки
и ми бе лесна като предмет, хем при такова преподаване



Тема Re: За недостатъцитенови [re: holi_day]  
Автор Ludo2 (бях svestna)
Публикувано27.10.17 13:01



То, и аз като бях по-млада беше така

. Сега, като остарях: нали имаш кола, ходи където искаш



Тема Re: За недостатъцитенови [re: tirtirlin]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано27.10.17 13:05



довечера пак ще се отбия в железарския магазин


много неща не можах да огледам
претрупано
едва има място клиент да влезе
имам и ползвам понякога стяги за дърворезба, но с друго приложение
чак до менгеме не съм допряла още
засега

обаче, от тези магазини е опасно да се пазарува
пример - анита мейзер
пък ми се и намират свински опашки - черни, бели, дълги, къси...



Тема Re: За недостатъцитенови [re: Ludo2]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано27.10.17 13:11



значи - толкова млада и вече самостоятелна


а не остаряла



Тема Re: За недостатъцитенови [re: holi_day]  
Автор Ludo2 (бях svestna)
Публикувано27.10.17 13:20







Тема Re: За недостатъцитенови [re: tirtirlin]  
Автор h1685614trbvmcom (Гераско)
Публикувано27.10.17 17:54



Лудото има очила, видя ли ?
Видях бе, не я досрамя да ги покаже хем знае мъж какво щси помисли





Тема Re: За недостатъцитенови [re: holi_day]  
Автор h1685614trbvmcom (Гераско)
Публикувано27.10.17 18:30



Една година имах много сексапилна другарка по математика, един час не съм изпуснал. С пола, ех каква пола! И гледах много да знам та да впечатля.



Тема Re: За недостатъцитенови [re: Ludo2]  
Автор tirtirlin (старо куче)
Публикувано27.10.17 18:35



Лъжа е, сам я измислих, ама я красива ?





Тема Re: За недостатъцитенови [re: h1685614trbvmcom]  
Автор tirtirlin (старо куче)
Публикувано27.10.17 18:39



Лудото има очила, видя ли ?
Видях бе, не я досрамя да ги покаже хем знае мъж какво щси помисли



Ами щом има очила, начи има уши, знаеш очилата презрамчват ушите.

Ся, почнем ли от ушите, и вече ти чета мислите мръстникоо !





Тема Re: За недостатъцитенови [re: h1685614trbvmcom]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано27.10.17 18:51



изглежда хубавото време ви подвежда хормонално
не е пролет





Тема Re: За недостатъцитенови [re: Bezsynna]  
Автор SteepRoad (♃)
Публикувано27.10.17 19:00



късам си ципа на панталона и не мога да го събуя

Да събудиш панталона?



Тема Re: За недостатъцитенови [re: SteepRoad]  
Автор h1685614trbvmcom (Гераско)
Публикувано27.10.17 23:33



Тва е постинг който препраща мъшката мисъл в оная област, какво не му разбираш? Аз още не мога я извадя от главата си, обикаля с корем и скъсан цип няколко дена вече ...





Тема Re: За недостатъцитенови [re: h1685614trbvmcom]  
Автор SteepRoad (♃)
Публикувано28.10.17 00:08



мъшката

Столипиново?


обикаля с корем и скъсан цип няколко дена

Наясно ли си за какво пишеш или абстракцията на емоционалните филтри не позволява?



Тема Re: За недостатъцитенови [re: holi_day]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано28.10.17 10:53



Намачкани, едни върху други и то без ботуши? 12 рафта по 4 чифта на рафт при 20см. ширина за чифт - 48. Аз имам 30-сантиметрови на дълбочина шкафове, това никога повече през живота, но за коридор са идеални! Забравих какво исках да кажа. Да. За коридора тая мебел е супер. Нарисувала съм нещо като библиотека за моя, дори с плоскости от Бриколаж имам чувството ще се покрие целия за по-малка сума от твоя шкаф. Но всяка нова покупка е кеф, така че да си го ползваш със здраве!

Къде изфъчка толкова силикон бре, по една рамка, платното ли направи цялото силиконово, не мога да се сетя??



Тема Re: За недостатъцитенови [re: holi_day]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано28.10.17 10:56



Това, което ме дразни в модерните мебели, е височината, пардон, нискостта. В сравнение с едновремешните секции само затриват пространство. Много хубаво, че шкафът ти е висок!



Тема Re: За недостатъцитенови [re: SteepRoad]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано28.10.17 11:01



Ти не стига, че двайс дена по-късно го виждаш тоз постинг, ами го и четеш накриво. Събуя и събудя не са еднакви думи, моля-моля.



Тема Re: За недостатъцитенови [re: Bezsynna]  
Автор SteepRoad (♃)
Публикувано28.10.17 13:32



Събуя и събудя не са еднакви думи

Оп, моя грешка.


двайс дена по-късно го виждаш тоз постинг, ами го и четеш накриво

Спазвам темата косвено - прибързаното действие като недостатък. Често правя врагове по този начин, но те са ми необходими; не ми е интересно инак (поне в контекста на двуногите).



Тема Re: За недостатъцитенови [re: Bezsynna]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано28.10.17 15:27



ето къде унищожих



съхне
утре ще ходя да си купя 10 кутии, а ако не ме досрамее много
ще взема и по-голям пистолет и силиконово лепило и за него

Редактирано от holi_day на 28.10.17 15:44.



Тема Re: За недостатъцитенови [re: Bezsynna]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано28.10.17 15:38



да. има го и това и често съм си го мислила
затова светла секция в хола, която бе от 4 части, от 4-тата част накарах да ми направят като надстройка на 3-те
тъй като ставаше като размери - две широки и една по-тясна част
не личи, че е направено така

но пък високите мебели имат друг недостатък - моите цветя лесно загиват, като няма подходящи места за тях
ето и сега тези от терасата къде ще прибера, като част от тях оставях да зимуват в коридора, а сега и там няма да има как
но преди не харесвах мушкато, а се запалих по едни кралски мушката
и са вече двегодишни и с много едри цветове
а преди 2 години жената на зъболекаря ми, ме попита мога ли да й дам клончета от тях, тогава направо й дадох две правоъгълни лилава и резеда саксии с по 2-3 мушката в тях, за да намалеят саксиите за прибиране
но тази година искам да ги съхраня

п.п. поправих няколко правописни грешки, сигурно има и още

Редактирано от holi_day на 28.10.17 15:58.



Тема Re: За недостатъцитенови [re: holi_day]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано28.10.17 16:13



Идейноо! И обемно! Ама не е ли удобно със шприц?? Или е до кефа да топиш и цъцкаш капка по капка?

/То само тоалетна чиния съм уплътнявала с шприц де, ма с пистолет за така нашироко ми иде изнервящо бавно./

Добре се терапираш! Аз нямам желание дори да сляза до магазина. Покажи непременно, и на етапи, и като завършиш, много ми харесва.



Тема Re: За недостатъцитенови [re: holi_day]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано28.10.17 16:25



Кхъ. Аз тая година имам първото оцеляло мушкато на балкона, всичко там вечно гори. Дали да не беше онова другото, дето много си приличат, избяга ми думата. Както и да е. Време ли е да го прибирам?

Току си мисля за нещо като втори таван, харесват ми много мансарди, закво ми е цялата тая височина, хората правят висящи тавани, аз мъдря някакви за паднал таван, с нещо вътре. Хем ще се чувствам уютно, хем отгоре да метна багаж, но не цялото помещение съкратено, а на част, като тия неща със зони, разделени със стъпало или подиум, обаче наобратно - хем да знам, че струпаното си е мое и прибрано, хем да не ми се мярка много-много пред очите под формата на гардероби и шкафове.

Сакъзче, сетих се, не мога да ги различавам! Не знам дали ще оцелее вътре. Имам три авокадота, в мига на порастване за по-едри саксии ще се намеря в приключение, не искам върху всичките мебели да ми се мъдрят растения. Беше така, но сега не съм на кеф да ги гледам. Рафтчета за цветята,като висящи библиотеки, вместо картина встрани от мебели, където ти се намира стена - хоп, рафтче и растение.



Тема Re: За недостатъцитенови [re: Bezsynna]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано28.10.17 16:37



имам и такъм шприц за какъвто говориш
но това с пистолета е по-добре и не е капка по капка, а се топи плавно и си рисуваш с него за релеф
но за първи път го изпробвах
а това си е завършено и ще остане така
но ще направя и други неща с такава техника
но ми харесва да има текстура и релеф
може и с напластяване на маслени бои да се получи, но с горещия силикон е много по-бързо, освен това, като е разтопен, с накланяне на платното, може и да му се предаде посока, за да изглежда като разливане нанякъде...
за закачалката за ключове друго ще мисля, кукички има

, остава само да измисля на какво да се закрепят
само да не реша, че шкафът е бял, за да се намацоти със силикон и бои по него

като се вманиача в някой детайл...
но ако ще след година, ще я направя тази закачалка

Редактирано от holi_day на 28.10.17 16:46.



Тема Re: За недостатъцитенови [re: Bezsynna]  
Автор dama spatia (зеленоока)
Публикувано28.10.17 20:26



По повод цветята, и аз да се включа. Едно време имах много цветя.Когато трънехме за някъде, за няколко дни, приготвяхлегени. Пълнех ги до половината с вода и нареждах в тях саксиите. Така се запазваха свежи, докато ни нямаше. Това омръзва.И постепенно намалих цветята. В момента имам 6 саксии, подарени ми т различни хора. Когато сменях дограмата в кухнята, поръчах вътрешни первази за цветята .Отказвам всякакви цветя, когато ме попитат дали искам да ми дадат.



Тема Re: За недостатъцитенови [re: dama spatia]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано29.10.17 10:08



Преди малко си прибрах един исусов венец от междустълбищната площадка обратно вкъщи. Тук-там пожълтял и ми дожаля. Обикновено никъде не ходя и не се е налагало да се чудя как да поливам докато ме няма, та да ми досади. Но нещо не стига въздух в тая къща вече и изхвърлям каквото мога. Доволна съм, че не ми подаряват често саксии, аз лично предпочитам да не подарявам, това си е ангажимент. Не е точно като да ти подарят кученце, но все пак е нещо, което си изисква грижи.



Тема Re: За недостатъцитенови [re: Bezsynna]  
Автор T a n y a (Таня)
Публикувано29.10.17 10:34



Дъъълга тема.
Какво стана - свършиха ли недостатъците? :))



Тема Re: За недостатъцитенови [re: T a n y a]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано29.10.17 10:55



Ами говорим си, то все има човек за какво да се хване.

Последно с Холи обсъждаме мебели.

Нещо недостатково си сътворила напоследък и не смееш да си кажеш или само питаш?



Тема Re: За недостатъцитенови [re: Bezsynna]  
Автор T a n y a (Таня)
Публикувано29.10.17 11:13



само питам. :)

Аз какъфто съм нарцис, колкото по се оглеждам, повече достатъци си намирам. :))



Тема Re: За недостатъцитенови [re: Bezsynna]  
Автор tirtirlin (старо куче)
Публикувано29.10.17 14:55



Сандра Бълок споменаваш.

Частен кабинет, иридодиагностика.Водих някого. Докато чаках, прочетох книжките на лавицата относно иридидодиагностиката, тънички брошурки.

Излезе, а тя каза следващият моля.Влязох, щото нямаше никой друг, викам така и така съм тук.

Ха ! Някой да ви е казвал че сте точно Сандра Бълок ? Погледна ме с медицински поглед.



После докато пишеше......

Докторе, ще ви издам една тайна, - докато гледахте в очите ми, и аз гледах в вашите.



Тема Re: За недостатъцитенови [re: T a n y a]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано29.10.17 22:39



няма лошо
за завиждане си






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.