Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:44 17.06.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: За недостатъцитенови [re: holi_day]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано11.10.17 09:59



Пише 18+, а въобще не ми действат. По-секси ще са с по една рокля. Кьораво косъмче нямат там, че и кльощави. Ако само такива останат по планетата, одма съм отказал секса. Това е сериозен постинг.



Тема Re: За недостатъцитенови [re: holi_day]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано11.10.17 10:10



Правиш се на интересна сега, свалил я бил. Мъж се жени щото мисли, вече му гарантирано еването. Жената от своя страна, вече няма мотив да се мембе с тоя мъж, оженила го е вече.

Да сваляш жена си коят вече твърде дълго не е в настроение е много по-трудно от това да свалиш коят да е. Всяка може ти откаже след което да смениш заведението, но да го направи жена ти, няма къде да идеш. Не за удовлетворяване на нуждата, а за да не ти е пред очите поражението.



Тема Re: За недостатъцитенови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор Nuke Dukem ()
Публикувано11.10.17 11:13



Кьораво косъмче нямат







Тема Re: За недостатъцитенови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано11.10.17 12:04



Мъж се жени щото мисли, вече му гарантирано еването

женените правят секс много по-често от неженените, това е 100% факт
един женен колкото и да си мисли, че му е малко секса, преди три дни е правил или предната седмица
питай неженените, с месеци и години не правят



Тема Re: За недостатъцитенови [re: Bezsynna]  
Автор Nuke Dukem ()
Публикувано11.10.17 12:16



Онзи ден видях две момичета с детски паралич и стигнах до извода, че важното в този живот е хората да се обичат въпреки своите недъзи. Така и така все някога всички ще свършим по някакъв начин, поне да не си причиняваме допълнителна физическа болка или душевни страдания.

Така че като недостатък в същността на някого бих определил питаенето на омраза, проявите на гняв и жестокост, незачитането или откровените подигравки с чувствата на другия, изпитването на удоволствие от неговите несгоди и изобщо поведението тип "за да ти е гадно".

Макар че някои си го заслужават, например онзи полицай и любовницата му, които свитнали нейния съпруг, гръцки лекар. Дано получат доживот. Такива хора не заслужават човешко отношение въпреки поговорката "не съди за да не бъдеш съден". За мен те и двамата са животни, позор за България и човечеството като цяло.

Редактирано от Nuke Dukem на 11.10.17 12:30.



Тема Re: За недостатъцитенови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор tirtirlin (старо куче)
Публикувано11.10.17 13:01



Автонобила, трябва да е такъв, че с него да тръгнеш по черни пътища от Улан Батор /Монголия/ до Кейп Таун /Южна Африка/. ремонтопригоден, с достъп лесен до всеки агрегат.

Примерно ГАЗ 69 с въздушен дизел на Дойц. Гледах на Панаира щанда на Дойц. Големички му въздухарите. Мож да има и по малки, има едни мобилни компресори, винтови, с двигател Дойц, въздушен. Моя винтов е с трицилиндров Перкинс, английски, щото и във Варна правеха. Обаче мокро му охлаждането, а аз обичам да е простичко.

Вчера, един реставрира мотоциклети от преди войната, и ги продава в САЩ.
Тия БМВ като Авото, Аво Турист, знаеш има и Аво Спорт .

Интересно че има маса запалени по ретрото.

Има ено военно волво, умиргам за него.




[image]http://prikachi.com/images.php?images/620/9196620x.jpg
[/image]



Тема Re: За недостатъцитенови [re: Bezsynna]  
Автор M1l1tary M1nD (ɡoʊl&)
Публикувано11.10.17 15:17



Ако се сравнявам с хората, нямам никакви недостатъци - тотално превъзходство, но ако се сравнявам със собствения си потенциал - то съм пълен провал.

...and that\'s all just fine as long as you got something to salute, huh?

Редактирано от M1l1tary M1nD на 11.10.17 15:22.



Тема Re: За недостатъцитенови [re: holi_day]  
Автор tirtirlin (старо куче)
Публикувано11.10.17 17:02



И кат се замисла, че по умен човек от мен си не съм срещал.

Срещали ли сте парадокс ? - тъп, но пак спори с умния ? Ей тва го не разбирам !





Тема Re: За недостатъцитенови [re: holi_day]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано11.10.17 17:03



Това ли е клонката за несериозности?


Изпращам ти цял поздрав. Не забравям, но на бележки не ща, влече си ме да се оплача, дадоха ми още пет дни болнични, а утре жива-умряла трябва да се затътря на работа. Това е четвърти опит, в останалите много кашлям и подсмърчам. Не казвайте нищо, споделям само как си страдам, изкуфях с тоя грип вече. Да се пазите, че много гадно. Веднага трахизани, фервекси и капки за нос, че бие в ушите и лично съм на втори антибиотик, човек да не може да се дезинфекцира вътрешно с тежка ракия. Но пък имаме билети за Flying Bach!






Тема Re: За недостатъцитенови [re: Nuke Dukem]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано11.10.17 17:08



Уф, уф, УУУФФФФФ!!!! Ма откъде го изрови бе!
Добре сега, как може да му хрумне на някого така да го направи. Ужас.
И другите не ми харесаха, но това съвсем отблъскващо...






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.