Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:49 17.06.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: За недостатъцитенови [re: Bezsynna]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано08.10.17 19:47



А лошото възпитание? Тя да има безкрайни крака,...

Е, чак пък да не мога да живея без ени крака, плюс тва аз съм ориенталец, не съм по дългите крака.

Беше си поставила колената така, че тазът му не можеше да доближи Венерини Владения. Грешно ли е?

Слагм запетайка нясекъде където си поемам въздух докато пиша, слушай ме как дишам





Тема Re: За недостатъцитенови [re: Bezsynna]  
Автор T a n y a (Таня)
Публикувано08.10.17 20:02



имам и няколко забележимо по-малки :))



Тема Re: За недостатъцитенови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано08.10.17 20:16



Краката е само дума, някакъв достатък. Да разбирам ли, че няма да понесеш лошо възпитание? Айде отговори еднозначно де. Има ли желан достатък, който да те накара да преглътнеш лошо възпитание. Грубиянщината би ли си заслужавала нещо друго, опитвам просто да си го представя.

Дишай, дишай, запетайките да са ти проблемът. Проблем е, че това с коленете не го разбрах!

Но схванах! /това вече редакция/. Има значение смисълът на изречението! Не ми се дава пример, ама си достатъчно грамотен, за да си разбрал /пък и да си виждал!/ за какви други случаи на тия запетайки говоря.

Редактирано от Bezsynna на 08.10.17 20:18.



Тема Re: За недостатъцитенови [re: T a n y a]  
Автор blood2 ()
Публикувано08.10.17 20:20



Искам добра жена, но няма.



Тема Re: За недостатъцитенови [re: Bezsynna]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано08.10.17 20:59



Да разбирам ли, че няма да понесеш лошо възпитание?

Ще стигнем до дамата в обществото и каквотамбеше в леглото


Жената трябва да е възпитана, мъжът може, дори понякога се налага да е простак. В обществото.

Свенливата жена е възпитана, а това привлича мъжа както бистър поток жаден, ранен хайдутин.

Разбрах те аз за запетайките, разхвърляно ги ползвам, сипвам на око



Тема Re: За недостатъцитенови [re: Bezsynna]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано09.10.17 01:22



Какво стана сега, не отговорих ли? Ти що нямаш недостатъци, не си ли даваш сметка някой щтсе подразни?

Сетих се, едното ми ухо наистина по-голямо, или може би по-криво. Ушните миди, аз миди не обичам, въобще морски дарове. Риба обичам, но никъв рибар не съм. Лових шарани с голи ръце когато изпуснаха язовира, нивото на барата беше стигнало до чатала. Един чувал от амониева селитра с риба довлякох вкъщи, баба ми се видя в чудо какво да прави с нея. И един два тлъстолопа имаше, не знам как е книжовно да се напише това животно.

Мога да кола кокошка, петел, патица, агне, дори да одера. Прасе съм държал задните крака, но и него мога да дера. Пърла глави с бензинова лампа. Няма те оставя да умреш от глад, тоест.





Тема Re: За недостатъцитенови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано09.10.17 03:25



Почетох при съседите, атмосферата ми натежа и се изнесох. Напомня новото ми работно място. Ти веднъж нещо ме хапна на тема екипност... а най-шефката разчита да стиковам и помиря персонала. Та се замислих с тия назъбени хора наистина ли ще стане. За щастие точно тогава детето се прибра и ме спаси да се поотръскам. Понякога не понасям навика си да мисля, гледам екрана и мисля за нещо през девет планини в десета, и мълча дълго, това и на живо може да ми се случи, не губя разговора, но едновременно съм някъде, вероятно е недостатък, виж как се върнах обратно в темата.



И да, разбира се, че отговори. Отгоре вече каза, че би понесъл всичко, ако намираш друго по-важно, което си заслужава. И така го приех. Не ми се искаше да почна да те разпитвам. Не че не мога! А последният ти абзац е трогателен, на път съм да се разлигавя, но гледам да не се разпускам.

Мога да предложа да споделиш свой недостатък. Аз все пак си признах за цели два. И едното ми ухо е по-голямо, и не знам да готвя нищо рибешко. Докарах ги до четири, а сигурно има още! Не се чувствай длъжен, само те закачам. Съвсем ясно е, че у хората, на които държим, малките неща не могат да ни пречат. Но понякога уж малки неща се оказват толкова важни, че променят погледа ни към самия човек. И тук се сещам за някого, на когото държах, който заяви, че Валентин е шибан празник и той не го уважавал, затова не ми купил цветя, а аз имам рожден ден тогава. Това прекрасно изявление точно в деня. И достатъците му изпушиха категорично. Такива неща ми се въртят. Хем е въпрос на отношение, хем си е качество на самия човек. Може да не обича да слага ръка на устата като кашля, това не е нещо трагично, но ако кашля срещу теб, е неуважение... което вече прави лошия навик не лесно търпим. Достатъчно дълго ли писах, за да се реванширам за мълчанието? Мога и по-дълги да почна да ги редя, но след три часа трябва да ставам, така че благодаря ти за компанията и изчезвам.



Тема Re: За недостатъцитенови [re: Bezsynna]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано09.10.17 06:13



гледам екрана и мисля за нещо през девет планини в десета, и мълча дълго,

A добре добре, успокоих се, и аз се заблейвам.



Тема Re: За недостатъцитенови [re: Bezsynna]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано09.10.17 08:30



мъжете са недосетливи, а си имат и толкова задачи за решаване, и не трябва да чакаме да измислят какво ние искаме
аз още в началото преди 30 години си казах, че искам цветя и получавам за всеки празник букет рози
с подаръците също, дето ще ми купи някой тиган и после ще се озове в травматологията, предпочитам ясно да си кажа желанието
предната седмица му поръчвам парфюм "животът е прекрасен", а той на другия ден ми се обажда по телефона "мило, няма такъв парфюм - "пътят към щастието"
бързо изяснихме грешката


не чакай, а си казвай какво искаш и всичко става по-лесно



Тема Re: За недостатъцитенови [re: Bezsynna]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано09.10.17 08:38



мога да живея с недостатъците си, те са в мен, за да ми улеснят живота
ако ми пречат - тогава ги променям




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.