Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:53 18.06.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: А бе....нови [re: Chromanin]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано30.09.17 07:26



Току що хлъцнах, сигурно съм се напил. Пиша от телевон, моля да простите книжовната недостатъчност на постингите.



Тема Re: Питието...нови [re: Bezsynna]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано30.09.17 07:44



Не знам на кого отговаряш, забравих какво искам да ти кажа. Искам трактор ламбоегини '62 4силиндроф пет литра с въздушно охлаждане! 80 конски сили, 16 скороати. Колесен. Бизнеса е курва, майната му на пълния член, знаете ли как микрософт стават квото ся? С курвенски номер. Не са иамли операципнна система, купуват КОПИЕ на операционна система от патерсон, който я кочора от дигитал ресеарч нещоси. За 50 хил долара я купуват, спекуланти, това е усчешният мен.



Тема Re: Компота...нови [re: Ludo2]  
Автор dama spatia (зеленоока)
Публикувано30.09.17 09:04



Ако им се добави малко мед, това би променило вкуса им може би към по- приятен.



Тема Re: Питието...нови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор ShokoLada (лято..)
Публикувано30.09.17 09:53



временно е...: ))) да си всемогъщ!..
а кои сме ние без липсите?





Тема Re: Питието...нови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано30.09.17 13:34



Нямаш представа какъв огромен товар е да помниш чудесно какво искаш да кажеш, а да не бива да го казваш. Опитвам да не мисля за работа в почивните дни, но не мога.





Тема Re: Питието...нови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано30.09.17 13:41



При мен е обратно - храната стои. Девойката си купува каквото реши и си готви. Не мога вече с нищо да я зарадвам. Ако случайно ми поръча нещо, ми иде да черпя квартала. Постоянно я питам днес яде ли, какво точно яде. Започнах да се радвам на мръсните съдове - поне доказват, че не е спряла храната. Радвай се, че твоите ядат.



Тема Re: Питието...нови [re: holi_day]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано30.09.17 13:49



На теб опитах снощи да ти отговоря, но клубовете изчезнаха. Трябва само леко и тихо да тананикам, отблизо разбивам телефона, а отдалеч на записа се разминава музиката, и ако чуе някоя Алиса, ще взема да се обяснявам що на сцените слагат монитори и да умра. Няма да се сърдиш, ще е някой друг път.

Радвам се, че си на айрян. Като спомена, че да се напиеш може би е наложително, се притесних да не си възприела тактиката на Фин и бързах да те спра!



Тема Re: Компота...нови [re: dama spatia]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано30.09.17 13:56



Ако им се добави малко мед, това би променило вкуса им може би към по- приятен.

Или лимон.


Аз също не мога да пия такива такова. Оняден пробвах банан и малини, това не се търпи ни на вкус, ни на консистенция, брр.

Редовно си варя неподходящо купени недоузрели праскови и ги пасирам. Не е пресен плод дето трябвало да е суров, за да му вземеш витамините, ама пък е приятно и вкусно.





Тема Re: Питието...нови [re: Bezsynna]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано30.09.17 15:54



не се
бях сигурна, че няма да е сега



Тема Re: Питието...нови [re: Bezsynna]  
Автор ShokoLada (лято..)
Публикувано30.09.17 16:03



а да не бива да го казваш.
точно днес водих такъв разговор, за нещата които не бива да се казват. И защо не бива, за да не излезе човек невъзпитан, ами то се мисли...всичко което човек мисли, би трябвало да може и да го каже..и така е честно.
А по-добре ли е да се мисли едно, а да се говори друго, само защото нещо не бивало..
Аз пък си казвам каквото мисля, вярно може това да не се хареса на някого, ама поне си знае и не удрям в гръб...
Два дни казвам в очите на един и то в прав текст че ме дразни, че няма как да станат така нещата, както иска, той ми се хили отсреща и си мисли, че дъжд го вали...и като предприема по-крупни мерки например уволнение и ще пита ...ама ти защо?
Ми защото не си се научил да осмисляш даден текст и не чуваш това което ти се говори, а си го кривиш както ти искаш...а аз не мога да бъда по-ясна от това.
мен винаги ме тълкуват наобратно...






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.