Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:24 02.06.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: Питието...нови [re: Bezsynna]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано29.09.17 21:21



Още съм на работа, цяла седмица роботв досред нощите. Пусни ми eдна песничка за приспиване, като се прибера. С твоя глас ще е най-добре. Иначе от преумора няма да мога да заспя и ще се наложи насила да се напия, че помагало при безсъние...



Тема Re: Питието...нови [re: Bezsynna]  
Автор tirtirlin (старо куче)
Публикувано29.09.17 21:23



Тя мож да е жена, но Лудото е синоптичка.

С червени обувки.





Тема Re: Питието...нови [re: Bezsynna]  
Автор tirtirlin (старо куче)
Публикувано29.09.17 21:35



Засегнат съм.Кат няма съществени теми, не мога да пласирам съществените си постинги.



Редактирано от tirtirlin на 29.09.17 21:36.



Тема Re: Питието...нови [re: ShokoLada]  
Автор ShokoLada (лято..)
Публикувано29.09.17 21:42



Експериментът приключен!...
Питието променя битието в ограничен времеви диапазон. Промяната е към безпаметност, а връщането на сетивните и паметните функции е свързано с болка в главата, стачка в стомаха и лъжливи самообещания, че това повече няма да се случи!...


Музикалният съпровод също е интересен, започнато със сиртаки и приключено със Илиян..... мии...: )))
сега започвам да чета за вашето битие и промяната му...при алкохолни натоварвания...: )))
поздравче с една любима песничка свързана с многоооо красиви спомени...




Тема Re: Питието...нови [re: Ludo2]  
Автор ShokoLada (лято..)
Публикувано29.09.17 21:44



миии не!...говорим за твърдооо...: ))))



Тема Re: Не!нови [re: Chromanin]  
Автор ShokoLada (лято..)
Публикувано29.09.17 21:46



ааааа...може ли и аз да се обадя....


само за мезето...узо сега неща...



Тема Re: А бе....нови [re: Chromanin]  
Автор ShokoLada (лято..)
Публикувано29.09.17 21:47



ми..да...ама снощи попих не само миризмата и не само узото, ами продължих и на уиски....


и стана малко сложно....НО промених битието...: )))



Тема Re: Питието...нови [re: Ludo2]  
Автор ShokoLada (лято..)
Публикувано29.09.17 21:49



на грък не си и помислям да се дам...: )))) не ме кефят...



Тема Re: Питието...нови [re: Ludo2]  
Автор tirtirlin (старо куче)
Публикувано29.09.17 21:50



Жена която пие течности........Нека някой мръстник ми доразвие мислата, примерно цифровия.

Неска на панаира, разглеждам двигатели Дойц. Гледам обща шина. Задавам логичен въпрос, който вероятно има логичен отговор. Той ми отговаря сякаш съм прос, а аз не искам да му обяснявам колко а прос. Имаше и един с въздушно, с помпа. Умирам за двигатели с въздушно. Гледах го влюбено.
Басси колко съм чувствителен и романтичен. Имаше и много секретарки.


Винаги разпознавам секретарките, мога в еротичен епос да ги включа, Одисей и Евридика. Одисей е водопроводчик, Евридика е секретарка........

Редактирано от tirtirlin на 29.09.17 21:50.



Тема Re: Питието...нови [re: Bezsynna]  
Автор ShokoLada (лято..)
Публикувано29.09.17 21:51



ананаса ми е стипцав и блудкав...в момента съм на банани...: )))




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.