Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:34 21.05.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: Идея за "бизнес"нови [re: ShokoLada]  
Автор FF73 (Soul hacker)
Публикувано29.09.17 14:03



Просто си фантазирах да.Повярвай ми,не ми трябват милиони.А една добра заплата и сигурен доход.При свестни работодатели,свестни в смисъл да не погазват работният кодекс постоянно.Като предишните.Днес бях близо час време с молби и св-та,обиколих десетина хотела и раздадох на място молби.Уж по стария нетрадиционен начин.Нямам особенни надежди,ама моята по съпорта го иска да го направя.В понеделник ще обиколя другата част на града.

Soul hacker


Редактирано от FF73 на 29.09.17 14:04.



Тема Re: Идея за "бизнес"нови [re: dama spatia]  
Автор FF73 (Soul hacker)
Публикувано29.09.17 14:14



Не,не бих го направил.Ако съм искал,имах предостатъчно познати които се захванаха с мафията и тези среди в България.Имах един приятел от детинство.Два пъти влиза в затвора за различни неща.Предлагал ми е дори да дойдел да ме вкара с бизнеса с банкоматите,и да обираме тук в Берген норвежците с фалшиви банкомати.Като ми каза-40 пр за теб.


Рекох му-ще се направя че изобщо не съм те чул.Имал влиятелни приятели,щял съм за кратко време да стана доста богат.Явно той им переше парите в града ни в калофер,със заведение и механа.
Втория път му подхвърлиха дрога и го прибраха при внезапна проверка.
За мен този човек приключи.
До там я беше докарал,че май гласяха навремето покушение на Бойко.Или на някои от приближените му в парламента.Много опасен човек,занимаваше се с бомби които се задействат с джи есем.
Той ги правеше,завършил е химик-бомбаджия навремето във висшото към военните.След като го съкратиха от работа,се забърка в тези среди,кражба на оръжие и експлозиви.
С едни от най-опасните мутри имаше контакти.
Опита се да се измъкне след първия път от затвора,но му подхвърлиха дрига в заведението в града ни.Набъркаш ли се в тези среди,няма излизане жив реално.Сега се е спотаил в града ни,посещават го периодически за инструкции..явно кое къде има да се свърши,и пере парите на организираните мафиоти.
Ама това с фалшивите банкомати,след като посред бял ден на площада ми направи бизнес предложение,след това го изключих от фейсбук контактите си и вече нямам нищо общо с него.Даже като го видя,гледам да изчезна по-далеч да не ме фиксира.

И този човек се беше кандидаютирал за кмет на града ни.И финишира на второ място след днешния кмет.
Не знам ако беше спечелил какво щеше да е.
Малката Сицилия щеше да стане градчето ни.

Въобще защо на осъждани и рецидивисти се дава право да се кандидатират за политически и общественни постове?


Soul hacker



Тема Re: Идея за "бизнес"нови [re: FF73]  
Автор FF73 (Soul hacker)
Публикувано29.09.17 14:18



Имаше навремето случай със взривена аптекарка в кола пред аптека в София.Явно борбата с аптечните лиги.Това беше първия път в който го прибраха в затвора.Излезна като оневинен.Че не бил той.Но бомбата със джиесем задействие най-вероятно е била негово дело.
Дори и той да не я е взривил.



Soul hacker



Тема Re: Идея за "бизнес"нови [re: dama spatia]  
Автор FF73 (Soul hacker)
Публикувано29.09.17 14:32



От с стреса и шокът е.Че не се получи със Пекарната.

Soul hacker




Тема Да те питам:нови [re: FF73]  
Автор Phillip (Mogherini)
Публикувано29.09.17 14:36



FF73> В безизходица съм в момента.

За тия 15 години или колкото там си бил в Норвегия, имало ли е период да не си бил в безизходица, всичко да ти е било нормално или цветущо? Ако да, то колко дълъг е бил този период?

~~~
Малко почивка на сигнатурата.


Тема Re: Идея за "бизнес"нови [re: FF73]  
Автор tirtirlin (старо куче)
Публикувано29.09.17 18:59



Кат се пенсионирам, а то няма да стане на практика, щото е нелогично да спра да работя.

Та в къщи ще лея едни бетонни еднометрови пръстени с отвори.
Една вибрираща платформа на ресьори, с фибри, пластификатори и добавка за водоплътност. Отделно ще дупча скалите на 50 метра, и ще правя термопомпи земя- вода. Обаче ще остарея, ще ме мързи, стави шмаболят, ревматизъм, ишиас , и още кво ли не , и като нищо ще се навра в някой форум да се оплаквам и примрънквам.
И една машина за огъване дъги на оранжерии правя, и казан за ракия с водна риза и изолация, на ток, три фази, термоконтролер и приложение за смартфон. Понеже ще е под земята, джибрите по една тръба ще отиват в нарочна яма също под земята.

С животновъдство не ми се занимава, животните се местат, шават, разболяват се.
Инак едно стадо от 800 женски магарета шми отива. 300 евро литъра магарешкото мляко, или кило сирене да беше.

Ти си при елените, мож да ги доиш, но рогата са опасни,- а мръдне с чело еленът, рогата мърдат с метър



Интересни хора сте емигрантите,- отивате сами при чужденците и почвате да им работите. Те като дойдат тук, ние почваме да им работим.

Неска на панаира, един германец, дълъг Ханс, бе гледам стъпва нагло по българската земя.

Отделно, заводът за електроди в Ихтиман, - ESAB им открадва марките "Вежен " и "Норд " ай Норд много дърпа, ма "Вежен" са си рутилови непретенциозни. Сигур са ги купили, ма и аз ако продам нещо се чувствам ограбен.

Кво нещо е относителността, а ? Ти ше му дадеш диня на заем, той никога няма ти върне същата.



Тема Re: Идея за "бизнес"нови [re: FF73]  
Автор ShokoLada (лято..)
Публикувано30.09.17 21:59



При свестни работодатели,свестни в смисъл да не погазват работният кодекс постоянно.
Няма свестни и несвестни работодатели, не и по начина по който приемаш тези думи. При бизнес отношенията е най-лесно, аз ти давам това и това, искам от теб това! Там няма душа, сърце иии другите глупости където ги редиш.
Ако на теб нещо не ти хареса имаш пълното право да напуснеш работа.
На колегите съм казала, няма да пия нервноуспокоителни заради някого или за нещо..светът е толкова голям и има толкова възможности, че човек не си струва да се забие в нещо, което носи само негативи...



Тема Re: Идея за "бизнес"нови [re: FF73]  
Автор ShokoLada (лято..)
Публикувано30.09.17 22:11



е как да се получи?
и ти сигурно още не се сещаш и защо стана така...
на който и да е работодател, ако ходиш и му досаждаш така, ще бъдеш отрязан..
Я си представи че всеки прави така, всеки от работниците му, а той има производство, магазини..мисълта му е другаде...
имам подобен колега на теб..през половин час ми чукаше на вратата с изявлението...Шоки имам гениална идея... искаш ли да си купим дрон...: )))) и аз ъъъъ...: )))
но момчето е младо..гори..и макар че му се дразня в повечето пъти...ми харесва че търси нови начини...: )))..но сега се научи да си записва идеите и после да ми ги казва накуп...когато вниманието ми е само за него......



Тема Re: Идея за "бизнес"нови [re: ShokoLada]  
Автор tirtirlin (старо куче)
Публикувано30.09.17 22:21



Напусна ме най добрият ми работник. Единствено аз съм по добър, щото не се чеша. А от три месеца ме сърби по гърба, но време за глезотии няма
. Ще се почеша някой ден, таз мисъл ме топли.

Ами като излъгана жена се чувствам, - даваш всичко от себе си, а той си мисли че ще намери по млада. Това втори път. И ми е криво, не ми оценят оценките един вид. Та и кадърните са дерт, аз също съм кадърен, завод да ти построя, министерство да ти оглавя......





Тема Re: Идея за "бизнес"нови [re: FF73]  
Автор tirtirlin (старо куче)
Публикувано30.09.17 22:50



Идеята е най важна. Има идеи които още не са хрумнали никому.

Трябва да си находчив, а дали си ?

Редактирано от tirtirlin на 30.09.17 22:51.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.