Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:58 27.04.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Digimortal  
Автор FF73 (Soul hacker)
Публикувано25.09.17 02:56



Дойде ми мисъл велика. Че машините ще ни асимилират и подменят. Нещо съм на вълна Fear Factory днес през ноща, и мислейки за филми като Терминатора и Матрицата.. ме обхваща ужас, какво ли ще стане ако бъдем подменени от машини в близките 50 години?
Дори и в момента си вадиш билети за самолет от машини, обслужват те все повече машини вместо хора, един билет за автобус в Норвегия вече да искаш да си купиш става през телефон и приложение. Понеже е по-евтино. Масово вече гишетата намаляват тук. По банки, учреждения, Бюрото по труда..
За да се свържеш с човек изобщо, чуваш какви ли не команди.. За еди кое си натиснете 1,за друго 2 и пр..
Няма да е далеч времето когато роботи ще ни обслужват по ресторанти и учреждения. Както и на повечето места.
В Норвегия от няколко години се заговори за усреднен доход за трайно безработни.
Че наред с техническият бум, все по-малко работни места ще има с годините. И искат да усреднят хората с едно 15000 кр да речем на месец, и всеки или поне повечето да са си перманентно в къщи.
Чудовищно е като се замисли човек, ама машините не се разболяват.. И не стоят по 7-8 месеца в болнични.
Evolution or DEVOLUTION?
По-скоро Welcome my friend.. welcome.. to machines..


Тази тенденция е далеч все още за България, но тук промените се виждат вече.
Безработните ще ги заселват на Марс. И там да създават куполи, машини и роботи. На които хората да служат после.
Dehumanization of the human race.


Поздрав с песента в линка ми...
We, re disconnected.. As one.. Soulless nation
We, re disconnected as one, devastation!
No soul.. I got have all control, before i break..


Soul hacker

Редактирано от FF73 на 25.09.17 03:21.



Тема Re: Digimortalнови [re: FF73]  
Автор FF73 (Soul hacker)
Публикувано25.09.17 03:00




The industrialist.

Digimortal

Soul hacker

Редактирано от FF73 на 25.09.17 03:24.



Тема Re: Digimortalнови [re: FF73]  
Автор FF73 (Soul hacker)
Публикувано25.09.17 03:03




Dielectric


Protomech


Soul hacker



Тема Re: Digimortalнови [re: FF73]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано25.09.17 03:32



Дори и в момента си вадиш билети за самолет от машини, обслужват те все повече машини вместо хора, един билет за автобус в Норвегия вече да искаш да си купиш става през телефон и приложение. Понеже е по-евтино. Масово вече гишетата намаляват тук. По банки, учреждения, Бюрото по труда..


Забелязала съм, че масово хората си купуват билети за метрото от гишетата, а не от автомата.
И аз правя така, даже в момента се чудя защо. Само два или три пъти съм си взимала билет от машина.

Първия път гишето не работеше и имаше упътване да се ползва машината.

Втория път беше след концерта на Слави Трифонов, който беше преди изборите за държавен глава (когато беше референдумът).
Бях ходила на театър и изобщо не бях съобразила, че ще има огромни тълпи от хора и затворени улици, заради концерта на ,,Орлов мост".
На спирките на метрото беше пълно с полицаи. Те пропускаха гражданите да си купуват билети. Имаше ужасно дълги опашки. Дори на стадион ,,Васил Левски" не можах да изчакам, такава лудница беше. Викове, песни, националното знаме се носеше от много хора. Качих се на спирката до СУ.
Мисълта ми беше, че жената на гишето беше полудяла сигурно от работата, която й се отвори по продажбата на толкова билети късно вечерта. Затова някои от чакащите си ги взехме от автомата.



Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: Digimortalнови [re: saksun]  
Автор FF73 (Soul hacker)
Публикувано25.09.17 03:42



Е, в България още не сте се дехуманизирали нацяло.. ама ма време.


Тук и да искаш на лвтището в Берген например, няма кой да ти издаде билет.
Почти на гишетата няма хора които да обясняват. Хайде ние се оправяме, ама повечето възрастни хора са трагедия.
Отделно всичко става вече по интернет. Завишаванв или намаляване на данъци, връзки с институциите, в бюрото по труда скоро няма да има служители.. понежв много им посягат и ги бият, за забавени и объркани плащания.
Отделно повечето неща стават с машини вече.

Soul hacker



Тема Re: Digimortalнови [re: FF73]  
Автор lsrael Thornstein (Judenfurz)
Публикувано25.09.17 05:02



няма да стане. машините не вземат решения.

chronic kvetch


Тема Re: Digimortalнови [re: FF73]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано25.09.17 08:10



Машините ще могат да се самоподдържат, ще ни гледат хидропониката, микростопанства по селата, производствата в заводите, в мините, рециклирането, всичко се управлява от машини. Ние ще лежим и размишляваме над пространството. Вие ще мързелувате разбира се, и ще се оплаквате от комшийте на коит сте помогнали да мързелуват, и ще плюете по богатите които ще имат право да копат с мотичка леха пипер. Ще трябва да консумираме, в конституцията ще е.



Тема Re: Digimortalнови [re: lsrael Thornstein]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано25.09.17 08:11



машините не вземат решения.
Това колко сериозно? Могат, не ми и по-добри в повечето случаи.



Тема Re: Digimortalнови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор lsrael Thornstein (Judenfurz)
Публикувано25.09.17 14:37



съвсем сериозно.

chronic kvetch


Тема Re: Digimortalнови [re: FF73]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано25.09.17 14:43








Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.